Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Beya yakalılar "bişi" yaparsa !

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Beya yakalılar "bişi" yaparsa !

"İstanbul Hepimizin’ dedik projemizin adına. İstanbul’un her yanına herkes kolaylıkla ulaşsın, keyfini çıkarsın bu güzel şehrin diye. Hayalimiz bir kitap, sonrasında bir uygulama. Engelli arkadaşlarımızla birlikte, onların verdiği yönle sokaklara çıkıp karış karış İstanbul’u gezip yapacağız rehberimizi.

Kitap çıkana kadar bizi heyecanlandıran, hepimizin kolaylıkla yapabileceği ‘bişi’ yapalım dedik ve bu 5 kartı tasarladık. Kaldırımlar dolu olursa, arabalar, eşyalar olursa yürüdüğümüz yerlerde, engelli arkadaşlarımız, pusetli anneler, bisikletçiler gidemez dedik ve kartlar çıktı ortaya. Amacımız kimseyi üzmek, ders vermek değil, farkındalık yaratmak. Aklımızda kartları dağıtmak için birçok yer var.

Ama işin içine sen girersen;
    Aklına bunları topluca koyabilecek bir mağaza, derginin içinde insert olarak verebilecek dergici bir tanıdığın gibi gibi kolayca yayılmasını sağlayacak her türlü öneriyi hayata geçirebilirsin,
    Kişisel olarak evde renkli A4 olarak basıp, çantanda,cebinde taşıyıp kullanabilirsin,
    Bu duyuruyu arkadaşlarınla paylaşarak onları da işin içine katabilirsin,
    Kullanırsan da fotoğrafını çekip arabanın plakası belli olmayacak şekilde=) burada post edebilirsin.

Yani kısaca sen işin içine gir ve küçük ‘bişi’ yap çok isteriz =)

Linklerin üzerine tıklayarak PDF’leri bilgisayarına indirebilirsin.

yurume_engelli_gecis

bisiklet

gorme_engelli

puset

yurume_engelli_park

Desteğin için çok teşekkürler,

Beyaz Yakalılar Bişi Yapsa Ekibi"

Alıntıdır.

Arkadaşlar merhaba güzel bir hareket olarak düşündüğüm için burada paylaşmak istedim. Zira forumumuz da gezmeyen yok. Araçlarımızda bu kartları bulundurarak gerekli yerlerde yardımcı olabiliriz gibime geliyor. İlgili sitenin linkini de aşağıda veriyorum.

istanbul-hepimizin-projesi-desteginizi-bekliyor

Mini ailesi olarak [SIZE=4]BİŞİ[/SIZE] yapabiliriz umarım.
    En son düzenleyen AYDIN; 27-09-13, 15:03.
    sigpic

Aydin selam, kisaca bilgilendirebilirmisin ? Teefonda acamiyorum linki nedense..
    Kim baslatiyor bu projeyi birde rica etsem onuda soylermisin
    1) [FONT=Palatino Linotype]34 Y 7475 - R56 WhiteSilver CooperS "JCW" SOLD
    2) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype]3) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" project400! [/FONT]
    4) 34 BKS 66 - R58 Cooper S "JCW" SOLD
    5) 34 AL 7749 - R52 Cooper S - [FONT=Arial Black]EmreMOR[/FONT] SOLD

Yorum Yap

Beyaz yakalılar bişi yaparsa adında bir grup. Araçlarını engelli parkına parkeden, kaldırımlardaki rampaların önüne parkeden ve benzerlerine karşı bir hareket başlattılar. Pc başına geçince içeriğinide daha detaylı paylaşıyor olacağım.

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free
      sigpic

Yorum Yap

Hemen katılmaya varım gecen gün IKEA da bir amcayı bu şekilde engelli otoparkından resmen kovdum.
        LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Var mı hareket bu konuda? Bastırıp arabasında taşımaya başlayan?
          sigpic

Yorum Yap

Ben bastım baslıyorum yakında dayak yersem çağırırım valla sizi de
            LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Aslı ALIENLOVE tarafından gönderilmiş Mesajı göster
              Ben bastım baslıyorum yakında dayak yersem çağırırım valla sizi de
              Evet burdan uyarı dayak yiyen olursa plakayı alsın. Bir şekilde buluruz arkadaşı
              sigpic

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
              X