Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Roll Videolarımız

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Roll Videolarımız

Merhaba arkadaşlar ,

Cumartesi günü Alen abi ile ufak çaplı bir görüştük artık roll videolarımızı koyalım siteye renk hareket ve tatlı bir rekabet gelsin istiyorum

ilk organizsyonumuz bu gece kendini hızlı hisseden gelir şu an er meydanına

COP çıktı varsa gelmek isteyen buyursun video lar içinde atış artık serbest

Videolar bölümüne koyabilirsiniz
    En son düzenleyen ARENIMO; 13-01-14, 20:49.

Gelmek isteyen butun arkadaslarim basimin tacidir

COP 01

Yorum Yap

Hayırlı işler...
      2002 R53,AF 3343 - 2005 R53 MAB 93 - 2005 R53 CEY 48 - 2008 R56 FD0970 - 2006 R53 CCS 01

Yorum Yap

Arkadaşlar evli barklı olaraktan ve sabah 8 de dukkanda olacağımdan dolayı gece maalesef gelemıyorum...Arzu ederseniz pazar sabahı kınalı tarafına doğru erkenden çıkalım hemde guzel bir kahvaltı etmiş oluruz

Yorum Yap

İşte beklenen topic
          sigpic

ANIL AYDIN

34ANL09
          34ANL60

Yorum Yap

500gb lik roll arsivimi buraya aktarnak istiyorum koordinat verin gencler bende geleyim yaw

YC 505 the yellow swap. all4 VTEC supercharged twinturbo Dyno 300 hp, tek tuşla Lambo bodykit, Ecufast 'in dibi, Sarı şimşek, Nişantaşı güzeli, bebeğim aşkımmm..

Yorum Yap

Genel bir Rolling basligi acacagiz arkadaslar.. Orada videolarinizi paylasabileceksiniz.
              www.haktankeskin.com

Yorum Yap

Boyle hic olmadi.bunu saymayiz.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
                sigpic

Yorum Yap

Yokmu gelen arkadas ya avrupada denicez talha

COP 01

Yorum Yap

Valla araci bgn yikattim.depo full.arac hazir.normalde affetmem ama hic hesapta olmadik annemin bi ameliyati cikti.ben de daha yeni ogrendim.su bikac gun musait degilim maalesef.
                    Yoksa bilen bilir bi telefonla beylikduzunden atasehire geldigimi.
                    Siz yine de cikin rolle benim aracin zaten jcwlere iddasi yok.maksat bi bulussaydik muhabbet etseydik.
                    Benim sizden ricam cuma veya cumartesi gecesi olmasidir.

sigpic

Yorum Yap

HERŞEYDEN ÖNCE CANINIZA MALINIZA ZARAR GETİRECEK DURUMLARA KESİNLİKLE GİRMEYİN ARKADAŞLAR SONUÇTA BİZBİZEYİZ

Ooo gençler atarlılar meydana dökülsün bakalım
                      IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

Aksamdan beri sabiha gokcen pistinde bekliyorum gelen giden yok!! Boeing e 10 boy yaptim eve donuom bende. Sizden bi cacik olmaz walla

YC 505 the yellow swap. all4 VTEC supercharged twinturbo Dyno 300 hp, tek tuşla Lambo bodykit, Ecufast 'in dibi, Sarı şimşek, Nişantaşı güzeli, bebeğim aşkımmm..

Yorum Yap

Aslı G.Evran tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                          Yokmu gelen arkadas ya avrupada denicez talha

COP 01
                          cumartesi akşamı erken yatın sabah erken kalkın gidelim diyorum hala gelen yok mu dıyosun ..karaokeye gitmeyın bir gecede

Yorum Yap

Aslı Talha tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                            Valla araci bgn yikattim.depo full.arac hazir.normalde affetmem ama hic hesapta olmadik annemin bi ameliyati cikti.ben de daha yeni ogrendim.su bikac gun musait degilim maalesef.
                            Yoksa bilen bilir bi telefonla beylikduzunden atasehire geldigimi.
                            Siz yine de cikin rolle benim aracin zaten jcwlere iddasi yok.maksat bi bulussaydik muhabbet etseydik.
                            Benim sizden ricam cuma veya cumartesi gecesi olmasidir.

Gecmis Olsun Talhacım umarım basit birseydir, herhangi bir ihtiyac olursa doktor tanıdık vs vs gece gündüz acık telefonum.
                            LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Aslı ALIENLOVE tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                              Gecmis Olsun Talhacım umarım basit birseydir, herhangi bir ihtiyac olursa doktor tanıdık vs vs gece gündüz acık telefonum.
                              Abi tesekkur ederm.muhim bi amelyt dgl bi gece yatip cikicak.

sigpic

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                              X