Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

13. Cuma

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

13. Cuma

Evet bir 13. Cuma'ya daha hosgeldiniz

Lanetli olduguna inanilan bu tarih kombinasyonunda Hristiyan alemi pek tirsar. Bu duruma da friggatriskaidekaphobia​ denir
    www.haktankeskin.com

Bnde bi terslik var 13 hep ugur getirir, kara kedi vs batil ne varsa.. 13. cumalar da favorim o yuzden bugun guzel bisey olucak die beklemedeim hali hazirda

Yorum Yap

Yalan kulliyen ben cok severim bu gunu benim ugurlu gunum hatta :P
      LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

13un bazi zamanlar uguruna inanirim. annemle babamin bosanma tarihi 13.05.2009 mesela guzel bir gun 3 yildir kutluyoruz ama onun disinda hep berbat gecmistir.13 sayisi ve 13.cumalar... Bugunde Yunanca sinavim vardi ve 15dk'da bitirdim. writingte 126 kelimeyle kendimden cok rahat bi sekilde bahsettim

Sent from my BlackBerry 9900 using Tapatalk
        sigpic

IT'S TIME

Yorum Yap

Allah Cumanızı mübarek etsin
          sigpic

Yorum Yap

Batıl inanç arkadaslar bunlar dinimizde en hayirli günlerden biri cuma günüdür.. Duaların en cok kabul oldugu gün. Takılmayın fazla
            sigpic[FONT=Arial Black][/FONT]

Yorum Yap

Mumkunse din muhabbetleri yapilmasin herkesin inanci bir olmayabilir..

sigpic

IT'S TIME

Yorum Yap

Aslı NDG tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                Mumkunse din muhabbetleri yapilmasin herkesin inanci bir olmayabilir..

Sagdan yada soldan sonucta hepimiz tek bir 'yaradan'a inaniyoruz. O yuzden kimsenin kimseyi uzecegini sanmiyorum Nida. En onemli olanin 'iyi, durust, guzel' insan oldugunu unutmayalim. Sonrasina da 'kendimizi ifade etmek' diye sekillendirebiliriz.

P.S: Hatta MEI budist, ben ona bile cok sevimli bakiyorum. Kendimi 'Brad Pitt' gibi 'Tibet'te 7 yil' gecirmeden kadinlari anlama uzerine tez yapiyor diye kabul ediyorum.

Wishguzeldusunelimdegerisibosman

Yorum Yap

13.cumanın dııl arkadasın şom agızlılıgının azızlıgıne ugradım cumadan baslayan harıka bır haftasonu tatılının tumunde 13.cuma ugursuz ,ay okadar yol geldık bak bısı olmadı yalanmıs,ya olsaydı,gece yolculuk yapıyoruz dag yolundayız bısı cıkıcak -cadı gelıcek- diş perısı gbı sacma sapan 300km konusan arkadasımın bu azmiyle donus yolunda 600 km yı tamamladıktan sonra eve 15dk lık mesafede berıyerlere gırdım!!! keske susup onu dınleyıp sonrasında bıyere gırıcegıme,''ılk zamanlarda ona kafa goz gırseymısımde konusamasaymıs keske''demedım dııl hanı neysekı ucuz atlattık....ama suna ınandım ugursuz olan ne gun ne ay ne sayı ,konusup konusup ugursuzlugu cagırmak dıye bısı var ...ınatla!!!

Yorum Yap

Gecmis olsun Hatacım benim de senin arkadasın gibi şom ağızlı bir arkadasım vardı ne zaman beraber cıksak basıma bir iş gelirdi gorusmeyi kestim rahat ettim

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Bende öylemi yapıyım yanı olabılır

Yorum Yap

Aslı h.ata tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                        Bende öylemi yapıyım yanı olabılır
                        Yani herseferinde oyle oluyorsa problemi bir kerede çözmek en mantıklısı

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Aslı ALIENLOVE tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                          Yani herseferinde oyle oluyorsa problemi bir kerede çözmek en mantıklısı
                          evet evt yapmalıyım bencece

Yorum Yap

Biraz gec oldu ama 13. Cumaya uygun kilometre ImageUploadedByTapatalk1346070565.576480.jpg

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

sayıya takılmam,her cuma candır

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                              X