Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Acik Tesekkur...!!!!

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Acik Tesekkur...!!!!

Buradan;
    Bu gece;
    Su anda;
    Mutlu mutlu olaraktan;
    Bu gece beni sosyallestiren sayin Admin'im Haktan ve sevgili Pasa'm O.Simav'a tesekkuru bir borc bilirim. Ozlemisim sosyal olmayi, ama sanirim tasma takmalari lazim, bir oraya zipliyodum bir buraya yururken.

P.S: Esasinda yemin billah ettiler, her gece her gece, can can can yazip duruyormusum, bu yuzden site yonetimi gonullulerden olusan bir 'Wishman'i bilgisayardan uzaklastirma' kurulu toplamis. Yoksa niye durup dururken beni sosyallestirmek istesinlermis.

Ama olsun yukarida borc yazdim bilerekten, en kisa zamanda borcumu geri bulusma sureti ile odeyecegim.

Wishdurupduruman

Benim icin zevkti reis biraz saclarini bozduk ama pufur pufur gezdik...cokda guzel yedik ictik gezdik acayip dosyalkestik yaniii
    Mini cooper s cabrio r57 pepper white 09

Yorum Yap

Aslı ozsimav tarafından gönderilmiş Mesajı göster
      Benim icin zevkti reis biraz saclarini bozduk ama pufur pufur gezdik...cokda guzel yedik ictik gezdik acayip dosyalkestik yaniii
      Evet sevgili arkadaslar. Ben onlar icin tras oldum, pufur pufur giyindim (=her zamanki Quiksilver'lardan biri iste), saclarimi (=en onemli kisim) ozenle taradim, assagi birde indim ki ne goreyim konserve acacagiyla acmislar arabanin ustunu birde beni arkaya oturtuyorlar.

P.S: Yani gidecegimiz yere kadar onde iki yakisikli, arkada saclari yuzunu kapatmis spaniel cooker ile insanimsi karmasi ucube durumu zuhur buldu...!!!! Yok kardes 'friksiyonumu' yaptiktan sonra ben Giovanni'nin camini bile acmam ki sacimin teli yonunu sasirmasin...!!!

Yinede mutluyum, serzenisler psikolojik liseden kalma.

WishBeeGeestarzinibirakamadigittimuhnebidenkalmama n

Yorum Yap

ahahaha koptum
        Saka bi yana, gercekten keyifli birgun gecirdim. Ozgur Simav'in isyeri ziyaretine Vespa'si ve kaskiyla gelmesi (ari maya gibi..), uzerine yenen yemek ve sosyal aktiviteler baslangici olarak kahve icmeye gidip, Wishman'la yemek yemek uzere tum Izmir'i sahil boyundan cabrio cabrio gecmek..... Ilk defa cabrio'ya bindim diyebilirim (gunduz..).. boyle keyifli bir yolculuk yapmadim..

Wishman'i gormek cok guzeldi. Uzun zaman olmustu ama kaldigimiz yerden devam ettik.. (sebebi 10 mesajda yazdigi karakter sayisindan kitaplar yazilabilecegi icin olabilir tabiki )

@Wishman: atlanacak gibi degil miydi ama?? (ozsimav??)
        www.haktankeskin.com

Yorum Yap

Bu arada unutmadan:
          o tesekkur benden
          www.haktankeskin.com

Yorum Yap

Aslı HAKTAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
            ahahaha koptum
            Saka bi yana, gercekten keyifli birgun gecirdim. Ozgur Simav'in isyeri ziyaretine Vespa'si ve kaskiyla gelmesi (ari maya gibi..), uzerine yenen yemek ve sosyal aktiviteler baslangici olarak kahve icmeye gidip, Wishman'la yemek yemek uzere tum Izmir'i sahil boyundan cabrio cabrio gecmek..... Ilk defa cabrio'ya bindim diyebilirim (gunduz..).. boyle keyifli bir yolculuk yapmadim..

Wishman'i gormek cok guzeldi. Uzun zaman olmustu ama kaldigimiz yerden devam ettik.. (sebebi 10 mesajda yazdigi karakter sayisindan kitaplar yazilabilecegi icin olabilir tabiki )

@Wishman: atlanacak gibi degil miydi ama?? (ozsimav??)
            Bunu bir sarki ile cevaplamassak olmaz...

'hayatimi yazsam romaaaaannnn olurdu.....'

P.S: Gorursunuz siz, onumuzdeki gunlerde 10 bilemedin 11 harfden olusan mesajlarimla 'Cooperscem'in' mesaj skorunu ekarte etmez isem....

SEVMIYOMUSUNUZ BENIM YAZDIKLARIMI? BU ISTEN PARA KAZANAN BILEM VAR! BEN ANME HIZMETI YAPYOM BURDA DURUPDURU...

W. (kisa kestim bu sefer bisey yazmadim)

Yorum Yap

Wishman, sana blog acsak ya biz
              www.haktankeskin.com

Yorum Yap

Wishman, sana blog acsak ya biz
                Admin'im;
                Sen bana dun demedin mi 'Esasinda biz baska forum kurduk. Sana soylemeye cekindigimiz icin bir de forumun kucuk bir 'image'ni aldik. Iste bazi mesajlar burayada geliyor ki sen kendi kendine stress atabilesin diye?'
                Suphelenmiyo degilim, hatta Cooperscem'in bilgisayar programi (=otomatik cevaplandirici) bile oldugunu dusunuyorum.

Wishnemkaparman

Yorum Yap

Ari mayayi iltifat olarak aliyorum haktann )
                  Mini cooper s cabrio r57 pepper white 09

Yorum Yap

ahahah Cooperscemin ben de bilgisayar programı oldugunu dusunuyordum o yuzden dukkana gittim gordum :P Bu arada guzel bir gece olmus anlasılan İstanbula gelin de biz de sosyalleselim
                    LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

ctesi aksami yiyelim bisiler
                      www.haktankeskin.com

Yorum Yap

Sifreli konusuyor benim Admin'im ama benden kacmaz...!!!!

Wishcingibiman

Yorum Yap

Tmmdır coni
                          LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                          X