Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Cam filmi

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Cam filmi

Dün ilk cam filmi cezamızı ortaköyde yemiş bulunmaktayız.
    Seçmece yapıp cam filmine ceza kesiyor polis arkadaşlar.

Gecmis olsun bu aralar yine cam filmleriyle ilgili ceza alan cok duyuyoruz.
    LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

bende artık yasal düzenleme yapılacak diye kesmiyolardır heralde diyodum kendi kendime
      sigpic

Yorum Yap

ya memuruna göre değişiyor. Kuruçeşmeden ortaköy istikametinde dogru hergün uygulama yapılıyor. Adamlar kota doldurmak için hertürlü ceza kesiyor.
        İşin ilginc yani aracınız mini yada benzeri veya tabiri caizse dışarıdan zıpır gözüken araçların hiçbir şansı yok.
        Parktan veya başka şeyden kesmesi için rica ettik adam kale almıyor konuşmuyor bile.
        Yanımızdan bir araç gecti ceza yazılırken Wv Caddy marka camları simsiyah ,alkol testi yapıp bıraktılar söylediğimizde işinize bakın diye cevap aldık.
        Memurlarla birbirimize giriyorduk ne yazıkkı bizim ülkede durum böyle kanun çıkana kadar 154 TL her uygulamada devlete yardım.

Yorum Yap

Ya evet ben de ortakoy'de oturuyorum ve surekli goruyorum filmli araclari cevirmelerini, hatta gecen gun benim aracimi bastan asagi suzdu bir memur. Sinir bozucu bir durum.

Yorum Yap

Bende ayni yerde yedim gecen aylarda

Arkalar 2 onler 1 ve en on camda 0.5 ti hepsini soktum komple 1 yaptim ama on cama koydurmadim 2 aydir cevrilmedim ve ceza yemedim

İsallah ta yemem

Yorum Yap

Abi evet on cama koydurunca cikiyor esas problem sanirim.

Yorum Yap

Ön camda filme fazla takmış durumdalar

Yorum Yap

çok şükür 2008den berıdır fılmlıyım bı sıkıntı yaşamadım ama bu yaşamayacağım anlamına gelmez onu da bılıyorum

Yorum Yap

Ön cam değil , şuanda hiçbir yerinde istemiyorlar camın. Sürücü koltuk yanları yasak , arkalar yasak değil biliyordum yanlışmış kanunda cam filmi komple yasak arkadaşlar.
                    Çalışma var arka camlar için ama şuan uygulamada bu var malesef.

Yorum Yap

O arka camlar sadece olacak muhabbetti eskiden var diye biliyorum yakınlarda kanun değişikliği olduğunu duydum ama araştırmadım öyle muhabbet ederken arkadaşlar arasında böyle bir diyalog yaşadık ben de söktüreyim başım ağırmasın diyordum yasak kalktı yok öle bişey dediler ama siz genede dikkat edin polisin yanından geçerken camları açın
                      [FONT=Comic Sans MS]All that you have is your Soul...[/FONT]

Yorum Yap

Benim arka camlar fabrika cikisi siyah film filan degil napicam cami mi sokucem )))
                        LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Aslı ALIENLOVE tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                          Benim arka camlar fabrika cikisi siyah film filan degil napicam cami mi sokucem )))
                          Sorunda burada, orjinal fabrika cikisli araclarda cam rengi film renginden koyu olsa bile birsey yapamiyorlar cunku arac orijinal. Hatirlarsan sana daha oncede yan camlarda koyu renkli orjinal fabrika cikisli cam bulunabiliyor mu MINI icin diye sormustum ama soruma cevap gelmemisti.

Yani camin rengi onemli degil, eger orjinal fabrika cikisi oyle ise icerisi gozukmese de -ki hicbir firma boyle bir cam yapmaz- kabul edilmek zorunda.

Iste burada cifte standart ortaya cikiyor. Eger uygulattigin cam filmi, piyasada orneklerini gorebildigin orjinal fabrika cikisli renkli camli baska arabalar gibi cok koyu renkli degilse neden kabul edilmiyor?

Neden kabul edilebilir koyuluktaki cam filmi -yani fabrika cikisli koyu renkli cam- ile simsiyah icerisi gorulemeyen cam filmi ayni kefeye konuluyor?

Iste burada duzenlemeye ihtiyac var. Sorun cam filmlerine cezanin kalkmasi degildir, sorun cam filmlerine standart getirilememesidir.

Wishatarman
                          En son düzenleyen WISHMAN; 08-09-12, 11:48.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                          X