Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Where is wishmaaa ????

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı WISHMAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    Dedim ki benzini ucuzlatmassaniz gelmem, en sonunda varligim ise yaradi. Okunacak cok sey var, simdilik azicik daha yogum!

Wishtab....

P.s : hatta HTC 328w si bilem var :-)
    Neden ben TAB ile yazinca burda reklam olmuyo? Benimki TAB degil mi? Ben TAB'ima TAB gibi davranamiyomuyum? TAB'imin benimle ilgili bir problemi mi var? TAB a TAB mi olmam lazim? Biran once bu konuyu ogrenmeliyim...

P.S: Bu sefer TAB degil, eski laptop...

Wishman

Yorum Yap

Duyurmaca;

24 Haziran - 30 Haziran Italya (I$)
      9 Temmuz - 13 Temmuz Larnaka (DALIS)
      16 Temmuz - 22 Temmuz Yasemin ile Bodrum veya herhangi bir yer.... (KIZI ile BABA'si gezisi, ha birde Giovanni)

P.S: Yok. Yazmicam.

Wishucarman
      En son düzenleyen WISHMAN; 23-06-12, 20:19.

Yorum Yap

istanbul ne zaman murat abi aklında bişey varmı tarih olarak
        IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

Aslı GOKHAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
          istanbul ne zaman murat abi aklında bişey varmı tarih olarak
          Ne yazayim ki Gokhan, birileri gonullu olmassa yanlizca +1 ile bulusma yapamayiz. Zaten tarihleri yazarken de 'bakin nereleri geziyom' diye degil, ne zamanlar musait olacagimi gostermek icin yazdim.
          Ben yaslandim, tanidigimda 3-5 kisi, hatta unutkanlik basladi, bana guvenmeyin. :-)
          Walla gorunum itibari ile Temmuz sonuna dogru bir toplanma yapilabilirse seve seve gelirim. Yada, eger Mei gelirse zaten Agustos'ta gelecegiz. Temmuz'un cok sonunada kalinirsa Ramazan Ayi basliyor, artikin kimsecikler gelmez. Benim Yasemin ile programim esnek, atlayacaz arabaya gidecez. O yuzden Temmuz'da 13'unden sonra ben her zaman hazirim.
          Wishcemkirdiyineman

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
          X