Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

karasızlık !?

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

karasızlık !?

öncelikle herkese merhaba. belki bu 2. yada 3. kafa karışıklığım olabilir son minimi sattıktan sonra hala bir mini alamadım zaman zaman cm ye yöneldim sonra cooper S e resmen başım döndü. ama artık bir araç almam lazım ve 1 ay sonra düğünüm var https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...3562832/detay/ siz 2014 yeni kasa cooper alınır mı ? tork kuvvetlenmiş birde bazı yerlerde 1,,5 turbo deniyor bu gerçek mi ? gerçek sen buna da downpipe takılabilinir mi ki ? ALLAH'ını seven bilgi versin sıkıldım yeminlen..
    \______
    /__|___\___
    [(O)_____(O)\

Yeni kasa da guzel bir otomobil (ben miniden saymiyorum kendisini) az yakiyor, performansi fena degil. Eger aile otomobili olacaksa tercih edilebilir

Sent from my iPhone using Tapatalk
    doayen!

1) 34 DOA 29 - R56 Midnight Black JCW '12
    2) 34 DOA 29 - R56 Thunder Gray GP2 '13
    3) DOAYENS - R56 Midnight Black Cooper S '13
    4) 7KVC909 - R53 Astro Black Cooper S '06
    5) 34 DOA 06 - R59 Midnight Black Cooper S Roadster '13
    6) 34 UT 5348 - R53 Thunder Blue GP '06
    7) 34 DOA 06 - R53 Cosmos Black Cooper S '05
    8) 34 DOA 90 - R59 White Silver JCW Roadster '14

Yorum Yap

Aslı DOA29 tarafından gönderilmiş Mesajı göster
      Yeni kasa da guzel bir otomobil (ben miniden saymiyorum kendisini) az yakiyor, performansi fena degil. Eger aile otomobili olacaksa tercih edilebilir

bende aynı görüşteyim 2013 ten sonra mini ruhunu bozdu piyasaya göre değiştirdi kendisini.. aile arabası olacak ama şimdilik 2 kişi olacağımızdan tek kapı olsun istiyorum zaten.. bakacapız artık bu arada zaman ayırıp cevap yazdığın için teşekkür ederim kardeşim..
      \______
      /__|___\___
      [(O)_____(O)\

Yorum Yap

F serisi miniler bana BMW den farksız geliyor. bildiğim kadarıyla da F serisinde BMW F serisinde kullanılan motorlar kullanılıyor. Motor yapısı olarak düşük tüketim ve performans değerleri fena değil. Ama @DOA29 da dediği gibi MINI ruhundan uzaklaştı. Belki kasa ve detaylar büyüdüğü için olabilir... bilemiyorum... Teknoloji olarak oldukça gelişmiş olması hoşuma gidiyor tabiki İç detaylarda havalandırma kanalarrının eskisi gibi yuvarlak olmayışı da sinir bozucu
        34 NAD 99 '06 JCW
        34 AR 3221 '11 JCW
        34 EK 391 '09 MCS

Yorum Yap

Ingiliz tasarimi alman muhendisligi, ekonomik keyifli, 1,6 122hp'liklerle kiyaslarsak cok daha seri ben sahsen cok memnunum [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

Bunu bir Satis Danismani olarak degil gunluk kullanan biri olarak soyluyorum [emoji41]

sigpic

IT'S TIME

Yorum Yap

+ ve - ler mevcut evet benim hoşuma giden kısmı teknoloji kısmı göstergeler v.s ama kızdığım nokta ise cam açma kollarınıı koltur ayar kolları normal araba gibi olması.. bakalım hayırlısı artık anlaşırsak alacağım arabayı
            \______
            /__|___\___
            [(O)_____(O)\

Yorum Yap

Aslı NDG tarafından gönderilmiş Mesajı göster
              Ingiliz tasarimi alman muhendisligi, ekonomik keyifli, 1,6 122hp'liklerle kiyaslarsak cok daha seri ben sahsen cok memnunum [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

Bunu bir Satis Danismani olarak degil gunluk kullanan biri olarak soyluyorum [emoji41]

motorömürleri nasıl peki ? almayı düşündüğüm araç 70 k da en az 30 k binmeyi düşünüyorum 100 k ya gelmesi çok ta hoşuma gitmiyor aslında..
              \______
              /__|___\___
              [(O)_____(O)\

Yorum Yap

Aslı fearuq tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                motorömürleri nasıl peki ? almayı düşündüğüm araç 70 k da en az 30 k binmeyi düşünüyorum 100 k ya gelmesi çok ta hoşuma gitmiyor aslında..
                Teslimatini gerceklestirdigim otomobillerin kullanicilari memnunlar, en fazla yol yapani suan 56k civarinda ve performans acisindan basarili buldugunu belirtiyor. Yani km konusunda cok takilmaya gerek yok ben 300k da bile olsa MINI MINI'dir.

sigpic

IT'S TIME

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                X