Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

59 tc 829(tekirdağ-çerkezköy)

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

59 tc 829(tekirdağ-çerkezköy)

buda bizim aracımız 2004 model r53
    şuan biraz bakıma ihtiyacı var : elimizden geldikçe yapıcaz güzel bir görünüme ulaşıcaz kısmetse .mini keyfinden sonrakı kararımı gözüm başka araç görmez oldu bundan sonrada bineceğim tek araç die bilirim....daha foto cekmek fazla nasip olmadı ama yakında değişikliklerden sonra eklerim.aynalarımız kırmızı ama yakında beyaza cevırıcem

not : en acilinden ön panjur ve lip aramaktayım

Çok Seksi

Şu ön panjurları siyah yapsanız kaput hava girişi ile birlikte daha hoş durur sanki ?

Yorum Yap

çok güzel ve diri duruyor kazasız belasız kullanın yazları tekirdağdayım belki denk geliriz yalnız söylemeden edemiycem şu r50 52 ve 53 lerde stopları 3d stoplarla yada başka bi markayla değiştirmeyin orjinali hepsinden iyi duruyor tavsiyem orjinale dönün.

Yorum Yap

Piril piril ve cok diri duruyor kazasiz belasiz kullanin hayirli olsun

Yorum Yap

panjur arıyorumm bide ön lipp ilk işlerim onlar olucak kısmetse

Yorum Yap

saolasın tesekkur ederim..

Yorum Yap

kısmet muhakkak geliriz stop konusunda secme sansım yoktu üstundeydı.org lerıde yok bu yuzden sımdılık böle

Yorum Yap

JCW ızgara ve nacizane fikrim arka stopları 2006 ile değiştirin ön farlarıda oem mercekli fara birde R53 direksyona geçtiniz mi tadından yenmez

Yorum Yap

hepsi aklımda ama ha diyince bulunmuyor su ızgaradan bir kurtulsam baska bısey ıstemıorum

Yorum Yap

Masallah kazasiz belasiz yukardaki eksikleri tamamladinmi super olur .. jcw panjur bende ariyorum olurda bulursaniz banada haber verirseniz sevinirim...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

tamamdır. haber verırım yan sanayısını buldum ama kımse onermedı rengı gıdıyormus ondan aramaya devam olmadı yurt dısı yapcaz artık

Yorum Yap

Ben yurtdisi baktim 100 dolar civari ama ordada orjinal mi degil mi anlayamadim acikcasi...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

ebaydan baktıysan anlasılmıyor evet bende baktım

Yorum Yap

Hürmakta var jcw ızgara siteden Kaan aldı daha yeni

Yorum Yap

evet hürmak forever hem ucuz hem orjinal hemde hızlı. hürmak artı ayn işbirliği yaptımı 1 haftada kargo artı takılması bitiyor haberiniz olsun. taktıracağınız yer çok önemli alttaki parçayı iyi bi işçilikle kesmezlerse yamuk yada çıkık durabilir haberiniz olsun. hatta eğer tekirdağda taktıracaksanız ustaya güvenmek yerine biraz bileğinize güvenip kendiniz kesin en azından yamuk olursa üzülmezsiniz

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                              X