Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Kedi isteyen?

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Kedi isteyen?

Evet arkadaslar benden beklenmeyecek ilginc bir konuyla karsinizdayim gecen ay disarida yeni dogan bir kediyi son anda diger kedilerin saldirisindan kurtardim. Veterinere goturup muayenesini yaptirdim. Yaklasik bir aydir veterinerde. Kendisine bir sut anne bulup yasamasini sagladilar. Bana da 550 lira maliyet cikardilar. Neyse cani sagolsun yapacak birsey yok Saka bir yana parasinda tabiiki degilim beni taniyorsunuz. Ama emek verdim kendisinin uzerinde emegim var. Veterinerden alip sokaga salmak istemiyorum. İcimizden biri sahiplenmek istermi acaba? Ya da bir tanidigina vermek hediye niyetine falan? Yol masraflari ve full depo mamasi benden arkadaslar yardimlarinizi bekliyorum dilediginiz yere getiririm kaza boya cikarsa ekspertiz masrafiniz benden su an telefondan girdigim icin fotograflarini atamadim. Dileyene gonderirim

levent petarkadas.com'a koyalim fotograflari hemen sahiplendiriris

Sent from my Ericsson GH688 using Tapatalk UHF v2
    sigpic

IT'S TIME

Yorum Yap

Levent sahibindende bulabilirsin sahiplenecek kişileri
      IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

Sahibindene giren adam direk cins kedi amacı ile giriyo başkan kimse hayat kurtarayım diye adım atmıyor. E yadırgamıyorum tabiiki. İsteğe bağlı birşey sonuçta

NDG, bir bakayım oraya belki iş çıkar. Şu an birinden haber bekliyorum sonuçlanmazsa yapıcam

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
        X