Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

19 mayis 1.yil kutlamasi için istanbul tayfasindan bilgi-yardim :)

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

19 mayis 1.yil kutlamasi için istanbul tayfasindan bilgi-yardim :)

Arkadaşlar malumunuz forumda bırçok kişiyle yüzyüze olmamakla birlikte tanışmışlığımız hatta dostluk sevıyesınde yakınlığımız var fakat bu buluşmayı bahane edıp adamakıllı tanışmak istiyorum.Gelelım kuru fasulyenın pilav üzerindekı etkılerıne şöyle kı 2 seçeneğim var;

1) (avrupa yakası) thy ile pazar sabah 06:00 uçuş 07:20 de atatürk --- dönüş aynı gün 22:50 uçuş ya da

2) (anadolu yakası) sun express pazar sabahı 07:05 uçuş 08:15 sabıha gökçen --- dönüş aynı gün 21:35 uçuş

ne yapayım sız karar verın hangısı daha mantıklı ya da hangısi daha uygun sıze

cevaplarınızı beklıyorum ona göre bıletımı alacağım,iyi günler...

Nihat avrupa yakası havaalanı ulaşımı çok daha basit diğerine göre ve bana çok yakın 5 -6 dakika mesafede bence tercihini bu şekilde kullan
    IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

Abi AHL tercihin olsusun

Yorum Yap

sabiha gökçen çok alakasız kalır.Sen diğerini al ama o kdr erken toplanmayız.Sonraki seferlere bakabilirsin.Saat 10 dan önce toplanılmaz gibi düşünüyorum.
        sigpic

Yorum Yap

Aslı talha tarafından gönderilmiş Mesajı göster
          sabiha gökçen çok alakasız kalır.Sen diğerini al ama o kdr erken toplanmayız.Sonraki seferlere bakabilirsin.Saat 10 dan önce toplanılmaz gibi düşünüyorum.
          saw dusunulurse bende alabilirim. benim evden 20dk kadar suruyor bi de trafik sorunu yok kehkehkeh sahilden yardira yardira gidorus Neyse karar verin haber edin.
          sigpic

IT'S TIME

Yorum Yap

aman erken kalkıpta gelip alma benı bro sıkıntı yok dostum uyu sen

Yorum Yap

Onu demeye gerekmi var bro.Şimdi buradan reklam yapmak istemedim sdc , memnuniyetle gelirim ztn
              sigpic

Yorum Yap

sabah 10 cok erken en erken 12 1300 olar bulusmalar ama kesin birsey yok daha saatle ilgili
                LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

takılıyorum dostum diğer türlü bakacak olursan her sabah 05:30'da işe başlayan ben için pazar sabahı 04:30 kalkıp gece 12de ist'den dönüp sabah tekrar işe gitmek paha biçilemez

Yorum Yap

Aslı NHT39 tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                    takılıyorum dostum diğer türlü bakacak olursan her sabah 05:30'da işe başlayan ben için pazar sabahı 04:30 kalkıp gece 12de ist'den dönüp sabah tekrar işe gitmek paha biçilemez
                    Nihat saat 530 da işe başlıyorum derken sen ne işle meşguldun?

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

sakadat abı-ışıklar ciğercisi et-tavuk ürünleri hariç her şey

http://www.miniclubtr.com/forums/sho...slekleri/page3

Yorum Yap

05:30 da kalkıyorum gelip dükkanı açıp tezgah temizlik vs saat 08:00 buluyor sonra servis vs güne başlıyoruz işte

Yorum Yap

05:30 da kalkıyorum gelip dükkanı açıp tezgah temizlik vs saat 08:00 buluyor sonra servis vs güne başlıyoruz işte
                          Benim gibi psikolojik rahatsız bir adam için zor gece 1 den önce uyumuyorum 5:30 da kalkıyor olsaydım cok uzun yasamazdım sanırım

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Aslı ALIENLOVE tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                            Benim gibi psikolojik rahatsız bir adam için zor gece 1 den önce uyumuyorum 5:30 da kalkıyor olsaydım cok uzun yasamazdım sanırım
                            abı bende 12den önce uyumuyorum ama çok şükür psikolojım yerınde spor var hayatımda çok faydası oluyor strese karşı

Yorum Yap

abı bende 12den önce uyumuyorum ama çok şükür psikolojım yerınde spor var hayatımda çok faydası oluyor strese karşı
                              Spor işte benim hayata sokamadık bir turlu Bizim ufaklık dogdugundan beri evden cıkamaz oldum aksamları.

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                              X