Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Sıfır Siparişim Ne Zaman Gelir Acaba?

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

[SIZE=3]Merhabalar benim bu forumda ilk başlığım. İlk Mini' mi sattıktan sonra Ekim ayı içerisinde sıfır özel üretim bir araç için sipariş verip bir miktarda kapora yatırdım. Tam 1 ay oldu neredeyse ancak henüz aracın Şase numarası dışında bir bilgi yok elime ulaşan. Aralık başı gibi Türkiye'de olacağından söz ediyor satıcı firma. Bu süreç hakkında bilgisi olan yada bu süreci nasıl hızlandırmam gerektiği konusunda yardımcı olacak birileri var mıdır? Tecrübelerinizi paylaşırsanız çok sevinirim.

Teşekkürler[/SIZE]

Aslı ahmetkemal tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    [SIZE=3]Merhabalar benim bu forumda ilk başlığım. İlk Mini' mi sattıktan sonra Ekim ayı içerisinde sıfır özel üretim bir araç için sipariş verip bir miktarda kapora yatırdım. Tam 1 ay oldu neredeyse ancak henüz aracın Şase numarası dışında bir bilgi yok elime ulaşan. Aralık başı gibi Türkiye'de olacağından söz ediyor satıcı firma. Bu süreç hakkında bilgisi olan yada bu süreci nasıl hızlandırmam gerektiği konusunda yardımcı olacak birileri var mıdır? Tecrübelerinizi paylaşırsanız çok sevinirim.

Teşekkürler[/SIZE]
    Merhaba! [emoji4]

Otomobiller 8 haftada geliyor turkiye’ye 1 haftada ithalat ve PDI tamamlanmis ve tescil islemlerine baslanmis oluyor bi de tabi bulundugunuz sehire gore teslimat tarihi belirtiliyor.
    Otomobil kacinci hafta uretiminden siparis verildi?

Yani bunu hizlandirmak gibi bir durum soz konusu olamaz

Hangi bayiyle temastasiniz?

Sent from my iPhone using Tapatalk
    En son düzenleyen NDG; 01-11-17, 19:15.
    sigpic

IT'S TIME

Yorum Yap

Yani bu arac soyle ki zaten uretim bandina girmek uzereydi ben uzerine bir cok sey eklettim. Olmayan bir araci yeniden yapmadilar. 4 ekimde ben kaporasini odedim. Kasim dediler ama suan kasimin sonu aralik basi diyorlar. Ben bu kadar uzun surmesini anlayamadim. Belki hizlandirmanin bir yolu vardir diye dusunmustuk ama yokmus sanirim. Mecbur bekliycem ( Araci Bostanci Kosifler araciligi ile aliyorum bu arada.

Yorum Yap

Yani bu arac soyle ki zaten uretim bandina girmek uzereydi ben uzerine bir cok sey eklettim. Olmayan bir araci yeniden yapmadilar. 4 ekimde ben kaporasini odedim. Kasim dediler ama suan kasimin sonu aralik basi diyorlar. Ben bu kadar uzun surmesini anlayamadim. Belki hizlandirmanin bir yolu vardir diye dusunmustuk ama yokmus sanirim. Mecbur bekliycem ( Araci Bostanci Kosifler araciligi ile aliyorum bu arada.
        Su sekilde otomobilin uretim haftasini ogrenmek gerekiyor. Uretim haftasindan itibaren 8 hafta sonra gumruk alanina gelir. Ekim'in ilk haftasinda uretime girecek bir otomobil olmasi icin agustos 3.hafta spec degisikligi girmek gerekir.

Danismaniniz Eren veya Duygu'dur diye tahmin ediyorum kendisiyle teyitlesmeniz gereklidir.

sigpic

IT'S TIME

Yorum Yap

Evet duygu hanımla gün aşırı konuşuyoruz biraz heyecanlıyım tam istediğim gibi bir araç oldu bir kaç eksiği var ama. Ben birde sizlere şunu danışmak isterim naçizane. Bu aracı JCW body kit ile ön ve arka tampon spoiler vs. yaptırmam doğru olurmu? Hani kimisi orijinalliği bozma der ancak o ince dokunuşlar arabayı çok estetik gösteriyor. Mesela benzin kapağını bile değiştirmek istiyorum ama sıfır bir araç ve dokunma böyle kalsın diyende var. Bu benim 2. mini aracım olacak inşallah. Yıllardır burada olan sizlerin görüşlerini öğrenmeyi de çok isterim.

Yorum Yap

Evet duygu hanımla gün aşırı konuşuyoruz biraz heyecanlıyım tam istediğim gibi bir araç oldu bir kaç eksiği var ama. Ben birde sizlere şunu danışmak isterim naçizane. Bu aracı JCW body kit ile ön ve arka tampon spoiler vs. yaptırmam doğru olurmu? Hani kimisi orijinalliği bozma der ancak o ince dokunuşlar arabayı çok estetik gösteriyor. Mesela benzin kapağını bile değiştirmek istiyorum ama sıfır bir araç ve dokunma böyle kalsın diyende var. Bu benim 2. mini aracım olacak inşallah. Yıllardır burada olan sizlerin görüşlerini öğrenmeyi de çok isterim.
            Kesinlikle JCW body kit orjinalligine de birsey olmas
            LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

F serisi bodykit çok güzel bence ama S olmayan araçta bodykit bana bi garip geliyor
              34 NAD 99 '06 JCW
              34 AR 3221 '11 JCW
              34 EK 391 '09 MCS

Yorum Yap

Arac volcanic orange ve tek kapi isitmali koltuk haric hersey var. Ama jcw body kit veya s tamponlar, benzin kapagi gibi ince detaylar benim cok hosuma gidiyor. O degisiklik konusunda cok kararsiz kaldim suanda 😕 Ama mesela kosifler ben benzin kapagini degistiremem diyor. Sadece şaseye uyan rijinal parcalar body kit vs yapabilirim dedi. Disarda bu islemleri yaptirmak ne kadar saglikli yada sizin bildiginiz surasi sorunsuz halleder bu isi diyeceginiz bir yer var midir? Istanbul ici tabiiki.

Yorum Yap

Arac volcanic orange ve tek kapi isitmali koltuk haric hersey var. Ama jcw body kit veya s tamponlar, benzin kapagi gibi ince detaylar benim cok hosuma gidiyor. O degisiklik konusunda cok kararsiz kaldim suanda [emoji53] Ama mesela kosifler ben benzin kapagini degistiremem diyor. Sadece şaseye uyan rijinal parcalar body kit vs yapabilirim dedi. Disarda bu islemleri yaptirmak ne kadar saglikli yada sizin bildiginiz surasi sorunsuz halleder bu isi diyeceginiz bir yer var midir? Istanbul ici tabiiki.
                  Volcanic Orange ise kesinlikle JCW dis gorunus sart cok harika duruyor. [emoji76][emoji76][emoji76][emoji76][emoji76][emoji76]

sigpic

IT'S TIME

Yorum Yap

Bence must!

sigpic

IT'S TIME

Yorum Yap

İstediğim görüntü tam anlamıyla bu zaten

Peki sizce bu işlemi yetkili bayii den mi yaptırayım yoksa dışarda bir yere mi ?

2014-mini-cooper-s-wallpapers-photo-gallery_44.jpg

Yorum Yap

İstediğim görüntü tam anlamıyla bu zaten

Peki sizce bu işlemi yetkili bayii den mi yaptırayım yoksa dışarda bir yere mi ?

[ATTACH]8645[/ATTACH]
                        Body kit icin bir fiyat calismasi yapalim yetkili servisten satin alip disarida da taktirabilirsinz

sigpic

IT'S TIME

Yorum Yap

Ben bayii sordum. 22 parca set halinde degil tek tek cikiyor bu sekilde cok pahali. Bekleyin bunlar muhtemelen paket olarakta satilacaktir dedi. Disardan sordurdum fiyat biraaz yuksek geldi. Montaj haric 2300euro dediler. En son Almanya'da arkadsima soyledim ordan da fiyat alayim diye. Ama herkes malum euro veriyor fiyati ve biraz cok mu ben mi anlamiyorum yoksa bu islerden. 😕

Yorum Yap

NDG'nin dedigi gibi arabanin uretimde hangi durumdayken siparis verdiginiz onemli. bunun disinda ben 3 kere siparisle MINI aldim. birisi 2.5 ay digeri 3.5 ayda geldi. Gün aşırı aramanız Duygu hanımı darlamaktan başka bir işe yaramayacak yani

Orjinal Body Kit ile arabanın orjinalligini bozmassiniz. Cikan parcalari da satip maliyetlerinizi biraz dusurebilir veya arabayi gelecekte satarken fabrika cikisi haline cevirip aldiginiz body kiti satabilirsiniz.
                            www.haktankeskin.com

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                            X