Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

''Keske cocuk kalabilseydim''

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

''Keske cocuk kalabilseydim''

''Keske cocuk kalabilseydim''Evet en icten soyledigimiz kelime bu sanirim.genellikle bu cumleyi; top oynayan camura bulanmis cocuklarin yuzundeki sevincten veya dondurma butun yuzunu kaplamis heryerine bulasmis ama hala keyifle yiyen,parkta deliler gbi kosturan,saat merhumu ezan okunmasindan-hava kararmasindan ibaret olan,hayattaki gayesi ya Ali'ninkinden cok misketi yada Ayse'nin kinden daha suslu bir barbie. Si olmasindan ibaret olan veletlerden imrenerek soyleriz.Bunlar nekadarda bos,onemsiz,gereksiz dedigimiz su yaslarimizda aslinda bize en gerekli seyler belkide.Kolay ulasilabilir seylerden zevk alabilmek?Suan sizi o cocuklar kadar mutlu edebilicek ne var hayatinizda?en son ne zman gulerken hicbisey dusunmediniz?yada birsey yaparken ardiniza bakmadiniz,kelimelerinizi secmeden konustunuz?aynaya bakmadan dolaptan elinize ne gectiyse giyip sokaga firladiniz?
    Arkadaslik kavrami en son nezman sadece top oynamaktan,bisiklete binmekten ibaretti?cikarlar olmadan,acabalar olmadan en son nezman birini aradiniz?dost ; bisikletten dustugunuzde digerlerini birakip geri donup sizi kaldiran yada saklambac sirasinda tamda yakalanicakken camlak comlek patladi diye sizi kurtaran biriydi?onunla en son nezman karsilastiniz? Cok oldu degilmi? Takas yapmadan iylik gormek, el uzatmak...en son nezman birine guvenle sirtimi dondum hatirlamiyorum!su zamanda hep bir ebelenme korkusu var.agzimdan cikan kelimeleri olcup tartmadan cumle kuramiyorum.ski siki sarilamiorum karsi cinse,canimsin diyemiyorum!utanmadan guvenle anlatamiorum yasadiklarimi.gozukapali misketlerim oyuncaklarim gbi derdimi tasami paylasamiorum ki artik.cunku cocuk degiliz masum degiliz,saf korkusuz cesur gozukara degiliz....iste bunca sey varken tek yapabildigimiz derin bir nefes cekip ''Keske cocuk kalabilseydim''deyisimiz..
    En son düzenleyen h.ata; 22-06-12, 12:19.

Forumumuzun duygusali, sair ruhlusu dallarinin bayan kazanani Hande hanim

Eline saglik..

Sent from Tapatalk for Galaxy Note
    www.haktankeskin.com

Yorum Yap

İlgiyle okudum.Etkileyici bir yazı olmuş,tebrikler...Bunu bir anda gece birde içinden geldiği gibi mi yazdın?
      sigpic

Yorum Yap

yok yaw kopyalıyor bir yerden

yüreine sağlık conem
        1) [FONT=Palatino Linotype]34 Y 7475 - R56 WhiteSilver CooperS "JCW" SOLD
        2) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype]3) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" project400! [/FONT]
        4) 34 BKS 66 - R58 Cooper S "JCW" SOLD
        5) 34 AL 7749 - R52 Cooper S - [FONT=Arial Black]EmreMOR[/FONT] SOLD

Yorum Yap

teşekkürler

evet arada esiyo işte bana ve nedense hep gece uyumadan önce yazıp karalıyorum bırseyler...

kekuti okadar yaz beklıyoruz dedın yazdık sımdı kopyalıyomu oldukk hıhhhh:P

Yorum Yap

Güzel Olmuş Devamını Da Bekliyoruz

Aslı h.ata tarafından gönderilmiş Mesajı göster
            teşekkürler

evet arada esiyo işte bana ve nedense hep gece uyumadan önce yazıp karalıyorum bırseyler...

kekuti okadar yaz beklıyoruz dedın yazdık sımdı kopyalıyomu oldukk hıhhhh:P

Yorum Yap

Şu nokta virgülünede dikkat etsende okurken yorulmasak!!! Yazamıyorsan yazma birader germe bizi burada!!!

Güzel olmuş canım Ama şu noktalamalarına falan cidden dikkat et ki bütünlük bozulmasın

Yorum Yap

Hatacım guzel yazmıssın ama içindeki cocugu öldürmediği surece herkes cocuktur BKz. Ben
                LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Alla allaaaa!!!! Bukadar oluyo levocan bundan sonra sana yollarim once sen duzeltir oyle yayinlarsin hiiiiiiihhhhhhh...tele yaziorum kagit kalem kullanmadan oda malum el aliskanligi tik tik tik gidio,anca bukadar oluyo uykulu uykulu

Yorum Yap

Cocuk.....Eline saglik.....

Wishcocuk

Yorum Yap

hande sahneye çıkmış devamı gelir artık arkdaşlar eline yüreğine sağlık kardeşim..

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                      X