Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

34 BPG 283 yollarda..

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

34 BPG 283 yollarda..

Arkadaşlar aracı Ankara'dan aldım. Aldığımda pert kayıtlı olduğunu biliyordum ve kaza dosyasına ulaşarak aldım , istanbul'a geldiğimde aracı cihaza bağlattığımda hatalar üzerine Almanya yapıp motor beynı vs ve arka LCI stoplarını alıp aracı yavastan yollara dondurdum ve yavas yavas üzerinde çalışmalara başlayacağım
    image2.jpgimage3.jpgimage4.jpgimage5.jpgimage2.jpgimage3.jpgimage4.jpgimage5.jpg

Aslı SerhatD tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    Arkadaşlar aracı Ankara'dan aldım. Aldığımda pert kayıtlı olduğunu biliyordum ve kaza dosyasına ulaşarak aldım , istanbul'a geldiğimde aracı cihaza bağlattığımda hatalar üzerine Almanya yapıp motor beynı vs ve arka LCI stoplarını alıp aracı yavastan yollara dondurdum ve yavas yavas üzerinde çalışmalara başlayacağım
    [ATTACH]8752[/ATTACH][ATTACH]8750[/ATTACH][ATTACH]8751[/ATTACH][ATTACH]8749[/ATTACH][ATTACH]8752[/ATTACH][ATTACH]8750[/ATTACH][ATTACH]8751[/ATTACH][ATTACH]8749[/ATTACH]
    Hayırlısı olsun inş kazasız belasız keyifle ama bi mercek far şart

Mars 'tan ışık hızıyla Tapatalk kullanılarak gönderildi
    - 34 KS 1309 2014 cooper S
    - 34 TM 8031 2006 GP
    - 34 BKS 90 2009 JCW- (DEV20) Project 400+
    - 34 NOS 33 2003 Cooper S

Yorum Yap

Teşekkürler...
      Evet mercek şart ve daha neler şart olacak o yuzden kullanıcı arkadaşlardan fikir alıp Almanya'dan getireceğim Malum Türkiye'de fiyat farkı çok fazla .
      Mercek konusunda da sadece farlar değil komple tesisat filan denildi gerek varmı ?

Yorum Yap

Teşekkürler...
        Evet mercek şart ve daha neler şart olacak o yuzden kullanıcı arkadaşlardan fikir alıp Almanya'dan getireceğim Malum Türkiye'de fiyat farkı çok fazla .
        Mercek konusunda da sadece farlar değil komple tesisat filan denildi gerek varmı ?
        Aynen özellikle para eden xenon beyini zaten

Mars 'tan ışık hızıyla Tapatalk kullanılarak gönderildi
        - 34 KS 1309 2014 cooper S
        - 34 TM 8031 2006 GP
        - 34 BKS 90 2009 JCW- (DEV20) Project 400+
        - 34 NOS 33 2003 Cooper S

Yorum Yap

Teşekkürler artık bir bulusmada yada sohbet te neler lazım olur fikir alış verişi yaparak liste cıkarırım haftasonuda bir Almanya turu yapıp alıp gelırım ))

Yorum Yap

Maşallah almanya işi güzel

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum Yap

Otomotiv sektöründe olduğum için Türkiyede gerçekten verilen parça fiyatına üzülüyorum [emoji85][emoji85][emoji85]

Yorum Yap

Otomotiv sektöründe olduğum için Türkiyede gerçekten verilen parça fiyatına üzülüyorum [emoji85][emoji85][emoji85]

Mantıklı keşke bizlerde senin kadar şanslı olabilsek

Yorum Yap

Mercekli far başta olmak üzere haftasonu bile çözebileceğiniz 1-2 şahsi önerim var:
                  ön tampondaki hava girişlerini kırmızıdan siyaha çevirin,
                  arka tampondaki sis farlarının kromajlarını ve ön çamurluklardaki kromajları da siyaha kaplatın (kapı koluna uyum sağlasın derseniz kalabilir),
                  sonradan çıkan sis farlarından da alabilirsiniz.
                  www.haktankeskin.com

Yorum Yap

Teşekkürler haklısınız yavas yavas ta o işlemleri yapmam gerekiyor [emoji85] mercekte dün araştırdım yeni tiplerde oluyormuş yurtdışı araştırmasındayım [emoji23]

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                    X