Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Mini JCW GP'13

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Mini JCW GP'13

Kumho V700'leri sormak istiyorum ama 2:34'e bakinca iyi olsalar gerek

Peki pist oncesinde durumlari yeniyken gunluk kullanimda nasillar? Tem asfaltinda iyidir muhakkak ama Ses, frenleme vb kotu e-5 asfalti gibi yerlerde sikiti oldu mu hic?

Gule gule kullan aracini, Allah kaza bela vermesin

Yorum Yap

Aslı Tarik tarafından gönderilmiş Mesajı göster
      Kumho V700'leri sormak istiyorum ama 2:34'e bakinca iyi olsalar gerek

Peki pist oncesinde durumlari yeniyken gunluk kullanimda nasillar? Tem asfaltinda iyidir muhakkak ama Ses, frenleme vb kotu e-5 asfalti gibi yerlerde sikiti oldu mu hic?

Gule gule kullan aracini, Allah kaza bela vermesin
      v700 lerin performansi okadar iyiki pistte 3 cift daha siparis verdim 2 si v700 birisi v710 tamamen slick. Arabayi aldigimin ikinci haftasi degistim lastikleri cunku bizim yolumuza gore degil tamamen pist lastigi en kucuk bir su gorsun yolda kaza yaparsiniz allah korusun. Ama pistte Bizim arabalarin Trofeo su aracim bir kere bile yoldan cikmadi. Tabi Mahmut abinin (hunter) pist ayarindaki payi buyuk kamberler coiller ona gore ayarlandi.

2.34 u arabayi hic kasmadan yaptim hatta yaptigimdan dahi haberim yoktu cunku piste bu aracla ilk defa ciktim ve ogrenmeden gazlamak istemedim.

suan aracin ustunde gunluk kullanima uygun ve yagmurda falan cok iyi Pirelli Nero GT lerim var lastik olculerim 215 40 17

birtek v710 lar 225 40 17 gelcek

v700 ler hamuru oldukca yumusak lastik tem asfalti normal asfalt farketmiyor birtek su sessiz asfaltta iyidiler. O bizim parlak asfaltimizda cok kotuler dedigim gibi pist lastigi.

bir kac kere kafadan kaydim bizim parlak asfaltimizda donerken daliyordum bariyerlere.

2.34.454 yapmistim en son sonra ciktim pistten benden sonra gelen type r kirmis rekeru 250 li birseylerle Arabasi yukluymus ama

piste cikiyorsaniz v700 den kral lastik yok bizim arabalar icin. Ve aracimdaki brembo fren sistemininde hakkini vermek istiyorum eger sizin araclara da fit oluyorsa Kesin birgun alin. Aracim 10500 de 22 tur pistte attim hala ayni balatalarla devam ediyorum cok iyiler.
      En son düzenleyen YigitGp; 23-11-13, 13:30.

Yorum Yap

Bu kadar memnun kalmana sevindim Ben piste cok cikamam hala fren guncellemesi yapmam lazim o yuzden sakin gezmeye bile cikmiyorum onu hallletmeden.

Gunlukte o kadar kotuyse basima dert acabilir, ben Ku36 yari slickten devam edeyim o zaman, gunlukte daha iyi diyorlar pistte de yine gayet iyi bulmuslardi

Cok tesekkur ederim detayli geri bildirimlerin icin

Yorum Yap

http://www.minigenuineparts.co.uk/mi...2BrakeKit.html

fren sistemi icin arabana fit uyuyorsa kacirma diger konudada yazdigim gibi ben boyle bir fren sistemi gormedim bitmedi sismedi tukenmedi. Pistteki seramik frenli olan araclar bile bitti tukendi bu bitmedi

Yorum Yap

Aslı Tarik tarafından gönderilmiş Mesajı göster
            Bu kadar memnun kalmana sevindim Ben piste cok cikamam hala fren guncellemesi yapmam lazim o yuzden sakin gezmeye bile cikmiyorum onu hallletmeden.

Gunlukte o kadar kotuyse basima dert acabilir, ben Ku36 yari slickten devam edeyim o zaman, gunlukte daha iyi diyorlar pistte de yine gayet iyi bulmuslardi

Cok tesekkur ederim detayli geri bildirimlerin icin
            tarık advan ad08 al alıcaksan en iyisi o bizim ebatta

günlüktede kullanılıyor biz yağmurda ayara çıkmıştık özgünle tutunuyordu yani hayati tehlike yok

Yorum Yap

sizin ebatlar nedir ?

Yorum Yap

Aslı YigitGp tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                sizin ebatlar nedir ?
                205-45-17 bizim r53 ebatı

Yorum Yap

215 40 17 ile 205 45 hemen hemen ayni, 215ler daha yuksek
                  1) [FONT=Palatino Linotype]34 Y 7475 - R56 WhiteSilver CooperS "JCW" SOLD
                  2) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype]3) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" project400! [/FONT]
                  4) 34 BKS 66 - R58 Cooper S "JCW" SOLD
                  5) 34 AL 7749 - R52 Cooper S - [FONT=Arial Black]EmreMOR[/FONT] SOLD

Yorum Yap

Bende 215/40/17 var, yeni ebadi da bundan almak istiyorum, Hankook'un yanaklar ince ama KU36'ya niyetliyim, yari slickin yanaklar daha genis oldugundan varsa 205/45 alabilirim

Yorum Yap

onumuz kis yari slick falan bence sakat isler biraz.

Yorum Yap

Aslı YigitGp tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                        onumuz kis yari slick falan bence sakat isler biraz.
                        Arabami mecbur kalmadikca gunluk islerimde kullanmiyorum zaten, haftasonu hava guzelse sadece

Cok arastirdim her sartta tatmin edip TEM asfaltinda/pist asfaltinda "iyi" tutan ve uygun fiyatli lastik KU36 olarak cikti karsima

Yorum Yap

Maşalah Yeni GP ye
                          IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                          X