Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

İstanbuldan John Cooper Works Countryman All 4

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

İstanbuldan John Cooper Works Countryman All 4

Merhaba arkadaşlar.

Bu hafta itibari ile aranıza katılmaktan mutluluk, benzin istasyonlarına abone olmaktan üzüntü duyuyorum
    Uzun süren bir bekleyiş ve arayışın sonunda 2014 model John Cooper Works Countryman aracımız ile kavuştuk.
    Aracımız fabrika çıkışı halinde, herhangi bir eklenti yok. Genel olarak uzun yolda kullanımış diri ve temiz bir araç...
    Daha önce kaza boya belası bulunmayan aracımıza yavaş yavaş birşeyler yapmayı da planlamaktayım...
    Aracı alır almaz Mini Coding Serkan'a koştum ve gizli güzellikleri açığa çıkartarak başladık... Emeğine sağlık...

Uzun soluklu bir Smart Forfour kullanımının ardından dikiş tutmayan bir çok tercihimizi eşim ile birlikte umuyoruz bu JCW CM ile sonlandırmış olacağız...

Yollarda ve buluşmalarda görüşmek dileğiyle

Hoşgeldin Metin. Bir kez daha hayırlı olsun aracın. Çok güzel ve temiz bir JCW R60. güle güle kullan.. Araca yapılabilecekleri dün kısmen söylemiştim. CM sahibi arkadaşlardan da güzel öneriler gelicektir.
    34 NAD 99 '06 JCW
    34 AR 3221 '11 JCW
    34 EK 391 '09 MCS

Yorum Yap

Maşallah hayırlı olsun kazasız belasız

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum Yap

hayırlı olsun jcw cm çok güzel tercih

Yorum Yap

JCW olsun tuzundan olsun maşallah kazasız belasız
          - 34 KS 1309 2014 cooper S
          - 34 TM 8031 2006 GP
          - 34 BKS 90 2009 JCW- (DEV20) Project 400+
          - 34 NOS 33 2003 Cooper S

Yorum Yap

Teşekkürler herkese
            Performans ve yakıt ile alakalı upgradeler için tavsiye ve yardımlarınızı/önerilerinizi bekliyorum...
            En son düzenleyen Meth; 11-06-18, 23:48.

Yorum Yap

Maşallah kazasız belasız kullanın
              R56

Yorum Yap

MErhabalar ilk başta downpipe ve yazılım yaptırın tadından vaz gecemıyeceksınız özellikle performansta
                - 34 KS 1309 2014 cooper S
                - 34 TM 8031 2006 GP
                - 34 BKS 90 2009 JCW- (DEV20) Project 400+
                - 34 NOS 33 2003 Cooper S

Yorum Yap

@Meth çok güzel bi araca sahip olmuşsunuz R60 Jcw size vereceği keyifle istasyon aboneliğini seveceksiniz biraz zaman geçince benzin alımda azalacaktır sizin arabaya alışmanız vs eklenince hayırlı olsun kazasız belasız kullanın .
                  IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

Aslı emoro tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                    Maşallah kazasız belasız kullanın
                    Teşekkürler inşallah ��

Aslı Tunc Jcw tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                    MErhabalar ilk başta downpipe ve yazılım yaptırın tadından vaz gecemıyeceksınız özellikle performansta
                    Teşekkürler Tunç. İki konuda da barsa yer önerilerini bekliyorum ��

Aslı GOKHAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                    @Meth çok güzel bi araca sahip olmuşsunuz R60 Jcw size vereceği keyifle istasyon aboneliğini seveceksiniz biraz zaman geçince benzin alımda azalacaktır sizin arabaya alışmanız vs eklenince hayırlı olsun kazasız belasız kullanın .
                    Çok teşekkürler. Normal bir araç gibi yakmasını tabiki beklemiyorum ve bunu göze alarak aracı aldık. İlk başta şehir içinde gözüm korkmadı değil. Belki arkadaşlar arasında da bilgi için iyi olabilir. Orta halli kullanımda uzun yolda bayramda 7.5 ortalama yakaladım. Özellikle diğer araçlarda otoban dışındaki yokuşlarda yaşanan ciddi yakıt tüketiminin bu araçta yüksek tork ve beygir sebebiyle yaşanmadığını canlı canlı gördüm yaşadım.

Yani uzun yolda başarılı bulduğum tüketim için denilecek şey
                    Ne kadar beygir o kadar köfte...

Yorum Yap

@Meth aynen gücünden dolayı zorlama olmadan ilerlediği için sarfiyat aslında daha düşük olur emsallerine göre dedimya zamanla tanıdıkça arabanızı yakıt işinide ayarlayacaksınız keyif alın
                      IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

Aslı Meth tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                        Merhaba arkadaşlar.

Bu hafta itibari ile aranıza katılmaktan mutluluk, benzin istasyonlarına abone olmaktan üzüntü duyuyorum
                        Uzun süren bir bekleyiş ve arayışın sonunda 2014 model John Cooper Works Countryman aracımız ile kavuştuk.
                        Aracımız fabrika çıkışı halinde, herhangi bir eklenti yok. Genel olarak uzun yolda kullanımış diri ve temiz bir araç...
                        Daha önce kaza boya belası bulunmayan aracımıza yavaş yavaş birşeyler yapmayı da planlamaktayım...
                        Aracı alır almaz Mini Coding Serkan'a koştum ve gizli güzellikleri açığa çıkartarak başladık... Emeğine sağlık...

Uzun soluklu bir Smart Forfour kullanımının ardından dikiş tutmayan bir çok tercihimizi eşim ile birlikte umuyoruz bu JCW CM ile sonlandırmış olacağız...

Yollarda ve buluşmalarda görüşmek dileğiyle

gule gule kullanin benzin konusunda pek yapilabilecek birsey yok ne yazik ki ekonomik denilebilecek bir araba degil malum daha cok performans agirlikli oldugundan aliniyor, ama cok zevk alacaginizdan ve benzini kafaya takmayacaginizdan eminim
                        LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

@ALIENLOVE
                          Teşekkür ederim...Zevk konusunda şüphe yok. Fakat bmw 1 in sport moduna göre kalkışlarda biraz daha hantal geliyor bana. Aracın cüssesinden mi yüksekliğindenmi vs diye bir çok deneme ve düşünce sonucunda da fikrim hala aynı :/

Yorum Yap

Aslı Meth tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                            @ALIENLOVE
                            Teşekkür ederim...Zevk konusunda şüphe yok. Fakat bmw 1 in sport moduna göre kalkışlarda biraz daha hantal geliyor bana. Aracın cüssesinden mi yüksekliğindenmi vs diye bir çok deneme ve düşünce sonucunda da fikrim hala aynı :/
                            O hissiyatı veriyor olabilir ama traction ı kapatıp kalkıs yapsanız 1 ile 1 in hic sansı yok yanınızda sarmadan kalkıp gider 4 ceker
                            LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

1 serisi sport modda bile jcw nin yanında hantal kalıyor. 4x4 ün en büyük avantajı zaten sarmadan fırlayabilmesi. birde jcw ye stg1 tadında uygulama yaparsan bmw toz duman olur yanında
                              34 NAD 99 '06 JCW
                              34 AR 3221 '11 JCW
                              34 EK 391 '09 MCS

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                              X