Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Maltepe - Kartal E-5 te 2 tane Kırmızı Mini :)

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Maltepe - Kartal E-5 te 2 tane Kırmızı Mini :)

İyi akşamlar Arkadaşlar,Dede ziyareti için maltepeden dönerken RED 47 plaka sanırım bir jcw miniye rastladım,yandan geçerken tek korna çaldım belki burdan bir arkadaşımızdır diye o arkadaşda sanırım yanlış anladı, 2 aragaz 1 tıstıs yaptı yılan gibi girdi cıktı biryerlere bende gaza geldim bende tıslatıp ( yanımda kardeşim ve pinscher cinsi köpeğim var) bende daldım peşinden birazda ben yılanlık yaptım yapıyordum bizim yavruş köpek kustu sonra biraz daha sakin devam edip selamlaşıp o Kartala ben pendiğe devam ettik.. 2-3 dk lık pazar aksamı adrenalini iyi oldu,aracı yeni aldığım için huyunu suyunu bilmiyorum o yüzden pek güvenemiyorum ama kaliteli olduğunun farkındayım o hissiyatı aldım biraz.Herneyse herkese iyi forumlar

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

o araba ızmir de bi arkadasdaydı piston kırdı falan satmak zorunda kaldı o sekılde yaptıramadan bi galerici aldı ondan sonrasını pek bılmıyorum ama siteden oldugunu düsünmuyorum .

Yorum Yap

Aslı Veyselayyıldız tarafından gönderilmiş Mesajı göster
      o araba ızmir de bi arkadasdaydı piston kırdı falan satmak zorunda kaldı o sekılde yaptıramadan bi galerici aldı ondan sonrasını pek bılmıyorum ama siteden oldugunu düsünmuyorum .
      Anladım doğrudur,evet genel olarak forumlardan değilmiş bende öyle duydum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
      X