Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Ankara'li uyelerimize teklif

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Ankara'li uyelerimize teklif

Merhaba;

Oncelikle bildirmeliyim ki, teklif 40+ bir adamdan gelmektedir. Offf simdi cekemem diyenlerin konunun geri kalanini okumasina gerek yoktur. :-)

5 Subat sabahi Ankara'ya yolum dustu. Sabahin korunde orda olacagim.
    Oglen Cinnah Caddesinde isim biter sanirsam.
    Geriye donus saat 4'de. (ne olur ne olmaz)
    Beni Cinnah Caddesinden alip Havaalanina goturecek MINI'cilere ogle yemegi sirketten.

Izmir - Ankara tanismasi yapariz. Daha Izmir'e davet edicez sizi yazin hemide.... (O zaman boyozlar Haktan'dan olcek.)

P.S: Konuya (yani bana) hakim olmayanlarin onceden Istanbul'a danisip fikir almasinda fayda vardir.

Wishman

Wishman

Aslı WISHMAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    Merhaba;

Oncelikle bildirmeliyim ki, teklif 40+ bir adamdan gelmektedir. Offf simdi cekemem diyenlerin konunun geri kalanini okumasina gerek yoktur. :-)

Beni Cinnah Caddesinden alip Havaalanina goturecek MINI'cilere ogle yemegi sirketten.

Izmir - Ankara tanismasi yapariz. Daha Izmir'e davet edicez sizi yazin hemide.... (O zaman boyozlar Haktan'dan olcek.)

P.S: Konuya (yani bana) hakim olmayanlarin onceden Istanbul'a danisip fikir almasinda fayda vardir.

Wishman

Wishman
    Boyoz kolay is Yeterki gelsinler.. (Yumartalar Wishman'dan olcek )

Ankara'ya Ozsimav adli yeni bir uye kazandirdik. Her ne kadar MINI'si Izmir'de olsa da kendisiyle akran sayilirsiniz (40+). Aramayi unutmayiniz rica ederim..
    www.haktankeskin.com

Yorum Yap

Wishman ile ilgili tüm detayları özel mesajla paylaşabilirim
      IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

Hahaa reis ara beni optum seniii
        Mini cooper s cabrio r57 pepper white 09

Yorum Yap

Bu arada bi arkadasim icin iyi bii mini servisi lazim ankarada öpülmiycemix

Yorum Yap

Merhaba;

Wishman

Wishman
            Tabi yaa..... anladın sen

Yorum Yap

Bana 22 saate patlasada gittik Ankara'ya vizemizi aldik ve geldik.
              Hint'li arkadas 13 eski vizeyi gorunce 'evraga ne gerek vardi, parmak bas yeter' dedi..
              Ozgur Simav (Tanrim Ona benimle ilgili sabir vermis.) iyi, keyfi yerinde, Gozde O'na iyi bakiyor. Hala en az 10 yas genc.
              Ozgur'u ve Esini gormek iyiyi ama Angara'li olmak istemiyorum hala...
              Bu da bitti mesudum...

P.S: Ankara'dan gelen yogun ilgi icin hepinize sukran sunuyorum. Malum sayili saat, hicbiseye yetmedi..

Wishucargiderman

Yorum Yap

Bana 22 saate patlasada gittik Ankara'ya vizemizi aldik ve geldik.
                Hint'li arkadas 13 eski vizeyi gorunce 'evraga ne gerek vardi, parmak bas yeter' dedi..
                Ozgur Simav (Tanrim Ona benimle ilgili sabir vermis.) iyi, keyfi yerinde, Gozde O'na iyi bakiyor. Hala en az 10 yas genc.
                Ozgur'u ve Esini gormek iyiyi ama Angara'li olmak istemiyorum hala...
                Bu da bitti mesudum...

P.S: Ankara'dan gelen yogun ilgi icin hepinize sukran sunuyorum. Malum sayili saat, hicbiseye yetmedi..

Wishucargiderman
                Allah ayirmasin bizi reis yaklasik 12 saat corapla ayakkabi gibiydik senle hahaA

Yorum Yap

Özgür İstanbula da bekliyoruz İzmir Ankara sıra İstanbulda
                  LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                  X