Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Aracımın Eski Sahibi

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aracımın Eski Sahibi

Arkadaşlar selam,

Umarım herkesin keyifler yerindedir.

Aracımın sağ arka fren ampülleri sürekli patlayıp uyarı verdiği için bir süredir değiştirmiyordum. Bu sabah işe gitmeden önce önerileriniz üzerine AYN'ye gittim, iyiki de gitmişim. Bir kaç kere ampülün patladığını söylediğimde ampül patlak değildir, duy zamanla plastiği eritiyor temassızlık oluyordur dedi Ahmet usta. Öyle de oldu, sağolsun hallettiler hemen.

Servise ilk gittiğimde Ahmet usta aracımıda tanıdı (34GZM53) eski sahibi Murat abiydi dedi, ufak bir konuşmadan sonra araçta yazılım olduğunu söyledi. Aracı 1 buçuk senedir kullanıyorum ve yazılım olduğunu bilmiyordum Bir yaz akşamı şans eseri balkondan arabanın kilidini kontrol etmek için kilit açma tuşuna basılı tutunca camların açıldığını görüp şoka girmiştim fakat kapatma tuşuyla camlar kapanmayınca evden çıkıp camları ve sunroof'u kapatmak zorunda kaldım

Araçta hangi yazılım olduğunu ve başka custom bir şeyler var mı merak ediyorum, kendisi buralardaysa ya da tanıyan varsa sorularıma cevap arıyorum. Koltuktaki sigara yanığı ve öndeki olimpia cam Murat abiden kalmamıştır umarım

Garajda konusu ve detayi vardir kontrol ettinizmi acaba

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

şimdi buldum teşekkürler

http://www.miniclubtr.com/forums/sho...r-S-34-GZM-53/

Yorum Yap

Murat abi sattıgında sanki yazılımı sildirmişti diye hatırlıyorum ama emin olamadım..

Murat abi de bayandan almıştı ama sigara içmez kendisi. Hala üyemizdir.

Yazılımda en son ecufastti. Sonra custom atmadılar diye biliyorum bir daha
        1) [FONT=Palatino Linotype]34 Y 7475 - R56 WhiteSilver CooperS "JCW" SOLD
        2) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype]3) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" project400! [/FONT]
        4) 34 BKS 66 - R58 Cooper S "JCW" SOLD
        5) 34 AL 7749 - R52 Cooper S - [FONT=Arial Black]EmreMOR[/FONT] SOLD

Yorum Yap

tamamdır teşekkürler kekuti garaj kısmından buldum kendisini, mesaj attım şimdi (murti mini)

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
          X