Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Bugün aracınız için ne yaptınız?

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Yiğit G. tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    Bende aliexpress den sipariş edicem aynısını ama benim varex de iki egzos ucu birbirine sıfır fotoda gözüktüğü üzere... akrapoviç uçlar girmiyor oraya... Girmez yani... 1 haftadır kafa yoruyorum napabilirim diye ama sonuç yok taktıramıcam heralde.. Kesemiyorumda uçları açma kapama vanası tam uçların dibinde...

Bence bu şekildede gayet güzeller seside iyi oynama yaparsanız tadını kacırabılırsınız
    IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

teşekkürler valla 200 liraya birinden aldım sökmüş kullanmıyordu...Ama bunu takabilmek için birde düz mini cooper spoileri aldım.Onada 120 verdim.Arabanın kaputta çizik vardı onu lokal boyattım o sırada spoileride aynı renge boyandı.100 lirada boya desen 400 liraya falan mal oldu

Yorum Yap

teşekkürler valla 200 liraya birinden aldım sökmüş kullanmıyordu...Ama bunu takabilmek için birde düz mini cooper spoileri aldım.Onada 120 verdim.Arabanın kaputta çizik vardı onu lokal boyattım o sırada spoileride aynı renge boyandı.100 lirada boya desen 400 liraya falan mal oldu
        Abi banada bu fiyata bulurmusun 😇😇 clubman icin cok sevinlrin dua ederim 🙃😌

M.Kemal ATATÜRK
        İnstg™askin.batur
        R55 Clubman 2009
        ™34 FU 8144 ™
        sigpic
        M.KEMAL ATATÜRK
        İnstg/askin.batur
        GALATASARAY

Yorum Yap

Aslı GOKHAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
          Bence bu şekildede gayet güzeller seside iyi oynama yaparsanız tadını kacırabılırsınız
          Abi herkes egzoslar küçük kalmış diyor Canım sıkıldı öyle yorumlar alınca... Baktım akropoviç de kafa takılınca güzel duruyor takasım geldi ama olmuyor işte.

Yorum Yap

Aslı baturali tarafından gönderilmiş Mesajı göster
            Abi banada bu fiyata bulurmusun ���� clubman icin cok sevinlrin dua ederim ����

M.Kemal ATATÜRK
            İnstg™askin.batur
            R55 Clubman 2009
            ™34 FU 8144 ™
            valla bu tarz şeyler konusunda şansılıyım.Ne ararsam uygun fiyata karşıma çıkıyor.Ama tabi hergün 7/24 pc basındayım sahibindene falan sürekli "mini cooper" yazıp aratıyorum yeni birşey eklendimi heran görüyorum.Valla mini cooper düz spoiler lazımdı o gün sahibindene baktım daha ekleneli 1 saat olmamıştı hemen aldım arkadaştan 100 küsür liraya şans işte yoksa hayatta bulmam o spoileri... Aklımda olur bakınıyorum zaten görürsem haber ederim.

Yorum Yap

Allah razı olsun abi TSK ederim. Sansın hep acık hep bol olsun.

M.Kemal ATATÜRK
              İnstg™askin.batur
              R55 Clubman 2009
              ™34 FU 8144 ™
              sigpic
              M.KEMAL ATATÜRK
              İnstg/askin.batur
              GALATASARAY

Yorum Yap

kanat-landık

+ aliexpress den double din için çerçeve sipariş ettim artık sıkıldım cd dinlemekten...

Kanat güzel olmuş,güle güle kullan.Diğer aldığın parça ney tam anlıyamadım.[emoji5]

Sent from my iPhone using Tapatalk
                2012 R56 Mini Cooper S

instagram \ drcapaburro

http://i.hizliresim.com/01rvlW.png

Yorum Yap

kanat-landık

+ aliexpress den double din için çerçeve sipariş ettim artık sıkıldım cd dinlemekten...

Merhaba aliexpress deki parçanın linkini atabilirmisin?

[FONT=Trebuchet MS]35KAM70 ┆◤dreamcrusher◥[/FONT]

Yorum Yap

Tabiki burdan aldım.Bugun aldım aldıgım gibi postaladı.

http://www.aliexpress.com/item/DOUBL...371448444.html

Bu neye yarıyor arkadaşlar cd giren yer iptal oluyor , göğüsteki tuşları da klima vs onlarıda 2-3 cm aşagı çekiyor sanırım , doubledin için yer açıyor.Veya bir parçası var onu takarsanız boş bir göz oluyor orda üstünede normal istediğiniz teybi takabiliyorsunuz... Aynı ürün burda 650 tl ye satılıyor... aliexpress de 50 dolar... Ben ortadaki hız saatini değiştirmek istemedim.. Çok seviyorum o saati hatta mini almamda ki sebeplerden biri o kocaman hız göstergesidir... Oraya ekran koyup bozmak istemedim.

En son düzenleyen Yiğit G.; 18-08-16, 01:42.

Yorum Yap

Tabiki burdan aldım.Bugun aldım aldıgım gibi postaladı.

http://www.aliexpress.com/item/DOUBL...371448444.html

Bu neye yarıyor arkadaşlar cd giren yer iptal oluyor , göğüsteki tuşları da klima vs onlarıda 2-3 cm aşagı çekiyor sanırım , doubledin için yer açıyor.Veya bir parçası var onu takarsanız boş bir göz oluyor orda üstünede normal istediğiniz teybi takabiliyorsunuz... Aynı ürün burda 650 tl ye satılıyor... aliexpress de 50 dolar... Ben ortadaki hız saatini değiştirmek istemedim.. Çok seviyorum o saati hatta mini almamda ki sebeplerden biri o kocaman hız göstergesidir... Oraya ekran koyup bozmak istemedim.

Bu parça 2010 r56 ya oluyor mu araştırdın mı?

Yorum Yap

Aslı Ekrem Alp Y tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                        Bu parça 2010 r56 ya oluyor mu araştırdın mı?

Tahminime göre oluyor.Konsol deliklerinde falan değişiklik yok çünkü 2010 ile 2011 arasında.İyice baktım herşeyi aynı gibi... Bekleyin 10 gün sonra haber veririm oluyor mu olmuyor mu belli olur

Birde şunu aldım

http://www.aliexpress.com/item/Joyin...651614664.html

Yorum Yap

Bugün aracınız için ne yaptınız?

Tahminime göre oluyor.Konsol deliklerinde falan değişiklik yok çünkü 2010 ile 2011 arasında.İyice baktım herşeyi aynı gibi... Bekleyin 10 gün sonra haber veririm oluyor mu olmuyor mu belli olur

Birde şunu aldım

http://www.aliexpress.com/item/Joyin...651614664.html
                          Merakla bekliyorum sonucu , ona göre bende alacağım.Set gümrüğe takılacak mı 75$ üstünde bir alım onu ne yaptın?
                          Mutlaka haber ver sonucu.

Yorum Yap

Aslı Ekrem Alp Y tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                            Merakla bekliyorum sonucu , ona göre bende alacağım.Set gümrüğe takılacak mı 75$ üstünde bir alım onu ne yaptın?
                            Mutlaka haber ver sonucu.

fiyatı önemli değil ben 1000 dolarlık kocaman anfi aldım takılmadı , 50 dolara aksiyon kamera aldım takıldı.. Biraz şans işi ve ürünün gümrüğe tabi olup olmaması yoksa aliexpress den alınan hiçbir ürünün gerçek fiyatı yazmaz üstünde hep 10 dolar yazar... Mesela aldıgım kamera takıldı ama 5 tl gümrük çıktı Aynı arkadaşım aldı o 50 liramı 70 liramı ne ödedi... Yine bir arkadaşım almış dün konuştuk bu doubledin teyplerden %20 almışlar gümrükte.160 tl yani.50 lirada trt bandrol vergisi alıyorlar.yani en kötü 200 tl daha ekle fiyatın üstüne.Ama şans işte hiç takılmadan direk de gelebilir kapına.

Yorum Yap

fiyatı önemli değil ben 1000 dolarlık kocaman anfi aldım takılmadı , 50 dolara aksiyon kamera aldım takıldı.. Biraz şans işi ve ürünün gümrüğe tabi olup olmaması yoksa aliexpress den alınan hiçbir ürünün gerçek fiyatı yazmaz üstünde hep 10 dolar yazar... Mesela aldıgım kamera takıldı ama 5 tl gümrük çıktı Aynı arkadaşım aldı o 50 liramı 70 liramı ne ödedi... Yine bir arkadaşım almış dün konuştuk bu doubledin teyplerden %20 almışlar gümrükte.160 tl yani.50 lirada trt bandrol vergisi alıyorlar.yani en kötü 200 tl daha ekle fiyatın üstüne.Ama şans işte hiç takılmadan direk de gelebilir kapına.
                              50 dolara aksiyon kamera mi o nassi yanii neki o ki

Yorum Yap

Aslı ufuk86 tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                                50 dolara aksiyon kamera mi o nassi yanii neki o ki

en çok satan bu 50 dlar civarına ama o kadar iyi değil

http://www.aliexpress.com/item/Origi...660220587.html

Yeni şunu aldım bu muthiş.. Hatta testlerde gopro dan daha iyi.

http://www.aliexpress.com/item/Prese...247846976.html

140 dolar verdim ama wifi var fhd 60 fps veya 4k çekiyor.. Acaip alet.Bu hiç takılmadı gümrüğe.Girdi gümrüğe açmışlar paketi ama almadılar ücret kapıma kadar geldi sorunsuz.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X