Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Sizce aracım ne kadar eder?

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Merhabalar, 6 ay önce 2008 model Mini cooperS manuel araç aldım ve 15 gün önce aracın hasar kaydı olduğunu öğrendim.

Aracım cam tavanlı xenon hariç en full modeli. 3 bine yakın ekstraları var. 140 binde ve bakımları tam.

Araçta sadece tek parça boya var ve değişeni yok 3 parça hasar kaydı biri motor değişimi olarak gözüküyor 11 bin. diğer ikisi 8 bin ve 4 bin küsür olarak toplam 23 bin olarak kayıtlı.

Şimdi aracımı hayırlı bir iş için satağım ancak ortalama ne kadara gider tahmin edemiyorum bir fikriniz var mı acaba ?

teşekkürler şimdiden
    R56

Almadan once SMS'le sorgulatmadiniz mi?
    www.haktankeskin.com

Yorum Yap

Sorgulattım, sorgulattığım zaman çıkmıyordu ama
      R56

Yorum Yap

cok ilginc.. hangi parcalar degismis?
        www.haktankeskin.com

Yorum Yap

Borusana gittim eksper yaptırdım, sadece tek parça boya var oda kaputta. Alt takımda değişenler salıncak, jant vsvs hep alttakım parçaları.
          R56

Yorum Yap

Aslı emoro tarafından gönderilmiş Mesajı göster
            Borusana gittim eksper yaptırdım, sadece tek parça boya var oda kaputta. Alt takımda değişenler salıncak, jant vsvs hep alttakım parçaları.
            üst kattan dört ayak üstüne düsmüs yani )
            www.haktankeskin.com

Yorum Yap

Maalesef, ders oldu bundan sonra alacağım arabanın alt takımını da göstereceğim
              R56

Yorum Yap

ekspertiz yaptirmadan araba almamaya dikkat edelim. gercekten cok ucuz fiyatlara yapiyorlar ekspertizi ve yakin arkadasimdan araba alsam bile ekspertiz yaptiriyorum. ayni sekilde satarken de yaptirtiyorum. ne arabalar gorduk her yeri boyali kazali sahibinin haberi bile yok.. belki size satan kisi de bilmiyordu. o yuzden arabayi bilerek almakta fayda var.
                doayen!

1) 34 DOA 29 - R56 Midnight Black JCW '12
                2) 34 DOA 29 - R56 Thunder Gray GP2 '13
                3) DOAYENS - R56 Midnight Black Cooper S '13
                4) 7KVC909 - R53 Astro Black Cooper S '06
                5) 34 DOA 06 - R59 Midnight Black Cooper S Roadster '13
                6) 34 UT 5348 - R53 Thunder Blue GP '06
                7) 34 DOA 06 - R53 Cosmos Black Cooper S '05
                8) 34 DOA 90 - R59 White Silver JCW Roadster '14

Yorum Yap

Mesaj atmak da fayda etmiyor artık. Son aracımı alırken tramer temizdi 1 ay sonra tesadüfen sorguladım tekrardan 8k hasar çıktı far değişiminden dolayı. Çok guven olmuyor.
                  sigpic

Yorum Yap

Aslı MeOnYa tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                    Mesaj atmak da fayda etmiyor artık. Son aracımı alırken tramer temizdi 1 ay sonra tesadüfen sorguladım tekrardan 8k hasar çıktı far değişiminden dolayı. Çok guven olmuyor.
                    Benim hikayemde aynı bu şekil oldu maalesef.
                    R56

Yorum Yap

Arkadaslar ben iki sene once bir arac aldim tek parca boya vardi.merter borusan a gittim iyi bir ucret expert yaptirdim orjinal dediler bir parca boya dediler. Araci satarken takla attigi ortaya cikti. Yani expertizlerede pek guvenilmiyor. Ikinci el alirken yazi tura oynuyoruz. Yada rus ruleti gecmis olsun. Eger salincaklar degismisse buyuk ihtimal ya logar set vs buna carpti altini aracin. Veya kaldirima da takmis olabilir.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
                      [FONT=Arial Black]34 EJ 8133
                      2006 MINI R53 S
                      [/FON]

Yorum Yap

Ya ben Borusan ekspertiz yapmıyor diye biliyordum bu başlıkta ikinci kez okuyorum Borusan ekspertizini. Gerçekten var mı böyle bir şey @NDG bilgin var mı? Benim bildiğim kadarıyla yapabildikleri tek şey yalnızca araca ait servis-bakım kayıtlarının ruhsat sahibinin talebi ile dökümünü vermek.
                        sigpic

Yorum Yap

Merter'de Borusan Otomotiv yetkili servisi var ismi "Otomol"

Yetkili saticilar takasa getirilen otomobillere ekspertiz yapar fiyat calismasi yapabilmek icin selamin aleykum bi adaba var ben bunu alacamda bi expertiz yapilmasi lazim deyip giremez olaya

Ruhsat sahibi ruhsat ve nufus cuzdanini ibraz edip servis kayitlarini temin edebilir. Expertiz yaptiramaz.

@murat

Benim bir musterimin Oto Rapor diye bir yeri var Kavacik'ta ben genelde onlara yonlendiriyorum islerini iyi yapiyorlar..

Sent from my iPhone using Tapatalk
                          En son düzenleyen NDG; 22-01-17, 09:40.
                          sigpic

IT'S TIME

Yorum Yap

Dogru otomol ' ve 2 sene once 400 tl ye expertiz yapiyorlardi simdi ne kadar oldugu hakkinda bir bilgim yok ama ben yasadigim problemi sizinle paylastim. O yuzden expertize % 100 guven olmuyor malesef. Surekli arac alip sattigim icin artik expertizde tek bir adresim var. zeytinburnu nda bir yer.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
                            [FONT=Arial Black]34 EJ 8133
                            2006 MINI R53 S
                            [/FON]

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                            X