Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Çekici ile 'av'a giden polis avlandı!

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Çekici ile 'av'a giden polis avlandı!

http://www.hurriyet.com.tr/ekonomi/22603444.asp
    LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Bunun gıbı bırsuru olay yasanıyo ozellıkle bızım bu taraflarda toplayıp goturuyolar sacma sapan sekıllerde ellerındede dijital fotoğraf makınaarı yok oraya bıldırdık yok burası ogrendı deyıpte 60 tl alıyolar .Cezalarını ceksınler en agır sekılde ınsallah.
    IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

Herkes kral bu ulkede..
      www.haktankeskin.com

Yorum Yap

Geçende bi köşe yazarı yazmış habertürkte, hakan şükürün eşinin ve yıldırım demirörenin çakarlarını sökmüşler aracından.Çok acayip
        sigpic

Yorum Yap

Aslı talha tarafından gönderilmiş Mesajı göster
          Geçende bi köşe yazarı yazmış habertürkte, hakan şükürün eşinin ve yıldırım demirörenin çakarlarını sökmüşler aracından.Çok acayip
          o çakarlar zaten ayrı bi dert herkes çakarlarla emniyetten ilerleme derdinde.
          IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

Aslı GOKHAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
            o çakarlar zaten ayrı bi dert herkes çakarlarla emniyetten ilerleme derdinde.
            Yani devlet erkanı da olsa emniyet şeridine girmeye hakkı yok ki ben Avrupada ya da Amerikada hatırlamıyorm ki trafik sıkısıkken polis veya cakarlı bir araba göriyim(ambulans haric) emniyete girmis olsun.

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Aslı ALIENLOVE tarafından gönderilmiş Mesajı göster
              Yani devlet erkanı da olsa emniyet şeridine girmeye hakkı yok ki ben Avrupada ya da Amerikada hatırlamıyorm ki trafik sıkısıkken polis veya cakarlı bir araba göriyim(ambulans haric) emniyete girmis olsun.
              Bizim ülkemize ait çeşitli alışkanlıkların başında emniyeti işgal etmek lüzumsuz çakar vs takmak kendini herkeste bi polis,önemli kişi gösterme çabası var şahsen o şekilde arçlara genelde yol vermiyorum sirenleride olmasına rağmen dıt dıttt yapması bişey değiştirmiyo bende
              IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

Aslı GOKHAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                Bizim ülkemize ait çeşitli alışkanlıkların başında emniyeti işgal etmek lüzumsuz çakar vs takmak kendini herkeste bi polis,önemli kişi gösterme çabası var şahsen o şekilde arçlara genelde yol vermiyorum sirenleride olmasına rağmen dıt dıttt yapması bişey değiştirmiyo bende
                Aynen en guzeli sağıra yatmak

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Aslı ALIENLOVE tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                  Aynen en guzeli sağıra yatmak
                  Sağırada yatmıyorum atarlanıyorum bakalım bi ayıya denk gelip dayak yemedikten sonra problem yok
                  IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                  X