Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Vites kutusu

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Vites kutusu

Ben herkese karsi minimi savunurken hiiicc laf soyletmezken bu ne boyle kendimi dacia da zannettim dun yikamada fazla bastirdilar herhalde ne olduysa neyse duzelttim ama miniden de bunu beklemezdim((

Sent from my iPhone using Tapatalk
    34 NL 2551 "KUBİ"

Komple yirtildiysa serviste fabrikasyon hata olarak degistirmelerini talep edebilirsiniz, yerinden cikip tekrar takilabildiyse yikamacinin kaba kuvveti sonucu olmustur Fotografta vites korugu yirtilmis gibi duruyor, duzeltilemez sandim ilk anda.

Kapi cam motorunuz veya bagaj kilidiniz bozulmamis en azindan, MINI arada boyle ufak surprizler yapar, merhametli davranmak lazim

Yorum Yap

Yirtilma yok ugrastim oturttum yerine ama cok da ucuz bi malzeme oldugunu gormus oldum, zaten 6 aylik minimin sunroofu da tam oturmadigindan servise gidecek komple sokmeleri gerekiyormus 2 gun dediler firsat bulup birakamadim bunu da yapmalarini istiycem. Tabi minisi olmayanlara bunlari soylemiyorum )

34 NL 2551 "KUBİ"

Yorum Yap

Sunroof olayinda muhtemelen ayariyla ilgili problem olabilir. Rica etsem lutfen servise gitmeden AYNye gosterin... islem yaptirmasaniz bile dogru sikintiyi ogrenirsiniz.

Vites olayinida ben ilk defa gordum. Insan gibi davranmamis,gaddar davranmis yikamaci
        1) [FONT=Palatino Linotype]34 Y 7475 - R56 WhiteSilver CooperS "JCW" SOLD
        2) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype]3) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" project400! [/FONT]
        4) 34 BKS 66 - R58 Cooper S "JCW" SOLD
        5) 34 AL 7749 - R52 Cooper S - [FONT=Arial Black]EmreMOR[/FONT] SOLD

Yorum Yap

Tamam o zaman once AYN ye gelirim haklisin aslinda servisin abarttigi is bazen cok basit cozulebiliyor garantiden yapicaklar diye dusunmedim baskasina gostermeyi.
          Vitesi de anlamadim surekli yikattigim yer ama kismet😔

34 NL 2551 "KUBİ"

Yorum Yap

Ben de bakinca ilk anda yirtilmis zannettim, bu arada hangl servise gideceksiniz Kosifler mi?

LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Eve ben de elimde kalinca komple gitti sandim kotu iscilik var belki de bana hatalisi denk geldi bostanci kosifler tabi anadolu yakasinda baska alternati yok

34 NL 2551 "KUBİ"

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
              X