Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Tbt mini cooper cetesi

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Tbt mini cooper cetesi

TBT MINI COOPER CETEMIZ forumdaki tum arkadaslara sevgilerle.
    TBT MINI COOPER CETESI (Medium).jpg

Sent from my BlackBerry 9900 using Tapatalk
    En son düzenleyen bozturk; 27-03-13, 13:15.

Bnde TIRSAN'da çalışıyorum. Gerçi 1 2 kez gelebildim arabayla ama denk gelmemişiz hiç

Maşallah..
    1) [FONT=Palatino Linotype]34 Y 7475 - R56 WhiteSilver CooperS "JCW" SOLD
    2) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype]3) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" project400! [/FONT]
    4) 34 BKS 66 - R58 Cooper S "JCW" SOLD
    5) 34 AL 7749 - R52 Cooper S - [FONT=Arial Black]EmreMOR[/FONT] SOLD

Yorum Yap

Evet benim hanimla ufakliktan araba bana kalmiyor ancak gec kaldigimda geliyorum arabayla ortadaki cooper benimki 2009 Mini Cooper S Clubman sizin aracinizin modeli nedir? Bazen aksamlari diger arkadaslarla beraber cikiyoruz teror estiriyoruz yollarda cikma karsimiza

Yorum Yap

Aslı bozturk tarafından gönderilmiş Mesajı göster
        Evet benim hanimla ufakliktan araba bana kalmiyor ancak gec kaldigimda geliyorum arabayla ortadaki cooper benimki 2009 Mini Cooper S Clubman sizin aracinizin modeli nedir? Bazen aksamlari diger arkadaslarla beraber cikiyoruz teror estiriyoruz yollarda cikma karsimiza
        peki çıkmam
        2011 Gri cooper S bndeki. Şehir içinde çok kalamadım arabayla. Seckin otelde kalıyorum geldiğimde. Artık gelmem ama heralde, malum satıyorum.
        1) [FONT=Palatino Linotype]34 Y 7475 - R56 WhiteSilver CooperS "JCW" SOLD
        2) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype]3) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" project400! [/FONT]
        4) 34 BKS 66 - R58 Cooper S "JCW" SOLD
        5) 34 AL 7749 - R52 Cooper S - [FONT=Arial Black]EmreMOR[/FONT] SOLD

Yorum Yap

Hayirli olsun umarim istedigin fiyata satarsin ne kadara satiyorsun aracini soran arkadas olursa yonlendiririm.

Yorum Yap

adabazar team

Yorum Yap

Çete supermis bu arada
              LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Çetemizde oldu hoşgeldiniz keyifli forumlar
                IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

Basildik!
                  www.haktankeskin.com

Yorum Yap

Keyifli surusler
                    Mini cooper s cabrio r57 pepper white 09

Yorum Yap

Mini ile yapilan surusun keyifsiz olma ihtimali varmi ki? Araba orumcek gibi yere yapisiyor zaten daha once Alfa Romeo 156 Twinspark kullandim ve 5.20iA kullandim ama miniden aldigim keyif gercektende farkli

Yorum Yap

Tum arkadaslarım mini almadan once bana cok konustular 'o ne lan oyle kız arabası ' fix kelımesını hepınız duymusnuzdur..
                        ama aldıktan sonra hepsını bındırıp guzel bır tur attırdıktan sonra hepsı hayran kaldı ıclerınden bırı okulumu bıtırsemde alsam dıye gun sayıyor bırısı 1 haftalıgına arabayı benden ıstıyor kız arkadasları saymıyorum zaten onlar memnunlar. hicbirinede vermiyorum

Yorum Yap

Aslı Twstrr tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                          Tum arkadaslarım mini almadan once bana cok konustular 'o ne lan oyle kız arabası ' fix kelımesını hepınız duymusnuzdur..
                          ama aldıktan sonra hepsını bındırıp guzel bır tur attırdıktan sonra hepsı hayran kaldı ıclerınden bırı okulumu bıtırsemde alsam dıye gun sayıyor bırısı 1 haftalıgına arabayı benden ıstıyor kız arkadasları saymıyorum zaten onlar memnunlar. hicbirinede vermiyorum
                          Aynen bilmeyen çamur atmakta gecıkmıyor ama bınınce anlatıp duruyorlar ama mını sahibi dısındakılere verılecek bı araba degıl aman dıyım
                          IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

Ben arabayi alirken benim hanimla kavga bile ettik 2.5 yasinda kizim var ozellikle onuda dusunerek clubman aldim. Sag taraftaki yarim kapi super oldu onu oradan arabaya indirip bindiriyorum cocuk koltugunu saga monte edince sorun kalmadi ama ikinci cocuk olursa artik bize kucuk gelecektir. Bagaj olarakta sorun yasamiyorum. Gecen gun saka ile arabayi satayim dedim mini coopera karsi olan benim hanim hayir sattirmam diyor simdi de hatta benim ufaklik bazen ise arabayla gidince bana telefon acip baba cici arabayi getir geri diyor. Mini cooper in adi cici araba bmw nin adida buyuk arabaydi. Hatta kizim gecen gun ben ise giderken arabayi almayayim diye bana bisikletini vermeyi teklif etti kendisi cok cimridir normalde hicbir seyini ne verir ne paylasir kizim ayrica arabaya binince baba wuuuu yap wuuu yap bas gaza diyor mini bizde ailecek bir mutluluk yaratiyor herkez miniden memnun anlayacaginiz

Yorum Yap

Ailenin her üyesinin miniyi bu kadar sahiplenmesi çok güzel hele ufaklığın bu kadar sevmesi enfes babası sende cici arabayı evden uzaklaştirma wuu yap sürekli ayrıca inşallah ikinci çocuk gelincede countryman'e geçiş yaparsınız miniden ayrılmadan keyif sürmeye devam edersiniz
                              IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                              X