Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Trafik polisi Mini'leri piştiledi!!!

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Trafik polisi Mini'leri piştiledi!!!

Bana Mini'ler üzerinde çalışma yapılmış gibi geldi
    http://m.hurriyet.com.tr/Haber?id=26654944
    En son düzenleyen phdserkan; 21-06-14, 13:47.

R58 S'i anlarim belki tek renk geciyordur ruhsatta ceza yemistir.
    Ama diger aplanın arabası One yani cevirse ne olur cevirmese ne olur sadece alkole bakar sacma marka imajımızı zedeliyor bu polislerde ayıp yaa
    sigpic

IT'S TIME

Yorum Yap

Sirf bu yuzden haftasonu cadde sahil vs dikkatli gecmeye calisiyorum
      6 vites 50 ile sessiz sedasiz bile gitseniz takik durumdalar suan..
      1) [FONT=Palatino Linotype]34 Y 7475 - R56 WhiteSilver CooperS "JCW" SOLD
      2) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype]3) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" project400! [/FONT]
      4) 34 BKS 66 - R58 Cooper S "JCW" SOLD
      5) 34 AL 7749 - R52 Cooper S - [FONT=Arial Black]EmreMOR[/FONT] SOLD

Yorum Yap

Valla 50 ile de gitsen hiç bir şekilde yanından geçemiyorsun,
        Marka algısı... Her şekilde durduruluyorsun ....
        Volkan USER
        34 BCS 55

[FONT=Comic Sans MS]34 FU 4885 - R53 Pepper White CooperS "SOLD"[/FONT]
        [FONT=Comic Sans MS]34 BCS 55 - R56 Pepper White CooperS "Continues"[/FONT]

Yorum Yap

Cadde tarafında eskiden sorun olmuyordu aralardan kaçıyorduk açıkçası ama şimdi ara sokaklarıda tutmaya başladılar durdurduklarında hertürlü ceza kesicek birşey bulur bu yelekli ekip ellerine düşmemek lazım

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum Yap

Linkteki ilk resimdeki ablayı herhalde makyajdan almış olabilirler.
            IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

Hayirli olsun;

Bursa'da da baslamis siki controller... Yurda yayiliyor.
              Sevineyim mi, uzuleyim mi bilemiyorum. :-(

Tavan logomuzun orjinal olduguna dair kagidin yanina simdi birde ekzost ile ilgili bir kagit koyacaz ki cevirdiklerinde en azindan bisey gosterelim.
              Yahu kardes benim katalizor iptalim yok ki, tofastaki ses benden fazla desemde herhalde aklina koyunca 'ceza' yemekten kurtulamicaz.

Cam filmi hikayesinden de gina geldi artik, olmadi sag-sol kapilarida '0' Numara filmle kaplatmak gerekecek!!!! Bahhh!

N'apsak, Kekuti'nin kirmizi cubuklarini ve sway barida tekrar siyaha mi boyatsak. Adamlar kaputu aciyormus, altina egiliyormus falan fistic...

P.S: Walla hepsine tamam da on kule gergisinin kirmizisindan vazgecmem, Cenk Ilbantekin ozene bezene boyadi... Yusuf somunlari takarken bile benden korka korka sikmis....

Offf hic iyi haberler vermiyorsunuz. Simdi bir de 97 oktan meselesi cikti. Ne guzel ben 'imijinatif' +5 beygir hayaliyle biniyordum.

P.S 2: Seytan diyo (uzun zamandir diyo..) Sok motoru paketle garaja, cikar Gio'yu salona, al stok Paceman'i bin git. Bu korku mazallah saclari doker...

Wishuzunzamandirbukadaruzunyazmamistiman

Yorum Yap

Murat abi anlık kontroller bunlar bence..

Hafta sonları özellikle, cadde sahil, avrupa yakasında bebek falan gezenlerde sıkıntı var.

Bu noktalarda dikkatli olmakta yarar var. Ama gidipte viraj demir cubuğuna laf atan adama tükür, cezasını ben çekerim

Yine aldığım bir duyuma göre, tehlikeli şerit değiştirmek 1000 küsür tl para cezası veya hapis gibi bir şey duyduk ama.. Bence doğrusuda budur.
                Ama tehlikeden kasıt ne olacak işte o önemli, insiyatiflere kalırsak yandık
                1) [FONT=Palatino Linotype]34 Y 7475 - R56 WhiteSilver CooperS "JCW" SOLD
                2) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype]3) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" project400! [/FONT]
                4) 34 BKS 66 - R58 Cooper S "JCW" SOLD
                5) 34 AL 7749 - R52 Cooper S - [FONT=Arial Black]EmreMOR[/FONT] SOLD

Yorum Yap

Basindan beri hic bir zaman katalizor iptaline destekci olmadim, GP'm olsun yine yapmam.
                  Simdi ben arabamin yuruyenini kimseye zarar vermiyecek sekilde degistirmisim, camimi 0.5 derece film ile kaplatmisim, on cam filmi kurallara uysun diye iki kati para harcamisim, OEM ekzostumun ici dokuluyor diye degistirmisim, beygirim artmasin ama motorum kurumsuz kalsin diye 97 almisim, sirf adam goze guzel gozukuyo diye benim 'expertizcilere gore' 30.000 TL bile etmeyen MINI'me ceza yazabilecek olmasi gercekten stress yapiyoooo.

Hele bide yok drift, yok serit degistirme diye gelmesin, cok kotu 'Cin'ce' kufurler ogrendim... Suca tesvik olur bu beni acikca.... Istiyosa veririz son 8 saatlik yol kaydimizi hizimiza da bakarlar seridimizede... off

Yani simdi otobanda 125 ile giderken seni beyenmeyip popona yapisan adamin selektorunu gormeyelim. Duz fara 'kor yapici' xenon takani gormeyelim. Sirali otogazini oylesine yaptirip yolda pimi cekilmeye hazir dolasanlari gormeyelim... Sirf marka imaji yuzunden 'tehlikeli' sofeerrr olalim. Is degil...

Deveye sormuslar misali.... Neyse...

Wish

Yorum Yap

Aslı WISHMAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                    Basindan beri hic bir zaman katalizor iptaline destekci olmadim, GP'm olsun yine yapmam.
                    Simdi ben arabamin yuruyenini kimseye zarar vermiyecek sekilde degistirmisim, camimi 0.5 derece film ile kaplatmisim, on cam filmi kurallara uysun diye iki kati para harcamisim, OEM ekzostumun ici dokuluyor diye degistirmisim, beygirim artmasin ama motorum kurumsuz kalsin diye 97 almisim, sirf adam goze guzel gozukuyo diye benim 'expertizcilere gore' 30.000 TL bile etmeyen MINI'me ceza yazabilecek olmasi gercekten stress yapiyoooo.

Hele bide yok drift, yok serit degistirme diye gelmesin, cok kotu 'Cin'ce' kufurler ogrendim... Suca tesvik olur bu beni acikca.... Istiyosa veririz son 8 saatlik yol kaydimizi hizimiza da bakarlar seridimizede... off

Yani simdi otobanda 125 ile giderken seni beyenmeyip popona yapisan adamin selektorunu gormeyelim. Duz fara 'kor yapici' xenon takani gormeyelim. Sirali otogazini oylesine yaptirip yolda pimi cekilmeye hazir dolasanlari gormeyelim... Sirf marka imaji yuzunden 'tehlikeli' sofeerrr olalim. Is degil...

Wish
                    Arabana 97 oktan koymana gerek yok Geri kalan kısımlara ben de katılıyorum.
                    LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Aslı WISHMAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster

Wish
                      haciabi yan caminda duran o bikinili kadin resmini sokmedigin surece degil Izmir 'de Cin 'e bile gitsen durdurur seni federaller. Ne yaziyodu onun ustunde bak hatirlayamadim simdi..

34 DE 3897 - Unidentified Zalım Object, Is a miracle of 997TT, Dyno data : 520hp, Lam11 King, Powered by Hans Tuning, The only MINI that can take off from the Sabiha Gokcen Airport. It's the only car you can feel G-force on your face. Somebody must stop this KID!!

Yorum Yap

Aslı 4eva tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                        haciabi yan caminda duran o bikinili kadin resmini sokmedigin surece degil Izmir 'de Cin 'e bile gitsen durdurur seni federaller. Ne yaziyodu onun ustunde bak hatirlayamadim simdi..

34 DE 3897 - Unidentified Zalım Object, Is a miracle of 997TT, Dyno data : 520hp, Lam11 King, Powered by Hans Tuning, The only MINI that can take off from the Sabiha Gokcen Airport. It's the only car you can feel G-force on your face. Somebody must stop this KID!!
                        Baby On Board!!!! gondereyim resmi de bir zahmet ekle....

P.S: Bak onun icin ceza odemeye hazirim.....

Yorum Yap

Yasi var basi var, turlu turlu huyu var,

Yorum Yap

Aslı 4eva tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                            Yasi var basi var, turlu turlu huyu var,

Sol arka camda, kime zarari var... Ama katiliyorum 'federaller' buna da bir bahane bulur!!!! Sanirsam kaldirilacak bir sure....!!!!

Yorum Yap

Bugün polis gündüz vakti bir güzel aldı cam filminden girdi ceza puanın doluyor ehliyetini alcağıma gitti bende ne yaparsan yap arabayı vermem cam filmini sökmem dedim aldı beni bedri ustaya götürdü bostancı ekip arkadaşı yemek yiyor dedi neden bu kadar asabisi dedim neden olabilir arabayı... Diye başladım dewam ettim en son adam seni azad ediyorum ben almasam başka. Biri zaten alcak gel beraber yemek yiyelim dedi bende saol işe geç kaldım dedim çıktım gittim...
                              sigpic

34 SEC 08 - R56 Midnight Black JCW

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                              X