Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

r60 all4

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

r60 all4

herkese selamlar
    Eklenen Dosyalar
    En son düzenleyen all4; 02-05-13, 19:47.

tertemiz ne güzel duruyor maşallah.

Yorum Yap

tesk kardesim

Yorum Yap

all4 hoşgeldin biraz daha tanıyabilirmiyiz seni keyifli forumlar
        IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

2 gün önce bı arkadasınız kızıltoprakta forumun kartını verdi.ama plakasını tam hatırlıyamıorum beyaz guzel bi cooper s ti sanırım.o sekılde geldık yanı buraya.iyi yaptık heralde degilmi

Yorum Yap

Aslı all4 tarafından gönderilmiş Mesajı göster
            2 gün önce bı arkadasınız kızıltoprakta forumun kartını verdi.ama plakasını tam hatırlıyamıorum beyaz guzel bi cooper s ti sanırım.o sekılde geldık yanı buraya.iyi yaptık heralde degilmi
            Çok doğru bir iş yaptın ilerleyen günlerde mesajlarda kendinde görecek hak vereceksin.Flayer veren arkadaş kızıltoprak tarafında muhtemelen kekutidir beyaz ama dandik bi araba
            http://www.miniclubtr.com/forums/sho...i-Cooper-S-LCI
            buradanda bakabilirsin.Bi isim yaş vs alalım senden nasıl hitap edicez abimi deriz kardeşmi bilelim .
            IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

aynen brz yawas kaldı zaten farkettım bı sıkıntı oldugunu aracta adım emrah 29 yasındayım ısmımle hıtap edebılrısın sıkıntı yok

Yorum Yap

Aman emrah kekutimle beni papaz etme yavaş deme adam sanayide yatıyo kalkıyo sonra yaklaşamam oralara atarlı zaten bu aralar eyvah eyvah .Tekrardan hoşgeldin keyifli forumlar bol bol sohbet muhabbet proje vs vs buluşmalara katılmayı ihmal etme .
                IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

tesk kardesım arkadasada selam alınmasın şaka yapıyorum.

Yorum Yap

uyudu heralde sabah kargalar kahvaltı ederken katılır bize
                    IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

Aslı GOKHAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                      uyudu heralde sabah kargalar kahvaltı ederken katılır bize
                      bu gece rahat uyuyalım abi sabah burdayız nasılsa

Yorum Yap

Emrah hosgeldin, guzelmis aracin. Keyifli muhabbetler

Yorum Yap

Hosgeldin keyifli forumlar!

Nikolababa'nin MINI'ye ikiz geldi. onun R60'in speclerle ayni gibi araban, plaka bile BS Bi seritlerin eksik!
                          sigpic

IT'S TIME

Yorum Yap

Emrah Hoşgeldin. Bu konuyu "Hoşgeldin" bölümüne alalım bnce, aracını ayrıca tanıtalım Çok güzel bir araç almışsın hayırlı olsun İnşallah..

Ayrıca motor soğuktu evim oralarda yavaş falan deme ayıp edersin hahahah
                            En son düzenleyen Kekuti; 27-02-13, 11:46.
                            1) [FONT=Palatino Linotype]34 Y 7475 - R56 WhiteSilver CooperS "JCW" SOLD
                            2) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype]3) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" project400! [/FONT]
                            4) 34 BKS 66 - R58 Cooper S "JCW" SOLD
                            5) 34 AL 7749 - R52 Cooper S - [FONT=Arial Black]EmreMOR[/FONT] SOLD

Yorum Yap

Aslı NDG tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                              Nikolababa'nin MINI'ye ikiz geldi.
                              Ben önce Nikola sandım zaten ondan gittim yanına hatta error verdim flyer verirkene
                              Araç çok güzel maşallah. sıfır gibiydi ki, zaten sıfırmış..
                              1) [FONT=Palatino Linotype]34 Y 7475 - R56 WhiteSilver CooperS "JCW" SOLD
                              2) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype]3) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" project400! [/FONT]
                              4) 34 BKS 66 - R58 Cooper S "JCW" SOLD
                              5) 34 AL 7749 - R52 Cooper S - [FONT=Arial Black]EmreMOR[/FONT] SOLD

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                              X