Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Formula 1 Türkiye'ye geri dönüyor!

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı ALIENLOVE tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    E cıksınlar onların canı yok mu yani?
    ben flashla cikcam hahiahiahaihaihaiah

Sent from my iPad using TapaTalk HD
    sigpic

IT'S TIME

Yorum Yap

E cıksınlar onların canı yok mu yani?
      Sen nasıl sorumu algılıyorsun anlamaiyorum!! Ben burda demeye çalıştığım bu kadar ucuz olması çok zor. Yoksa herkezin canı var arabası olanda olamayanda.
      RMW tuned.... is yours?

Yorum Yap

Quote Originally Posted by Luai View Post
        250 TL TOFAS bile cikar bence mumkinati yok!!

Luaicim kardesim baska nasıl anliyim '250 tl TOFAS bile cıkar ' ben anlayamadım kusura bakma , ayrıca Nurburgringde bile 26 euro 1 tur, 89 euro 4 tur, İstanbul parkın ne özelligi var ki Nurburgringin 2,5 katı pahalı olacak? 500 tl az para degil yani.
        LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Quote Originally Posted by Luai View Post
          250 TL TOFAS bile cikar bence mumkinati yok!!

Luaicim kardesim baska nasıl anliyim '250 tl TOFAS bile cıkar ' ben anlayamadım kusura bakma , ayrıca Nurburgringde bile 26 euro 1 tur, 89 euro 4 tur, İstanbul parkın ne özelligi var ki Nurburgringin 2,5 katı pahalı olacak? 500 tl az para degil yani.
          TOFAS dememi lafin gelisi Turkiyede herkez TOFAS lar gibi kulaniyorun yada bole laflar gibi... Turkiye hic bi zaman yurtdisindan daha ucuz olamicak hem İstanbul parkın yeni ve F1 pisti diye daha pahli onunda etkisi vardir.
          RMW tuned.... is yours?

Yorum Yap

Bu yuzden de hicbirzaman performanslı olarak calısamayacak , 1000 tane arabayı 250 tl den piste cıkarmak 300 arabayı 500 liradan cıkarmaktan daha kolay bence. pazarlamada her zaman think globally act locally. herzaman 250 tl verecek adam bulursun TR de piste cıkmak isteyecek ama 500tl verecek adam bulamazsın.
            LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Bu yuzden de hicbirzaman performanslı olarak calısamayacak , 1000 tane arabayı 250 tl den piste cıkarmak 300 arabayı 500 liradan cıkarmaktan daha kolay bence. pazarlamada her zaman think globally act locally. herzaman 250 tl verecek adam bulursun TR de piste cıkmak isteyecek ama 500tl verecek adam bulamazsın.
              Keske ole olsa surekli lastik ve disk balata alabilirsem inan ayda bi defa cikarim belki
              RMW tuned.... is yours?

Yorum Yap

500 tl bana cok uzak geliyor demem o paralardan daha fazla isteyeceklerdir .He ayrica futbol stadlari gibi kombne tarzi yapabilirle.Nedir ;Senelik tur satin alma, aylik tur satin alma ,haftalik giris son olarak gunu birlik tur satin alma seklinde
                Seneliklere zaman kayit eden cihazi hediye vereceksin ayliklara ek ucret karsiligi ,gunu birliklere de showroom yapip cihazi satin alma imkani vereceksin .Acilsinda bir organizasyon yapalim ben polo gti ile ciktim piste arac kullanmak apayri .
                sigpic

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                X