Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Hepsini okudum.

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Hepsini okudum.

3 sayfayi bulan butun konulari okudum, gerekli yerleri doldurdum, gorevimi yaptim, ozlemimi giderdim, arz ediim dedim.

Simdi feyzbik'a geciyorum.

P.S: maalesef wifi yok, Samsung tabimden online sevgilere cevap yazamiyorum, iletisim kuramiyorum.

Yarin Hindistan memleketinin Penjub kismina ucuyorum. Ehh yaklasik 10 gundur yasadigim 41 C sicakliktan belki azicikta olsa kurtulabilirim diye dusunuyorum.

Bu konu kilitlenebilinir, hatta gerekli gorulurse silinebilinir.

Wishman
    En son düzenleyen WISHMAN; 21-04-13, 20:01.

Ne iyi yaptin! ozlemistik!

Kahve sifonun ne durumda? Calistirmayi basarabildin mi?

Not: Senin konunu silecek adam anasinin karnindan dogmadi daha
    www.haktankeskin.com

Yorum Yap

Aslı HAKTAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
      Ne iyi yaptin! ozlemistik!

Kahve sifonun ne durumda? Calistirmayi basarabildin mi?

Not: Senin konunu silecek adam anasinin karnindan dogmadi daha
      Kahve sifonumun fotolarina bakip bakip ic geciriyom simdilik uzaklarda, zaten Cin'de de olsam deneyemeyiz ki kahve bulmak lazim. Yani sonucta ilk hedefimiz yeni oyuncagimizi Turkiye'ye kirmadan getirmek.
      P.S: Bi de birlikte denedikten sonra olurda sonuc cok iyi cikarsa su senin ankastre kahve makinasina ne yapacaz dusunmeye korkuyom. (Saka saka, sifon ile espresso yapilamiyo. Sonucta islev farkli.)

Bak biryerlerde sana gonderme bile yaptim. (Bugun neredeyiz konusuna sanirsam) Hani photo cekimi yapmak istiyomussn ama havada gunes varmis falan filan. Yahu telefonla bile olsa bir Giovanni'nin potosunu ceksenizde burdan gorsem icimin yagi erise... Ozledim diyom anlatamiyom...

Wish
      En son düzenleyen WISHMAN; 21-04-13, 22:04.

Yorum Yap

Walla haklisin ama basimi zor kasiyorum bu aralar. Tadilatin son gunleri. Tasinma sureci basliyor. Su an bilgisayarimi toplamak icin odama geldim ki bi an once stresinden kurtulayim.
        Yolumu dusurmeye calisacagim ilk firsatta..

PS: O'da seni ozlemis )
        www.haktankeskin.com

Yorum Yap

kop gel gunahlarından WishMeeeeen
          1) [FONT=Palatino Linotype]34 Y 7475 - R56 WhiteSilver CooperS "JCW" SOLD
          2) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype]3) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" project400! [/FONT]
          4) 34 BKS 66 - R58 Cooper S "JCW" SOLD
          5) 34 AL 7749 - R52 Cooper S - [FONT=Arial Black]EmreMOR[/FONT] SOLD

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
          X