Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Bu ne abi yaaa :(

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Cem insanlar birsey yazmiyorsa sorun sadece forumda olmak zorunda degil biliyorsun. Bende bircok foruma uye oluyorum. Icerigini gordugumde ise bana uygun olmadigini dusunduklerim oluyor elbetteki. Kendimi tanitip geri cekildigim yerli yabanci bircok forum var. Bu kisiden kisiye degisir.

Ben senin dogrunu yanlisini tartismadim. Ama kalkipta saydigin o 41 kisiden bir tanesi cikip "babami kaybettim, o yuzden yazma firsatim olmadi" derse nasil bir aciklama getiririz duruma?
    Sen fikrini belirttin bende fikrimi belirttim. Ne mesajini editledim nede konuyu sildim. Tartisilmasindan yana olmayan birisi olsam bu sekilde mi davranirdim sence?

Forum bir tartisma ortamidir ama ortami germeye gerekte yok. Senin bugun baktigin listeye ben hergun bakiyorum. Moderatorler ve Admin'ler arasinda paylasimi da yapiliyor bunlarin. Tartisiliyorda konu.

Buranin guzel yerlere gelmesini senden eminim daha cok istiyorumdur. O yuzden daha 1 ay olmusken insanlari suclamak yada suclu aramak ne kadar dogru olur bilmem.
    Bizde 41 pasif uye varsa 10000 uyesi olan forumlarinda ayni oranlarda pasifi vardir.

Forum tecrubelerime dayanarak bircok forumun kis aylarinda daha aktif oldugunu biliyorum. Hepimiz biraz sabirli olalim.
    www.haktankeskin.com

Yorum Yap

Aslı Cooperscem tarafından gönderilmiş Mesajı göster
      Düşün bir sen biri ile konsuyorsun veya bişiler paylaşıyorsun ama ne adını ne arabasını nede başka bişiyini bilmiyorsun bu kötü olmazmı senin için ???
      Bende bunu demek istedim. Karsi taraftaki arkadaslarda ayni seyi dusunuyor olabilir seninle. Bir kisinin 100 kisi arasina girip kendi tanitmasi konusunda eminim cekinenler vardir onuda gecelim, hic tanimadigi insanlara kendini ve arabasini (haliyle plakasini) vermek istemeyedebilirler.. Kekuti bile eski foruma geldiginde plakasini silip tanitmisti kendisini hatirliyorsun..

Sonuc olarak zaman verelim biraz. Bizler her dakika sitenin icinde oldugumuz icin uzun zaman gecmis gibi hissediyoruz ama daha 1 ay oldu. Zamanla oturacaktir.
      Denildigi gibide belirli bir sureden sonra belirli oranda aktif olmayan uyelikler silinecek. Bunun garantisini veriyorum size. Mahremiyet hepimiz icin onemli..
      www.haktankeskin.com

Yorum Yap

Bir dakika silence pls

Anthony MINICTR UYE 0
        nmcavusoglu MINICTR UYE 0
        Annette MINICTR UYE 0
        BAŞKAN MINICTR UYE 0
        alen&serpil MINICTR UYE 0
        yusuferdem MINICTR UYE 0
        SAINT MINICTR UYE 0
        can2k MINICTR UYE 0

mesela bu uyeler benim bacanak baldız ve işinden dolayı giremeyen arkadaslarım iki tanesi de bizim test userı olarak actıgımız accountlar, geri kalanlar da gayet dogal 0 mesaj olabilir bazı insanlar sadece izlemeyi severler mesela benim sadece bilgi almak için uye oldugum siteler var ve mesaj sayım 0 yine de silmiyorlar beni, ,statistigi bu sekilde yönlendirmek yanlıs olur sonucta 5000 uye sayısı olsa da 5000 kişi aktif olmuyor dönem dönem bu kişiler degisebiliyor tatil aile iş vs durumlarından dolayı, Forumun su anda bir eksigi zaten yok mumkun olan en kaliteli kişileri uye yapmak ve aktif olmalarını saglamak ama kimsenin bogazını sıkıp aktif olun diyemeyiz zaten üye olanlar uye olmak için bir zahmete girip üye olmuslar ilgileri oldugu için demek ki, yoksa hic uye olmazlardı sonucta 1 aylık bir forumun bu şekilde aktif olması bence basarıdır sonucta sadece MINI sahiplerine özel bir Club o yuzden sakin olun ve böyle şeyleri kafaya takmayın.
        LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Haktan Kimse nin kimseyi suçladığı yok ben ne icin yazdım siz nerelere getirdiniz konuyu. Herneyse bosver ben yanlis anlaşıldım orada yazan isimlerden özür dilerim kimseyi kimseye veya bisey e ifşa etme niyetim yoktu. Kimse yide SUÇLAMADIM sadece gönlümden neden bu insanlar bisiler yazmadı kendilerini tanıtmadı dedim aldım cevabımı.

Herkesin isleri rast gider inşallah. Kolay gelsin

Yorum Yap

Cem ben yukarıda acıkladım zaten ayrıca eger isim ifşa edilmesi gerekseydi biz yapardık sonucta bir yönetim var burada ve herkesin de fikrini soran bir yönetim var bizim amacımız biz demek, kimseyi rencide etmemek daha sonra yazdıklarımızdan sorumluluk almak, yoksa senin de dedigin gibi silerdik topigi baskalarının yaptıgı gibi iş biterdi ama önemli olan topigi acmadan önce dusunmek ben buraya insanların ismini onların izni olmadan koyarsam rahatsızlık verir miyim diye, biz kimseyi sınırlandırmadık bu zamana kadar ayrıca gerginlesmene de anlam veremedim Haktan gazyet guzel acıkladı sanırım, 1 ay 1 haftalık bir forumda gayet aktif olarak sinir stresimiz olmadan ufak ufak birseylar paylasıyoruz kimsenin yapmadıklarını yapmaya calısıyoruz ama bu mesajı atarak bize ne kadar destek oldugun konusunda bir daha dusunmeni isterim. Bu topigi de ne kitliycez ne silicez isteyen yazsın dedigim gibi biz MINI için arkadaslık dostluk için bu forumu hepberaber kurduk tabii ki amacımız aktif olunması yönünde ama aktif olmuyor şu üye bu üye diyerek kimseyi yargılayıp birşey yapamayız. Seni de severiz bilirsin o yuzden kırılmıssın gibi mesajlar yazma abinizim ben sizin hadi bakiim
            LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Siz haklısınız abi ben bişi demicem daha...

Aslı ALIENLOVE tarafından gönderilmiş Mesajı göster
              Cem ben yukarıda acıkladım zaten ayrıca eger isim ifşa edilmesi gerekseydi biz yapardık sonucta bir yönetim var burada ve herkesin de fikrini soran bir yönetim var bizim amacımız biz demek, kimseyi rencide etmemek daha sonra yazdıklarımızdan sorumluluk almak, yoksa senin de dedigin gibi silerdik topigi baskalarının yaptıgı gibi iş biterdi ama önemli olan topigi acmadan önce dusunmek ben buraya insanların ismini onların izni olmadan koyarsam rahatsızlık verir miyim diye, biz kimseyi sınırlandırmadık bu zamana kadar ayrıca gerginlesmene de anlam veremedim Haktan gazyet guzel acıkladı sanırım, 1 ay 1 haftalık bir forumda gayet aktif olarak sinir stresimiz olmadan ufak ufak birseylar paylasıyoruz kimsenin yapmadıklarını yapmaya calısıyoruz ama bu mesajı atarak bize ne kadar destek oldugun konusunda bir daha dusunmeni isterim. Bu topigi de ne kitliycez ne silicez isteyen yazsın dedigim gibi biz MINI için arkadaslık dostluk için bu forumu hepberaber kurduk tabii ki amacımız aktif olunması yönünde ama aktif olmuyor şu üye bu üye diyerek kimseyi yargılayıp birşey yapamayız. Seni de severiz bilirsin o yuzden kırılmıssın gibi mesajlar yazma abinizim ben sizin hadi bakiim

Yorum Yap

bu ilk ve son olsun derım arkadaşlar gerılmeyelım hepimiz miniciyiz,mini aşkına ya

Yorum Yap

Aslı Cooperscem tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                  Siz haklısınız abi ben bişi demicem daha...
                  Hayir, sende haklisin Cooperscem. Bence butun olay siteyi herkezin fazlaca gonulden desteklemesi, hep en guzelini gonulden istemesi....
                  Unutmayalim sevgilimizle bile tartisirken soyleyecegimiz en olumlu sey 'Sen yanlis dusunuyorsun demek yerine ben farkli dusunuyorum' demektir.
                  Tekrar bastan okursaniz esasinda kimsenin farkli birsey soyledigi yok. Butun suc o elinizdeki kucucuk ekranli seytan isi telefonlarda...

Wishgreenpeaceman

Yorum Yap

Wishman the Adam!

Ben facebook'a yazdim yazicagimi.. Yarin forumda patlama bekliyorum
                    1) [FONT=Palatino Linotype]34 Y 7475 - R56 WhiteSilver CooperS "JCW" SOLD
                    2) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype]3) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" project400! [/FONT]
                    4) 34 BKS 66 - R58 Cooper S "JCW" SOLD
                    5) 34 AL 7749 - R52 Cooper S - [FONT=Arial Black]EmreMOR[/FONT] SOLD

Yorum Yap

Bana kalirsa zaten mini si olmayanlarin foruma giremeyisiyle baya bir eleme oluyor. Girip birsey yazmayan user lar belkide bir gun bulusmalara en on sirada gelebilecek insanlar olabilir, cekingen olabilirler. Belki bulusma fotograflarini videolarini geyiklerini gorunce ozenecekler bilemeyiz. Sahsi fikrim yazmayanlara karsi birsey yapmanin geregi yok, ayrica sadece mini kullanicisi limitini bile ben sahsi fikrim olarak yanlis buluyorum. Inanin bana su mini bulusmalari yuzunden hala icimde anormal mini kipirtisi oluyor. S2000 toplantilari da oluyor ama hic biri bir mini toplantisi degildi, hic bir zaman mini icin uretilen seyleri kendi otomobilim icin bulamayacak olusum gercekten uzuldugum bir nokta.

Mini gercekten Turkiye'de gelismekte olan bir kultur. Insanlari bundan mahrum etmeyelim, ama aramiza katildiginda yanlis gorduguuz kisileri de aninda aramizdan ayiralim. Dedigim gibi kesinlikle sahsi fikrimdir bir tartisma konusu yada bakin boyle olsun demeye bile calismadim, gordugumu soyledim.. Biri bana mini aksesuari hediye etsin, catlarim

Yorum Yap

Biraz zaman lazim herseyin oturmasi icin.. Bizler zaten yeni tanisan insanlar degiliz , onca zamandir iyisiyle kotusuyle arkadasiz.. Aramizda bir husumet yok, birbirini goren herkes gayet icten , candan selamlasir. En azindan benim gozlemlediklerim boyle oldu simdiye kadar.

Onurcaninda dedigi gibi gelisen bir kultur, insanlarin , cevrenin bizlere duydugu sempati cok farkli. Yakinda herkes bu klubun bir parcasi olmak icin can atacak , inanin bana

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                        X