Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Veteriner yardım istanbul

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Veteriner yardım istanbul

Arkadaslar konuyu buraya açma gereği duydum 3-4 gündür veterinerlerde. Dolaşıyorum
    Öncelikle = 8 sen önce kısın sokakta donmak üzere bulduğum ufak bi yavru kediyi ewime aldım 8 senedir de bakıyorum 2 hafta önce rahatsızlandı veterinere götürdük 2 tane iğne yapıp serum verdi daha sonra gayet düzgün ve sağlıklı oldu 2 hafta sonra daha kotu oldu sessizce yatmalar falan sonra tekrar veterinere götürdük veteriner şurup yazıp geri yolladı 1 gun şurubu içirdik ertesi gun daha kotu oldu yine veterinere götürdük bu sefer 2 iğne yapıp geri yolladı parazit kapmış deyip gecistirdi su an kedim evde yarı baygin gibi yatiyo 2-3 gündür veteriner veteriner dolaşıyorum herkes astronomik rakamlar istiyo etrafınızda çevrenizde öpmeyecek veteriner varmıdir

İstedikleri ücretler : kan tahlili 250 tl muayne 100 tl serum 75 tl komple chekup 750 tl
    Eski veterinerime ulaşamıyorum yoksa zaten bir veterinerim vardı 1 senedir ulaşamıyorum veteriner tanıdığı olan varsa istanbul ici yardımcı olabilecek biri cok sewinirim

Ndg nin tanidigi veteriner olacakti ben ona msj atayim bir geri donsun sana

Yorum Yap

Telefonu kapali ama muhtemelen gorur konuyu

Yorum Yap

Gecmis olsun kanka istanbul uni veterinerlik fakultesine gidebilirsin avcilarda.. Hem fiyatlar cuzzi hem ilgililer hemde bilgililer tabi dogal olarak ya da mustu nun babasi veteriner istersen atayim numarayi watsaptan..

Yorum Yap

Mustuya konuştum bi yer söyledi aradım müsait degildi teche actım belki burdan da biri cikar dedim tesekkurler yardımlar için en kotu avcılara gidicez artık

Yorum Yap

Daha öncede bizim başımıza geldi böyle bi durum uğraşması insanla uğraşmaktan zor allah kolaylık versin benim neyazıkki tavsiye edeceğim biyer yok ama yekta güzel bi fikir vermiş zaman kaybetme bence.
            IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

evet telefonum kapali yurtdisindayim. Gokhan caddebostanda tarim il mudurlugu var oraya gotur veterinerler cok iyi..

Bostanci arkadaspet 'te veteriner hekim ahmet bey var..

idealtepe vet. kliniginde bi tanidigim var cookta iyi ama o biraz astronomik olabilir :/
              sigpic

IT'S TIME

Yorum Yap

Malesef öğlenden sonra kaybettik cok kotu oldu 8 senelik beraberlikten sonra ew bomboş gelicek

Yorum Yap

Aslı 34tb9544 tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                  Malesef öğlenden sonra kaybettik cok kotu oldu 8 senelik beraberlikten sonra ew bomboş gelicek
                  üzüldüm cok zor ayrılmak 1 sene bile olsa...
                  LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Aslı 34tb9544 tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                    Kötü oldu şimdi bu üzüldüm
                    IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

Çok üzüldüm

Yorum Yap

Basin sagolsun. Cok uzuldum...

Sent from Beko Su Sebili..
                        www.haktankeskin.com

Yorum Yap

Tesekkurler beyler hayat Arkadasi derler ya simdi ev bomboş geliyo Allah kimseye yaşatmasın

Yorum Yap

Bende cok yasadim bu ayriliklari..
                            Cook uzuldum
                            sigpic

IT'S TIME

Yorum Yap

başın sağolsun kanka

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                              X