Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Yerel Hayvan Koruma Gorevlisi olmak Hkk.

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Yerel Hayvan Koruma Gorevlisi olmak Hkk.

Kadikoy belediyesi twitter hesabinda gormustum ve hemen gidip form doldurdum beklemedeyim, 2gun surecek bir seminer..
    Vakit bulupta katilmak isteyenler olabilir diye dusundum

Siteden alintidir;

Kadıköy Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğümüz bünyesinde 5199 Sayılı Hayvanları Koruma Kanunu Ve Uygulama Yönetmeliği çerçevesinde Yerel Hayvan Koruma Görevlisi olmak isteyenler için periyodik olarak eğitim seminerleri düzenlenmektedir. Seminere katılmak isteyenlerin dilekçe ve nüfus cüzdanı suretleriyle Belediyemiz Veteriner İşleri Müdürlüğü'ne şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. Eğitim sonucu alınan sertifika ile Orman Su İşleri Bakanlığına başvuru ile yerel hayvan koruma görevlisi olabiliyorsunuz. Bu bağlamda yerel hayvan koruma görevlilerinin görev yetki ve sorumlulukları yine 5199 sayılı hayvanları koruma kanunu ile belirlenmiştir.

EĞİTİM PROGRAMI VE KONULAR : iki gün süren eğitim süresince aşağıdaki konularla ilgili seminerler verilmektedir.

KONU: Ev ve Süs Hayvanlarının Korunmasına Dair Avrupa Sözleşmesi -5199 Sayılı Hayvanları Koruma Kanunu ve Uygulama Yönetmeliği EĞİTMEN: Vet. Hek. A.İhsan METE

KONU: Hasta Hayvanların Tanınması ve İlkyardım EĞİTMEN: Vet. Hek. Dr. Aytaç S. KAVAL

KONU: Kedilerde Sağlık, Bakım ve Beslenme EĞİTMEN: Vet. Hek. Dr. Aytaç S. KAVAL

KONU: Köpeklerde Sağlık, Bakım ve Beslenme EĞİTMEN: Vet. Hek. Dr. Aytaç S. KAVAL

KONU: Akvaryum Balıklarının Bakımı; Beslenmesi ve Hastalıkları Sürüngenlerde Bakım ve Beslenme Kemirgenlerde Bakım ve Beslenme EĞİTMEN: Vet. Hek. Süleyman ERÇİN

KONU: Kuşlarda Bakım ve Beslenme Hayvan Davranışı (Kedi-Köpeklerin Davranış Özellikleri) Hayvanların Kısırlaştırılması, Aşılanması, İşaretlenmesi, Sahiplenilmesi ile ilgili Genel Bilgiler EĞİTMEN: Vet. Hek. Süleyman ERÇİN

Müracaat ve Detaylı Bilgi için : Kadıköy Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü /Hasanpaşa -KADIKÖY (Kadıköy Belediyesi Merkez Binası) Tel. 0216 542 50 86- 0216 542 50 00 (Dahili: 1141,1190,1252,1639)

Not : Sertifika almak isteyenlerin tüm derslere katılımı zorunludur

http://www.kadikoy.bel.trAltSayfa.aspx?pid=1071

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    En son düzenleyen NDG; 16-01-14, 17:28.
    sigpic

IT'S TIME

NDG seni bu it köpek konusunda kutluyorum gerçekten hayvan sever birisin bizim bubu da senin bi eşin bu konuda

Paşayı çok görüyoduk fakat son zamanlarda nedense görmemeye başladık hayırdır ?
    IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

Ne ugrastin be it kopekle.tebrik ediyorm

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
      sigpic

Yorum Yap

Aslı GOKHAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
        NDG seni bu it köpek konusunda kutluyorum gerçekten hayvan sever birisin bizim bubu da senin bi eşin bu konuda

Paşayı çok görüyoduk fakat son zamanlarda nedense görmemeye başladık hayırdır ?
        Oglusum cok nazara gelioo valla

Aslı Talha tarafından gönderilmiş Mesajı göster
        Ne ugrastin be it kopekle.tebrik ediyorm

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
        Tesekkur ederim Talha

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
        sigpic

IT'S TIME

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
        X