Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

r56 ön kaput şeritler

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı orcun tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    foliotech ankara
    Hatta oraya gideceğiniz gün beraber gidebiliriz hem sizinle tanışmış hemde sohbet ederiz.

aynen öyle dostum
    şeritler ibretlik halde benim tavandada olduğu için kıllığım tuttu ellemiyorum , havalar biraz daha düzelsin dediğiniz yere gidelim.

Aslı C@N tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    Daha önce araca şeriy yapılması için Alen abiye istanbulda yer tavsiye etmiştim ve bildiğim kadarıyla birkaç kişi gidip yaptırdı ve çok memnun kaldı. Eğer Ankara için de tavsiye isterseniz pm atabilirsiniz isim verip reklam yapmak istemem 100% memnun kalıcağınıza garanti veririm
    pm alabilirim sağolun.

Yorum Yap

Aslı C@N tarafından gönderilmiş Mesajı göster
      Daha önce araca şeriy yapılması için Alen abiye istanbulda yer tavsiye etmiştim ve bildiğim kadarıyla birkaç kişi gidip yaptırdı ve çok memnun kaldı. Eğer Ankara için de tavsiye isterseniz pm atabilirsiniz isim verip reklam yapmak istemem 100% memnun kalıcağınıza garanti veririm
      Valla baran ben ozan ayrıca kaan ve kekuti Carbon designda yaptırdık cok memnun kaldık Sinandan hem işçilik hem insan olarak super bence tavsiye ederim. Bu kadar da hakkını verelim Sinanın
      LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Aslı ALIENLOVE tarafından gönderilmiş Mesajı göster
        Valla baran ben ozan ayrıca kaan ve kekuti Carbon designda yaptırdık cok memnun kaldık Sinandan hem işçilik hem insan olarak super bence tavsiye ederim. Bu kadar da hakkını verelim Sinanın
        +1 isciligi guzel .
        sigpic

Yorum Yap

Aslı ALIENLOVE tarafından gönderilmiş Mesajı göster
          İşçilik konusunda çok başarılı

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
          X