Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

hafta sonu temizliğii:)

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

hafta sonu temizliğii:)

merhaba herkese iyi pazarlar aracımın harareti 90ın biraz üstünde bu neden kaynaklanır ?

IMG_0702.jpgIMG_0704.jpgIMG_0707.jpgIMG_0708.jpgIMG_0711.jpg

Göstergeler yan duruyor, çevir düzelir [emoji13]
    Kapatınca motoru fan uzun süre çalışıyor mu?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Pırıl pırıl olmuş araç,maşallah.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
      2012 R56 Mini Cooper S

instagram \ drcapaburro

http://i.hizliresim.com/01rvlW.png

Yorum Yap

Aslı ONE tarafından gönderilmiş Mesajı göster
        Göstergeler yan duruyor, çevir düzelir [emoji13]
        Kapatınca motoru fan uzun süre çalışıyor mu?

Sent from my iPhone using Tapatalk

yok hayır çalısmıyor sanırım antifirizi fazla koydum o yuzden oynama yapıyor :/

Yorum Yap

Aslı ardao tarafından gönderilmiş Mesajı göster
          yok hayır çalısmıyor sanırım antifirizi fazla koydum o yuzden oynama yapıyor :/
          Hararet müşürü arızalanmış olabilir normalde ısındıktan sonra çizgiden şaşmaması lazım daha yukarı çıktığı yada trafiksiz yol aldıktan sonra aşağışara inme oluyormu acaba ? kontrol ettirmenizde fayda var .
          IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

Maasallah çok güzel ya
            sigpic

Yorum Yap

hayırlı olsun izmirdeki temiz olan aracı aldınız heralde öncelikle r53 kasaların normal 1. termostat ısı müşürü 93 derecedir 102 derece de 2. termostat açar eğer müşürde arıza yoksa sıcaklık değerleri normaldir. Korkulacak bir durum yok. Eğer fan derlerse kömürden mi müşürden mi yoksa fanın kendisi mi diye sorunuz çünkü fan müşürü 150 TL fan 4500 TL civarıdır. Tekrardan hayırlı olsun

Yorum Yap

Yani resimdeki gbi biraz 90 in ustune cikio sonra tekrar dusuyo surekli sabit bir sekilde 90 in uzerinde degil bir kac kisiye sordum antifirizi cok koyduysan ondan dediler

Yorum Yap

Aslı ardao tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                  Yani resimdeki gbi biraz 90 in ustune cikio sonra tekrar dusuyo surekli sabit bir sekilde 90 in uzerinde degil bir kac kisiye sordum antifirizi cok koyduysan ondan dediler
                  Bu kişiler R53'ten anlamıyor olmaları çok olağan. Eren'in yazdığı gibi fanın devreye girme sıcaklıkları bu. Sıcaklık değerleri anormal değil, R53 yüksek ısı ile çalışan bir motor. Sadece su haznesinde kaçak olmasın, bir de Supercharger kayışı kopmasın yeter ..

Yorum Yap

Benim aracimda da bu sekilde. Bildigim kadariyla bu normal. Araci calistirip kullanmadan biraksaniz bile bu sekilde yukselebilir. Ozellikle trafige girildiginde yukseliyor. Yol akiyorsa efil efil gezersin r53 ozetle bu.
                    1- 34 S 8665 - R56 Dark Silver S '09
                    2- 34 VN 7962 - R53 Thunder Blue JCW GP '06
                    3- 34 HK 9847 - R56 Pepper White JCW '13
                    4- 34 BIG 87 - R56 Midnight Black JCW '11
                    5- 34 VB 4432 - R53 Dark Silver JCW '05

Yorum Yap

içimi rahatlattınız teşekkürederim şauna için bir sıkıntı yok

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                      X