Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Kapırta hasarı yardım

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Kapırta hasarı yardım

Merhaba
    İlk kazamızı yaptık nazarlık olur inşallah Eşim avm den cıkarken aracı resimdeki sürtmüş sizce yetkili servise götüreyim mi? Aslında kaskoya yada sigırtaya dokunup kayıtlara girmesini istemiyorum biraz gocuk var vakum istiyor sanırım birde lokal boya yonlendireceğiniz biri var mı?
    Şeritte yenilenmesi lazım.
    Kesinlikle genel tüm kapının boyanmasını istemiyorum. Bellide olsa lokal boya olsun istiyorum.IMG_0727.jpg

Kapi komple verniklenecek. Bende komple boyanmasiyla verniklenmesinin arasinda bir fark yok

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum Yap

Aynen Kapiniz komple boyanmasada verniklenmesi gerekecek.Cooperin kapilarinda lokal yapilacak bir durum yok cizgi alti vs bir hat olmadigi icin vurulan yer kaporta duzeltme islemi sonrasi boyanip komple verniklenir.

Yorum Yap

Düzelttikten sonra hiç boyatmasam yada rutuş attırsam üstüne siyah şeriti orayı kapatacak kadar kalın çektirsem?

Yorum Yap

Geçmiş olsun; Allah beterinden saklasın. Kalın şerit iğreti durur, orijinalliğini bozmayayım derken daha kötü bir görüntü ortaya çıkar...

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi
          1) R59 Cooper S '13
          2) R60 LCI Cooper S '14
          3) R50 Cooper '04

Yorum Yap

Abi bi karis boya olsa ne olacak olmasa ne. Allah beterinden saklasin. Verin bi isini bilen kaprta boyaciya bitsin gitsin.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

gecmis olsun, maslak'ta ayn'nin yan dukkani ilbantekinler'i tavsiye ederim. bugune kadar bircok aracimi yaptirdim ve memnun kaldim
              doayen!

1) 34 DOA 29 - R56 Midnight Black JCW '12
              2) 34 DOA 29 - R56 Thunder Gray GP2 '13
              3) DOAYENS - R56 Midnight Black Cooper S '13
              4) 7KVC909 - R53 Astro Black Cooper S '06
              5) 34 DOA 06 - R59 Midnight Black Cooper S Roadster '13
              6) 34 UT 5348 - R53 Thunder Blue GP '06
              7) 34 DOA 06 - R53 Cosmos Black Cooper S '05
              8) 34 DOA 90 - R59 White Silver JCW Roadster '14

Yorum Yap

Merhaba gecmis olsun. Kesinlikle servise yaptirmayin servise kaskoya sokarsaniz direk kapiyi degistirir. O kapi boyanicak orasi lokal olmaz. ALLAH beterinden saklasin. Eger istanbuldaysaniz tek bir adres var bu islerde 10 uzerinden 10 verecegim bir usta. 0 (532) 341 31 38 sevket usta. Bu no yu arayip. Vanli mehmet in oglu sertac in arkadasiyim demeniz yeterli gerekenleri layikiyla yapicaktir. Saygilar tekrar gecmis olsun

[FONT=Arial Black]34 EJ 8133
                2006 MINI R53 S
                [/FON]

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                X