Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Nüfusu 65 bin kişilik yerde tek cooper var ona göz diktiler

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Nüfusu 65 bin kişilik yerde tek cooper var ona göz diktiler

Arkadaşlar konyanın kulu ilçesindeyim çok küçük biryer illa ki araba dikkat çekiyor far yıkama kapağını çalmışlar nerden temin ederim yardımcı olurmusunuz ? Alınacak parçalarda konu açmak istedim açamadım o yüzden burda paylaşıyorum , şimdiden yardımlarınız için Teşekkürler

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

@tcbmwbaskani geçmiş olsun düşmüş olamazmı acaba buluruz sorustururuz kardeşim geçmiş olsun tekrardan
    IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

Kardeşim bizde öyle sandıkta , kameralar yalan söylemiyor ya üzdü acaba neye takacak [emoji23]

Yorum Yap

Aslı tcbmwbaskani tarafından gönderilmiş Mesajı göster
        Arkadaşlar konyanın kulu ilçesindeyim çok küçük biryer illa ki araba dikkat çekiyor far yıkama kapağını çalmışlar nerden temin ederim yardımcı olurmusunuz ? Alınacak parçalarda konu açmak istedim açamadım o yüzden burda paylaşıyorum , şimdiden yardımlarınız için Teşekkürler

Kardeşim bende Konya'dayım parçayı burdan temin ederiz benim parçacım var 36-40 lira gibi fiyatı var. Bugün aynı renk araç gördüm acaba Konya'ya gelmiş olma ihtimalin var mı bugün ?

42 EMN 92
        R55 Clubman S

Yorum Yap

Aslı N.Emin tarafından gönderilmiş Mesajı göster
          Kardeşim bende Konya'dayım parçayı burdan temin ederiz benim parçacım var 36-40 lira gibi fiyatı var. Bugün aynı renk araç gördüm acaba Konya'ya gelmiş olma ihtimalin var mı bugün ?

42 EMN 92
          R55 Clubman S
          Cumartesi ordaydım bizim burası sizin oraya 160-170 km var ankaraya 100km ama konyaya bağlıyız [emoji23][emoji23]

Yorum Yap

@N.Emin kardeşim geldi hemen bak çözemeyeceği iş yoktur desek yalan söylememiş oluruz @tcbmwbaskani oldu bil kardeşim kapak işini
            IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

Aslı GOKHAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
              @N.Emin kardeşim geldi hemen bak çözemeyeceği iş yoktur desek yalan söylememiş oluruz @tcbmwbaskani oldu bil kardeşim kapak işini
              Hepinize çok teşekkür ederim kardeşlerim 05447475494 benim numaram whatsapp üzerinden haberleşelim İnşallah

Yorum Yap

Cumartesi ordaydım bizim burası sizin oraya 160-170 km var ankaraya 100km ama konyaya bağlıyız [emoji23][emoji23]

Aynen biraz değişik bir durum Sen gel Konya'ya hallederiz burda takması en kolay işlem. Parçayı yarın sorduruyum ben gelirsen büyük kolaylık olur

42 EMN 92
                R55 Clubman S

Yorum Yap

Hepinize çok teşekkür ederim kardeşlerim 05447475494 benim numaram whatsapp üzerinden haberleşelim İnşallah

Yarın telefonla haberlesiyoruz o zaman ararım ben seni

42 EMN 92
                  R55 Clubman S

Yorum Yap

Konya'ya da ne zaman gelirsen haberleselim burada birkaç arkadaş daha var ufak bir organizasyon yaparız. Hep İstanbul mu yapacak

42 EMN 92
                    R55 Clubman S

Yorum Yap

Aslı N.Emin tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                      Konya'ya da ne zaman gelirsen haberleselim burada birkaç arkadaş daha var ufak bir organizasyon yaparız. Hep İstanbul mu yapacak

42 EMN 92
                      R55 Clubman S
                      Tamamdır kardeşim en kısa zamanda İnşallah geçen ki geldiğimde adını diyemiyorumda Şanzelize diye bir yere gittim tesadüfen 3 cooper yanyanaydık ama kendilerini görmedim

Yorum Yap

Sen gel Konya bizim sıkıntı yok Trafikte gördüğüme söylüyorum foruma davet için fazla kişi dikkate almıyor daha fazla zorlayamam insanları

42 EMN 92
                        R55 Clubman S

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                        X