Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Analiz ve Reytingler 3

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Analiz ve Reytingler 3

Sevgili Uyelerimiz;

Sizin mutlulugumuz icin yapacagimiz calismalar ve fedakarliklar bitmiyor...
    Bugun itibari ile ortalama 7.27 mesaj olan gunluk limitimi 5 ortalamaya indirmeye karar verdim.
    Hersey sizin icin

P.S: Mesajda Kekuti'de gecti beni, artik parmaklarim kirecleniyor sanirsam. Ben havlu attim. Plastik disliklerimi de cikarttim.

Wishtekirdagvakti

Haydaaa Borsa Sarsılacak Bugün Yapma abi böyle şeyler

Yorum Yap

Tab alınca cok degıstı cok
      IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

Yandık başkan yandık

Yorum Yap

Ama hala bir problem var. Bana 'teptirerekyaz' programini yuklemeye yardim etmediginiz icin TAB'dan yazdiklarim mesajlarin altina 'o harika' signature cikmiyo...

P.S: Usenmesem her seferinde 'gormemisin mali olmus uzerinden gonderilmistir' diye yazacam da artik uzun geliyo...

P.S 2: Piyasalar dedin de Cooperscem, Eg3'nin yaptigi haftalik yorumlari acaba forumdan link ile versek mi? Egemen'den bir alinti 'Yaramaz cocuk Yunanistan'

Wishderlitoplubirkeredemesajyazarman

Yorum Yap

Olur abi Yaramaz Çocuk Yunanistan

İyiymiş

Aslı WISHMAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
            Ama hala bir problem var. Bana 'teptirerekyaz' programini yuklemeye yardim etmediginiz icin TAB'dan yazdiklarim mesajlarin altina 'o harika' signature cikmiyo...

P.S: Usenmesem her seferinde 'gormemisin mali olmus uzerinden gonderilmistir' diye yazacam da artik uzun geliyo...

P.S 2: Piyasalar dedin de Cooperscem, Eg3'nin yaptigi haftalik yorumlari acaba forumdan link ile versek mi? Egemen'den bir alinti 'Yaramaz cocuk Yunanistan'

Wishderlitoplubirkeredemesajyazarman

Yorum Yap

DUN GECE NEDEN GRUBUMUZUN BIR AYINI KUTLAMADIK ???

Nerde Admin'ler nerde ?
              P.S 1 : Biri colde 'bedevi' taklidi yapiyor....
              P.S 2 : Biri fena halde 'Asik' feyzde yuzuk ustune adini 'tag'liyor....
              P.S 3 : Biri 'bez nobeti'nden kacmak icin 'araba yikiyom' ayaklarina yatiyo....

Toplam konu : 275
              Toplam mesaj : 4605
              Ratio TM/TK : 16.75

Uyeler : 115
              Ratio TM/Uy : 40.04
              Ratio TK/Uy : 2.39

Tehditvari olma baabinda bu konunun ucunu yakabilirsin Cooperscem...

Wishbabaman
              En son düzenleyen WISHMAN; 21-06-12, 00:49.

Yorum Yap

İstatistik konusmayin lutfen ben hayata dair sozler duymak okumak istiyorum

StatikMeeen
                1) [FONT=Palatino Linotype]34 Y 7475 - R56 WhiteSilver CooperS "JCW" SOLD
                2) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype]3) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" project400! [/FONT]
                4) 34 BKS 66 - R58 Cooper S "JCW" SOLD
                5) 34 AL 7749 - R52 Cooper S - [FONT=Arial Black]EmreMOR[/FONT] SOLD

Yorum Yap

Aslı Kekuti tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                  İstatistik konusmayin lutfen ben hayata dair sozler duymak okumak istiyorum

StatikMeeen
                  'HER SEY COK DAHA GUZEL OLACAK' seklinde hayata dair bir soz solesem ?

P.S: Bu arada ben sana takilmayi biraktim, sankim hosuna gitmiyormus gibi hissettim. Bu da bir analiz... :-P

Wishmekanikman

Yorum Yap

Şaşırma meeenn

öyle birşey sözkonusu değil. Hayranlıkla izliyorum Murat ağbii

Wishminiman
                    1) [FONT=Palatino Linotype]34 Y 7475 - R56 WhiteSilver CooperS "JCW" SOLD
                    2) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype]3) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" project400! [/FONT]
                    4) 34 BKS 66 - R58 Cooper S "JCW" SOLD
                    5) 34 AL 7749 - R52 Cooper S - [FONT=Arial Black]EmreMOR[/FONT] SOLD

Yorum Yap

Adamsın Wishmannnnn

Yorum Yap

FLAS FLAS ACIKLIYORUZ. SON DAKIKA.....!!!!!!

'Sonradan Haber Alir' Haber Ajansimizin sonradan aldigi bilgiye gore;

Cooperscem'i ve 622 kusur mesajini kiskanan 'yasli dede' lakabli Wishman, elinde avucunda var olan 285 mesajini duble yapmak icin komplo teorileri uzerinde staj yapmaya Italya'ya gitmis, Mussolini'nin 4. gobekten bir akrabasindan dersler almaya baslamistir.

P.S= Hatta gitmisken iki kasinin arasina 'botox' yaptirmayida dusunmektedir.

FalanFismanItalyadanbildiriyorman.
                        En son düzenleyen WISHMAN; 27-06-12, 02:05.

Yorum Yap

O geri dondu.....

Wishforvandettaman

Yorum Yap

Welcome back
                            LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

COK GIZLI
                              Geregi goruldugu uzere;

Bir an once gsm ve muhtelif tab cihazlarim ile internete baglanabilme teknolojilerinin ve yasliliga bagli 'okuz'lukten kurtulma planlarinin acilen yapilmasi gerekliligine karar verirlmistir.
                              Cunku ve Netekim
                              Yanlizca evden bilgisayar ile baglandigimda yerim yurdum 'foursquare' kullanmama gerek kalmadan belli olmakta, uzun sureler yazmadigimda kiskanc kuvvetler hasili zaaflarimizdan yararlanip yaptigimiz/yasadigimiz tecrubeleri desifre etmektedirler/edebilmektedirler.
                              Bir an once tedbir alinilmasi uzre, butun ilgili makamlara duyurulur.

P.S: Kod adi 'genclestirme operasyonu' kisaca 'GO'

Wisharzederimman

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                              X