Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

R60 / Absolute Black / 34 PG 1336

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı NDG tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    Bugun pistilendin galiba omur

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Çıkarken test aracı countryman geçti yanımdan o zaman mı?

Yorum Yap

Aslı ÖzcanEresin tarafından gönderilmiş Mesajı göster
      Akropovic uygun bulursan kacirma bence ses icinde dp yeterli olucaktir
      Bu hafta sınavlarım bi bitsin detaylı bir araştırırım, istersen sana da haber veririm uyguna bulabilirsem

Yorum Yap

Aslı ömür tarafından gönderilmiş Mesajı göster
        Bu hafta sınavlarım bi bitsin detaylı bir araştırırım, istersen sana da haber veririm uyguna bulabilirsem
        Cok iyi olur ben bayaa suredir ariyorum uygun bulamadim

Yorum Yap

Çıkarken test aracı countryman geçti yanımdan o zaman mı?
          Yook Hilal hatta çekmiş fotoğrafını bizim SR'dan.

Bizim park alanının ordan geçtin mi?
          sigpic

IT'S TIME

Yorum Yap

Aslı NDG tarafından gönderilmiş Mesajı göster
            Yook Hilal hatta çekmiş fotoğrafını bizim SR'dan.

Bizim park alanının ordan geçtin mi?
            Evet geçtim zaten her gün 10 defa geçiyorumdur herhalde, 2 sokak üstteyim

Ağaoğlu ofisin önünde de galiba 16 Ak plakayı gördüm hatta

Yorum Yap

tavsiyem İskender abide 120mm veya 110mm kafalık takman
              JCW'de bence küçük
              1) [FONT=Palatino Linotype]34 Y 7475 - R56 WhiteSilver CooperS "JCW" SOLD
              2) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype]3) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" project400! [/FONT]
              4) 34 BKS 66 - R58 Cooper S "JCW" SOLD
              5) 34 AL 7749 - R52 Cooper S - [FONT=Arial Black]EmreMOR[/FONT] SOLD

Yorum Yap

R60 / Absolute Black / 34 PG 1336

Aslı Kekuti tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                tavsiyem İskender abide 120mm veya 110mm kafalık takman
                JCW'de bence küçük
                1 aydır falan Almanya ve İngiltere ebay'de jcw difüzör arıyorum, burada da 2 bin lira fiyat aldım bir yerden ama difüzör için çok fazla bence. O yüzden egzoz uçları için acele etmiyorum, difüzör bulursam jcw uç takarım başka uç sırıtabilir. 120 çok büyük olmaz mı kötü dursun istemiyorum

Yorum Yap

1 aydır falan Almanya ve İngiltere ebay'de jcw difüzör arıyorum, burada da 2 bin lira fiyat aldım bir yerden ama difüzör için çok fazla bence. O yüzden egzoz uçları için acele etmiyorum, difüzör bulursam jcw uç takarım başka uç sırıtabilir. 120 çok büyük olmaz mı kötü dursun istemiyorum
                  2 bin biraz fazlaymis ya, on lipe oranla niye o kadar fazla acaba fiyati
                  doayen!

1) 34 DOA 29 - R56 Midnight Black JCW '12
                  2) 34 DOA 29 - R56 Thunder Gray GP2 '13
                  3) DOAYENS - R56 Midnight Black Cooper S '13
                  4) 7KVC909 - R53 Astro Black Cooper S '06
                  5) 34 DOA 06 - R59 Midnight Black Cooper S Roadster '13
                  6) 34 UT 5348 - R53 Thunder Blue GP '06
                  7) 34 DOA 06 - R53 Cosmos Black Cooper S '05
                  8) 34 DOA 90 - R59 White Silver JCW Roadster '14

Yorum Yap

Bence jcw uç ideal.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Aslı DOA29 tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                      2 bin biraz fazlaymis ya, on lipe oranla niye o kadar fazla acaba fiyati
                      Bilemiyorum neden o kadar fark var, 140-150 euro civarı tamponla beraber çıkma buldum ama kötü durumdaydı. Aramaya devam, elbet bulacağım

Yorum Yap

Uç olarak 101mm Akrapovic aldım geçen hafta, bir denemek istiyorum. Kötü olursa değiştiririm

Ayrıca Mayıs'ı bekleyecektim ama dün ani bir kararla downpipe yaptırdım. 100 km'den fazla yaptım hala ışık yanmadı, ses biraz daha olsaydı tam istediğim gibi olurdu ama pop & burble güzel oldu

Yorum Yap

Uç olarak 101mm Akrapovic aldım geçen hafta, bir denemek istiyorum. Kötü olursa değiştiririm

Ayrıca Mayıs'ı bekleyecektim ama dün ani bir kararla downpipe yaptırdım. 100 km'den fazla yaptım hala ışık yanmadı, ses biraz daha olsaydı tam istediğim gibi olurdu ama pop & burble güzel oldu
                          Benim ışıkta 2,5 ay yanmadı [emoji1] Hayirlisi olsun dp iyi birsey gercekten hem ses hem rahatlama cok iyi oluyor.Uclari bence akrep guzel duracak

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Yorum Yap

Aslı OGZ59 tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                            Benim ışıkta 2,5 ay yanmadı [emoji1] Hayirlisi olsun dp iyi birsey gercekten hem ses hem rahatlama cok iyi oluyor.Uclari bence akrep guzel duracak

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi
                            İyi bari ışık yanana kadar ben dayanamayıp yazılım yaparım teşekkür ederim, ses olarak bir tık daha fazla olsaydı tam istediğim gibi olacaktı ama olsun, üstlerde psikolojik midir bilmiyorum çok rahatladı gibi geldi. Uçlar umarım yakışır, 1 aydan önce gelmez şimdi bir de onu bekleyeceğim..

Yorum Yap

İyi bari ışık yanana kadar ben dayanamayıp yazılım yaparım teşekkür ederim, ses olarak bir tık daha fazla olsaydı tam istediğim gibi olacaktı ama olsun, üstlerde psikolojik midir bilmiyorum çok rahatladı gibi geldi. Uçlar umarım yakışır, 1 aydan önce gelmez şimdi bir de onu bekleyeceğim..
                              Orta iptali yaparsan istedigin sesi alirsin bence bi dene derim

Yorum Yap

Aslı ÖzcanEresin tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                                Orta iptali yaparsan istedigin sesi alirsin bence bi dene derim
                                Haklısın öyle yapacağım, bir de sona jcw susturucu bulursam süper olur. Orta iptalinden sonra çatırdamalar artıyor mu? Ses benim için 2. planda, jcw kadar olamasa da, devamlı çatırdasın istiyorum

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X