Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

2012 Londra Olimpiyatları için MINI cam stickeri

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

2012 Londra Olimpiyatları için MINI cam stickeri

MINI ile 2012 Londra olimpiyatları üzerine birkaç konu ve yazı paylaşmıştım sizlerle hatırlarsınız. Olimpiyat oyunlarına ve Paralimpik oyunlara ana destekçilerden biri olarak;
    İngiltere'de yapılan bu spor şölenine MINI, marka olarak duyarsız kalmamış ve oyunlar başlamadan önce özel seri araçlar lanse etmiş, özel bir kısa film çekmiş ve en son meşale turunda fabrikasının kapılarını açmıştı.

Bu arada MINI, ülkesinin olimpiyat takımı için çeşitli sosyal medya kampanyaları ve viral çalışmalar yürütmüştü. O dönem katıldığım bir yarışmadan sticker kazanmışım. Bugün evime ulaşan bu cam stickerini sizlerle paylaşmak istedim.

Umarım bizim olimpiyat takımımız da güzel derecelere imza atar ve madalyaları bir an önce toplar.

[SIZE=1]dipnot: Paralimpik (engelli olimpiyatları) alanında da destek veren MINI, zarfta gönderen kısmını bu alana dikkat çekici şekilde yazınca anlamı daha büyük olmuş.[/SIZE]

Nasil aldin bizede soylesene alip arabamiza yerlestirelim

Yorum Yap

varsa böyle bir imkan sipariş fln bizde alalım

Yorum Yap

yarismadan kazanmis fatihv o yuzden bence sticker'i versin bize ben matbaaci arkadasima yaptirayim

Sent from my iPad using Tapatalk HD
        sigpic

IT'S TIME

Yorum Yap

Aslı NDG tarafından gönderilmiş Mesajı göster
          yarismadan kazanmis fatihv o yuzden bence sticker'i versin bize ben matbaaci arkadasima yaptirayim

Sent from my iPad using Tapatalk HD
          mantıklı

Yorum Yap

Sadece 1 adet var bende de. Bi şekilde vektörel çizimi yapılıp çoğaltılabilir. Buluşma olduğunda getiririm. Aslında çok da abartılı bir sticker değil ama simgelediği etkinlik adına güzel tabii ki.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
            X