Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

PİŞtİ

Çöküş
Bu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı seccop tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    Gene meguiars dayim ve bu sefer pisti benden olsun bc 1192 sanirim fume jcw o benimkini gormedi ama ben gordum
    Ya evet ordaydım ama nası oldu bu iş anlamadım? Spordan çıkmıştım, yorgundum hani çok etrafta dolaşmadım ama ara ara volta atarken de görmedim başka mini tabi seni sima olarak tanımadığım için ortaya da çıkmamışımdır. nerde bunun sahibi deseydin çıkardım ortaya

ha bu arada BC1182

ben de eve dönerken aracı kurutma turlarımı atarken küçükyalı yan yolda (tünele girip egzoz sesimi dinlemek istedğimi kabul ediyorum; apaçilik yapmaya gittim ) mellow yellow sarı/beyaz bir MCS vardı, önünde de sarı bir badge vardı. Plakasını göremedim. uzunlarla selam verdim.
    2009 JCW Dark Silver / Black
    BC1182 Stock to the bone...

Yorum Yap

Cuma yaptım piştiyi ama bugüne koymak nasip oldu
      [FONT=Comic Sans MS]All that you have is your Soul...[/FONT]

Yorum Yap

maşallah maşallah..
        2002 R53,AF 3343 - 2005 R53 MAB 93 - 2005 R53 CEY 48 - 2008 R56 FD0970 - 2006 R53 CCS 01

Yorum Yap

Tuncun eski aracı ngv 40 gordum dün yine

Yorum Yap

Ve kayıp bulundu
            http://instagr.am/p/SgKq-oibQO/

Yorum Yap

Nisantasi kirinti mi ora way be bizsiz eglenceler yemekler reyiz dedik bagrimiza bastik
              @daywax fotolu pistilemissin AYN den bu gun ciktim yeni emme ve gaz kelebegimizle dahada gerginiz

Yorum Yap

Aslı ARENIMO tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                Nisantasi kirinti mi ora way be bizsiz eglenceler yemekler reyiz dedik bagrimiza bastik
                Aren yokki telefonun arayalım iletişimde olalım)

Yorum Yap

vb kadran gosterdi bugun
                  2005 - r53 mini cooper s / 34 UA 3811
                  2010 - r56 john cooper works / 34 MAU 01
                  2011 - r53 GP / 34 JET 01
                  2012 - r56 cooper s / 34 VB 4812
                  Aslı pijjama tarafından gönderilmiş
                  mini macerasına 2007 senesinde gpye kapora vererek başlayıp, cok uzun surmeden kaporayı yakıp s2000le sonlandırdım .
                  ahahahaha

Yorum Yap

@daywax fotolu pistilemissin AYN den bu gun ciktim yeni emme ve gaz kelebegimizle dahada gerginiz
                    Hazır teknik modumuzu yakalamışım çekmeden olmazdı demi
                    [FONT=Comic Sans MS]All that you have is your Soul...[/FONT]

Yorum Yap

asil merak konusu bu emg gerile gerilee delirecek delirtecek .. ama ne zaman ne zaman

Sent from my iPad using TapaTalk HD
                      sigpic

IT'S TIME

Yorum Yap

Bernaaa yardiraa yardira dolmabahceden besiktasa dogru gidiyordu pistisi

Sent from my GT-N7100 using TapaTalk II
                        sigpic

IT'S TIME

Yorum Yap

Aslı NDG tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                          Bernaaa yardiraa yardira dolmabahceden besiktasa dogru gidiyordu pistisi

Sent from my GT-N7100 using TapaTalk II
                          He yaw Yeşilköy-Beşiktaş ring seferi yapıyorum 1 haftadır

Yorum Yap

Aslı Berna tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                            He yaw Yeşilköy-Beşiktaş ring seferi yapıyorum 1 haftadır
                            YArdım lazım mı diyoruz yok diosunuz cekeriz butun MINIleri Besiktasa yukleriz Yesilkoye bir nefeste bitiririz yahu. Degil mi arkadaslar?
                            LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

))))) aynen
                              2002 R53,AF 3343 - 2005 R53 MAB 93 - 2005 R53 CEY 48 - 2008 R56 FD0970 - 2006 R53 CCS 01

Yorum Yap

Aslı ALIENLOVE tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                                YArdım lazım mı diyoruz yok diosunuz cekeriz butun MINIleri Besiktasa yukleriz Yesilkoye bir nefeste bitiririz yahu. Degil mi arkadaslar?
                                Alen adminim çok teşekkür ederiz çoğu bitti zaten yarın taşınıyoruz taşınalım bi minileri bizim eve çeker keyfimize bakarız ondan sonra)

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X