Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Akü

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Akü

Herkese iyi akşamlar
    Acil olduğu için yanlış yere yazıyor olabilirim
    Aracımda hiç bişey yokken 3 saat sonra geri geldiğimde akü bitti çalışmadı arkadaşın araçtan ara kabloyla 10 dk şarj ettik elektrik ve ışıklar geri kaldı ancak marşa bastığım anda herşey sönüyor tekrar çalışmıyor yardımcı olabilcek biri var mı veya başka bir sorun olabilir mi

Oncelikle Merhaba akunuzu ne zaman defistirmistiniz
    Baska bir aractan takviye alarak mars basmayi denediniz mi
    Aracinizda far ve ya ic aydinlatmayi acik birakip gitmis miydiniz ?
    Araciniza baska bir arac ile takviye yapmayi denedikten sonra arac calisiyorsa ve siz aktarma kablolarini cektiginizde arabaniz stop ederse sarj dinamonuz arizali demektir

Umarim yardimci olabilmisimdir

Yorum Yap

Merhaba
      Arabayi aralikta aldim mart gibide servise girmisti aku hic degistirmedim aracta acik biseyde birakmamistim iki ayri kabloyla iki ayri aractan denedik ikisinde de isiklar geliyo fakat marsa bastigim anda arac calismadan hersey gidiyo tekrar simdi yol yardim geliyo bakicaz artik tesekkur ederim

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Yorum Yap

Şarj ettik çalıştı bi saate yakın turladım durduğumda ışıklar kırpışıyordu park ettikten sonra tekrar gitti zannedersem dediğiniz gibi şarj dinamosunda sıkıntı var.

Yorum Yap

Bizimki gibi elektronigi bol araclarda farkli aractan sarj etmek saglikli degil diye biliyorum, ben bir aracimi sarj ettigim icin far ampullerini patlattim ve radyonun sigortasini yaktim. Farkli aractan sarj olayini tavsiye etmem yani...
          doayen!

1) 34 DOA 29 - R56 Midnight Black JCW '12
          2) 34 DOA 29 - R56 Thunder Gray GP2 '13
          3) DOAYENS - R56 Midnight Black Cooper S '13
          4) 7KVC909 - R53 Astro Black Cooper S '06
          5) 34 DOA 06 - R59 Midnight Black Cooper S Roadster '13
          6) 34 UT 5348 - R53 Thunder Blue GP '06
          7) 34 DOA 06 - R53 Cosmos Black Cooper S '05
          8) 34 DOA 90 - R59 White Silver JCW Roadster '14

Yorum Yap

Benimde icime pek sinmedi garip bi hal aldi aractan sarj ederken zaten ise yaramadi bi daha yapmamakta yarar var haklisiniz

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
            X