Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

R53 Darksilver/w '05 - 34 BV 9662 a.k.a. RoMEO - Fatih V. 'nin MINI 'si.

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

R53 Darksilver/w '05 - 34 BV 9662 a.k.a. RoMEO - Fatih V. 'nin MINI 'si.

Çok özledğim MINI'mi ben de burada paylaşmak istedim tekrardan sizlerle.

R53 2005 model MINI Cooper S 'imle manuel, sanruflu, xenonlu, harman/kardon'lu ve 225/45/17 ölçülü kocaayak olarak 91.000 km yol yaptıktan sonra vedalaşmıştık.

Bilinen diğer ismi ile RoMEO, üzerinde hiçbir modifikasyon bulundurmayan stock bir MINI'ydi. Hava filtresi, yay, çip gibi şeylerden uzak durduk; Çok dedim gel takalım diye ama kendi istemedi

Gezdik eğlendik RoMEO ile.. Sevincimizi üzüntümüzü birlikte yaşadık, çok yol yaptık, çok yer gördük, çok MINI ve MINIci tanıdık.. Dahası hayata tutunduk birlikte. Bu birlikteliğimizi anlatan kompozisyonumuzla uluslararası bir yarışmada dereceye girip ödül bile kazanmıştık..

Nasıl özledim onu bilemezsiniz. Özel ve zoraki şartlarla satıldığı gün, o arkasından bakışımı hayatımda iki kez yaşadım; biri hayat arkadaşım gittiğinde, biri de MINIm gittiğinde. Yaradan tekrarlatmasın...

Amaan neyse bırakayım sulu gözlülüğü Dedim ya çok gezdik, eğlendik diye. Albumlerimden birkaç fotoyu da RoMEO 'nun anısına paylaşmak istiyorum.
    "Her nerde sürülüyor veya satılıyorsan, sana gelsin BV 9662 !!"

Bazen pistlerde de görüldük

Yorum Yap

Bol bol kilometre yaptık. Buluşmalara, işe, markete, ekmek almaya, avrupalara hep beraber gittik. WC 'miz o kadar büyük olsa oraya da ..

Yorum Yap

RoMEO 'nun ilişki durumu bazen "ilişkisi var" bazen de "karmaşık" oldu

Yorum Yap

Bu tekerlek ve bu ayakkabılar bakalım nasıl bir şekle bürünüp RoMEO v.2 olarak karşımıza çıkacak? Kader.. Kısmet...

Teşekkürler.

Yorum Yap

Güzel minilerimizdenmiş fatih keşke ayrılık olmasaymış.Epey yol yapmışın biçok yer gezmişin mini ile brawo sana ve ona.İnşallah en kısa zamanda yenisi gelir.
            IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

Maasallah. Ama okadar benzin sarfiyatina acidim keyfi tartisilmaz ama bi kac cooper yakmissin dunya icin

Sent from my iPhone using Tapatalk.
              Mini cooper S '05 chili Green

Yorum Yap

Wayyy romeo cok fotosunu cektık ,çok gezdık ınsallah yenısıylede olur fatıhv ALLAH 1 kere daha nasıp eder sana romeo V2 yi ...

Yorum Yap

Aslı GOKHAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                  Güzel minilerimizdenmiş fatih keşke ayrılık olmasaymış.Epey yol yapmışın biçok yer gezmişin mini ile brawo sana ve ona.İnşallah en kısa zamanda yenisi gelir.
                  Teşekkür ederim Gökhan. Dediğin gibi inşallah en kısa zamanda yenisi gelir...

Aslı Yeşil R53 tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                  Maasallah. Ama okadar benzin sarfiyatina acidim keyfi tartisilmaz ama bi kac cooper yakmissin dunya icin
                  Teşekkürler Erdem.
                  Belki inanamayabilirsin ama; sıkı ekonomik koşullar ve sürüş stili ile, normal şehir içi rutin takılan ortalama bir MINI sürücüsünden daha az depo benzin harcamışımdır MINI sahipliğim boyunca.

Aslı MTK tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                  Wayyy romeo cok fotosunu cektık ,çok gezdık ınsallah yenısıylede olur fatıhv ALLAH 1 kere daha nasıp eder sana romeo V2 yi ...
                  Teşekkürler Mete. Evet çok kahrımızı çekti bu babacan MINI.

Yorum Yap

Mini ile tam yapmak istediklerimi yapmışsın süper.
                    sigpic

Yorum Yap

Maşallah en beğendim şey Nurburgring gitmen harika bi vakit Minile geçirmişsin orda.
                      RMW tuned.... is yours?

Yorum Yap

Cok guzel bi iliskiniz varmis Fatih, sen de cok iyi ifade etmissin ben bile duygulandm en kisa zamanda yeni mini gine kavusmani diliyorum

Yorum Yap

Hey gidi Romeo... Duygulandım görünce Daha daha iyileri nasip olsun

Yorum Yap

Aslı talha tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                            Mini ile tam yapmak istediklerimi yapmışsın süper.
                            Teşekkürler Talha, umarım sen de MINIn ile istediklerini gerçekleştireceksindir. GT5 'te yeterince antreman yaptın nasıl olsa, yola çıkma zamanı

Aslı Luai tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                            Maşallah en beğendim şey Nurburgring gitmen harika bi vakit Minile geçirmişsin orda.
                            Sağolasın Luai. MINI ile Nürburgring gerçekten harika. Muhakkak sen de o güçlü MINInle bir kez denemelisin kısmetse.

Aslı mve tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                            Cok guzel bi iliskiniz varmis Fatih, sen de cok iyi ifade etmissin ben bile duygulandm en kisa zamanda yeni mini gine kavusmani diliyorum
                            Çok teşekkür ederim Merve. İyi dilekler herkes için en kısa zamanda gerçekleşsin.

Aslı Levent tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                            Hey gidi Romeo... Duygulandım görünce Daha daha iyileri nasip olsun
                            Sağol Levent. Güzel şeyler nasip olsun inşallah.

Yorum Yap

Alalh gönlüne göre versin Fatihcim. O medeni cesareti toplayarak gittin nerelere kadar.. Bizde cok niyetlendik ama islerden olmadi olmadi .. Bir sonraki sefere insallan

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                              X