Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Wishcovery Channel ; Cin'de bir supermarket alisverisi..

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Wishcovery Channel ; Cin'de bir supermarket alisverisi..

Aksam icin yemege ihtiyacim var. (Tabii size gore 5 saat onde yasadigimdan su an burda 8 pm)

Neyse bizim ev komplexsinin (kompleksli seyler su Cin'liler) karsisina Family Mart acilmis. Kisaca anlatmak gerekirse Ramazan Abi'nin az buyugu. (Ramazan Abi bilgi icin bknz eski anilar)

Alisveris yapildi, alinanlar listesi asagidadir.
    2 Budweiser 600 ml sise bira
    1 Watsons soda suyu
    1 Cocacola suyu

15 tane balik topu (=baliklardan arta kalanlari rafine edip, onla bunla karistirip top top haline getiriyorlar)
    1 kase kucuk salata + bilmemne sosu icinde
    1 paket , icinde 5 tane Kalifornia Susi'si. (= princin yosuna ve daha anlatamayacagim seylere bulanip kakitilmasi )
    1 paket mikrodalgaya hazir tavuk budu tabagi, yaninda garnituru ve tabiiki olmassa olmaz pilavi ile birlikte
    1 paket mikrodalgaya hazir sinitsel seklinde hazirlanmis sotebrian tarzi tavuk ve yaninda olmassa olmaz pilavi

Bu alinanlar bana en az 2 ogun yeter. Dahasi fis bedeli yanliz 18 TL.

Ewwett, kimler Cin'e geliyor? (Tabii hunkar sofrasini, kendin pisir et lokantasini, Anne'min barbun tavasini azicik ozleyeyim diyebilenler icin)

Belgesel bitti, simdi reklamlar;

Cong Sung Ill ilaclari bozulan motor tamirinde birebirdir, Cong Sung Ill ilaclari simdide MINI paketlerde, Cong Sung Ill pills, marketcinizden israrla isteyiniz. (reklama hem motor hem de MINI kattim, gizli reklam bile yaptim.)

Wishbildiriyorman

abı ordakı yıyeceklere alısana kadar motor fenalarda olur tamır edılemez hale gelır buı sekıldede orada olmak ısteyecek kısı sayısı 1 den yukarılara cıkamaz gıbı gelıyo bana ayrıca baglantı sorunlarıda olmama ıstegımızı arttırır sana orada bızım buradakı yıyecek ve ıceceklere uymayan seylerle basarılar dılıyorum cok kalma sende kısa kısa gıt artık
    IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

Ben gelirim ozledim shanghai i zaten
      LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Bu topa takildim abi ben cin topu dedikleri u sanirim ))

Sent from my iPad using Tapatalk HD

Yorum Yap

Aslı Burak tarafından gönderilmiş Mesajı göster
          Bu topa takildim abi ben cin topu dedikleri u sanirim ))

Sent from my iPad using Tapatalk HD
          O senin dedigin Cin Topu 'yassak' kardesim, ayricana Turkiye'de bu kadar meshur oldugu halde ben burada gormedim. Sanirim 'algilamada secicilik' yuzunden. :-)

Wishartikusludurman

Yorum Yap

Aa top yasak mı Çinde çok enteresan e gizli gizli yaşıyorlardır onlarda.
            LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Aslı ALIENLOVE tarafından gönderilmiş Mesajı göster
              Aa top yasak mı Çinde çok enteresan e gizli gizli yaşıyorlardır onlarda.
              Bak sende bilmiyorsun, yaslaniyormuyuz ne? Cin Topu dedikleri sey gecen senelerde gumruklerde yakalanan kucuk drajeler seklinde uyarici etkili bir tur 'cakma' hap!!!

Wishhihahoman

Yorum Yap

Hindistanda varmis

GT-N7000 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                X