Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Ricardo Quaresma ve JCW

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı NDG tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    MINI'ye yakismayan o kadar cok insan MINI'ye biniyor ki sorma gitsin hatta gecen aksam biz can'la gorduk tam adamin yolunu keselim flyer verelim diyecektim ki icindeki magandalari gordukten sonra geri vites yaptim!

Sent from my iPad using Tapatalk HD
    Sorma valla aynisi banada oluyor. Tam araci kistiriyorum flyer verecegim. Icindeki tipleri gorunce vazgeciyorum. Sirf bu yuzden elimde bir suru flyer var

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Yorum Yap

paranin cilginlar gibi b*k oldugu bir adam yine de factory JohnCooperWorks'u tercih ediyorsa bu adam geldigi yeri sindirmis ve kazandigi paralara nazaran daha dusuk fiyata eglenceli bir otomobil olan MINI'yi tercih etmis. ayrica giyim tarzida bu topraklarda yasayan zenginim ama para bende diyen kro vatandaslarimizdan cok daha iyi oldugu kesin!
      gokhan oturdugun semtte (unlu olmasi sart degil) sanirim hic boyle dis gorunusune ozen gosteren erkek giyim modasini takip eden kimse yok bu kadar yuklenmissin.
      en yakinimidan ornek vereyim!!!!
      bkz. wishman adamin cinli gomlekleri olay oluyor saclari gundemden dusmek bilmiyor...adamin kendine has bir tarzi ve guveni var giydigini tasiyabiliyor.
      bizimlasin wish!

Ahh cooook tesekkurler. Saclar biraz 80'lerden kalsada artik vazgecemiyorum. Tarz ve guven belkide marka tutkunluguna karsi inatla surdurulen protestom sonucu ustume yapisti. Mesela hic 501 kotum olmadi.
      Markaya para vermem gibi bir inadim yok, ama markasi ustumde gozukmesi icin bir giysiyi giymeyi reddedebilirim. Muhim olan bana yakismasi, ustume oturmasi.
      Tasima konusunda cook hemfikir degilim. Yillar gectikce ozguvende azalma artarak cogaliyor.
      Ama okuduklarim beni cok ama cok mutlu etti.
      Yasli bir adami aranizda tutmaya devam ettiginiz icin esasinda benim tesekkur etmem gerekiyor.

Wishkendiniyargiladiman

Yorum Yap

Aslı c.A.n tarafından gönderilmiş Mesajı göster
        Giyim tarzıdır olabilir, sonuçta bizle aynı kültürden gelme değil, adam evli barklı çocuğu bile var dar pantolon giydi diye adamı totoş ilan etmek doğru değil . Futbol fahişelerinin, dobErman'ın miniye bindiği bir dönemde bence Q7 mini içinde gayet olumlu reklam. Sorsalar mini de eminim Q7'yi tercih eder diğer herkese nazaran.

HTC One X cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
        Totoşluk pantolon veya bir başka kıyafet seçimi ile olmaz. Ben sadece Dünyaları gezmiş dolaşmış neler neler görmüş Q7 ye bu tarzı kendim adına yakıştırmadım parasının hesabını bilemeyen bi kişi olarak daha düzgün bi kıyafet seçimi ona daha çok yakışabilirdi 'bence' .Değil futbol fahişesi dediğin doberman normal işi fahişelik olan bi kişi miniyi seçiyosa bu benim hoşuma gider.Mini herkese hitap edebilecek bi araba.

paranin cilginlar gibi b*k oldugu bir adam yine de factory JohnCooperWorks'u tercih ediyorsa bu adam geldigi yeri sindirmis ve kazandigi paralara nazaran daha dusuk fiyata eglenceli bir otomobil olan MINI'yi tercih etmis. ayrica giyim tarzida bu topraklarda yasayan zenginim ama para bende diyen kro vatandaslarimizdan cok daha iyi oldugu kesin!
        gokhan oturdugun semtte (unlu olmasi sart degil) sanirim hic boyle dis gorunusune ozen gosteren erkek giyim modasini takip eden kimse yok bu kadar yuklenmissin.
        en yakinimidan ornek vereyim!!!!
        bkz. wishman adamin cinli gomlekleri olay oluyor saclari gundemden dusmek bilmiyor...adamin kendine has bir tarzi ve guveni var giydigini tasiyabiliyor.
        bizimlasin wish!

Ndg benim oturduğum semtte eminimki senin semtinden daha fazla kendine özen gösteren daha çok erkek vardır.Ayrıca o resimde Q7 nin arkasındaki adama bakarmısın nişantaşının ortasında beymen'in önünde o şekilde bi ünlü görmüş ve benim yazdığıma benzer bi tepki vermiş.Kimin ne giydiği beni bağlamaz yada nerde oturduğu ben sadece gördüğüm bi resmi kendimce yorumladım.
        IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

MINI'ye yakismayan o kadar cok insan MINI'ye biniyor ki sorma gitsin hatta gecen aksam biz can'la gorduk tam adamin yolunu keselim flyer verelim diyecektim ki icindeki magandalari gordukten sonra geri vites yaptim!

Mini vb bisürü arabaya yakışmayan çok sayıda insan var bu arabayı yada baska arabayı almayın dıyemeyız yada satılırken mudahale edemeyız,senin ve bizim bu bahsettıgın tarzı olan kısılerın eger kafamıza uymayan kısıler ise aramıza almamak olmalıdır.

Aslı talha tarafından gönderilmiş Mesajı göster
          evet hala diyoruz BJK taraftarı erkek adam renkli takım tutmaz. Q7 nin BJK ile bi alakası yok ztn.
          talha sen şimdi bjk li olmayan totosturmu demeye getırıyosun?

Aslı c.A.n tarafından gönderilmiş Mesajı göster
          Aynen öyle, ortalık boş sanıp tersini söyleyen olabilir fakat bilen çok iyi bilir aklından çıkarmaz bu lafı. Evli barklı çocuklu adama ibne muamelesi yapmak kolay, o zaman ibneler de der ki mini aşırı Unisex bir araba ondan tercih ettik, normal insanlar binmesin. Bu iş biraz özgüven meselesi, insanların karakteri bindikleri araba, kullandıkları telefon ile yargılanıyor. Yeri geliyor tuttukları takıma göre muamele görüyorlar. Q7 Beşiktaş değildir, ama kontratlı oyuncusudur, Beşiktaş'tan ekmek yiyen kim olursa olsun şahsen bana dokunur böyle şeyler söylenmesi. Bu adam Portekiz'in çingenesi ve aşırı fakirlik yaşamış biri, bindiği araba belki de o yüzden bazılarına göre bu kadar mütevazı. At hırsızı Emre'nin 1.55 boyu ile Ferrari kullandığı bir ülkede keşke dünya yıldızı Q7 daha lüks bir arabaya binse ama ne yaparsın adam Türk değil.

PS: lafım kimseye değil yanlış anlaşılmasın ama otomobil forumunda konu "hani erkek adam öyleydi böyleydi noldu BJK taraftarına" kadar gelince konu söylemek istedim bunları.

can ortalıgı bos bulmak tan kastını anlamıs degılım ayrıca adama ıb** demedık sadece yukarıdakı yorumdada soyledıgım gıbı ben gordugum resımı yorumladım ve kendımce begenmedım ve kımseyıde yaptıgı ıs gıydıklerı kullandıkları parası vs seylerle yargılayacak bı karakterde degılım.Hiç tanımadıgın bı kısıyı savunuyosun ama ben at hırsızı olarak adlandırdıgın emreyı senın sadace tv den gordugunden fazla tanıyorum.

Bide bir mini forumundayız evet ama bu forumun ıcınde sadece mını veya baska araba motor yok dıger hersey var .basıt bı ornek ps ve xbox konusu arabalarla alakalı degıldır bunun gıbı olan konularımız var forum ıcınde
          IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

Gökhan eleştirin ne seviyede ise bende aynı dilde düşüncemi aktardım. Kim dedi Quaresma'yı sadece tv den tanıdığımı? Ben "at hırsızı" dediğim emreye bunları başka yerlerde kendisine de bizzat söyledim ha takar takmaz onun biteceği iş. Olay şu; ortalığı boş bulmaktan kastım, eğer bir yerde ne oldu hani erkek adam renkli takım tutmazdı vs gibi talihsiz bir açıklama okursam hayatını Beşiktaş'a adamış biri olarak başta ben cevap veririm kaldı ki gördüğün üzere tepkiler benim yorumlarıma gelmiyor, demek ki çok da yanlış şeyler söylemiyorum. İnsanları eleştirmek, göz ardı etmek, begenmemek ya da kıskanmak çok kolay, önemli olan birey olarak kendimizin ne yaptığı kim olduğu. Q7 miniye bu gün biner yarın umrunda olmaz satmaz bile verir yanındaki birine hediye olarak geçer gider. Acımasız eleştiriler yerinde kişinin kendisine yapılmalı biraz bence ben bunu demek istedim tema olarak.

Talha'da benim dediğimi demeye çalışmış, Q7 BJK değildir, çıkıp hani erkek adam renkli tutmazdı vs denirse oda çıkıp evet öyle biz hala öyleyiz tutmayanlar düşünsün der, demek ister.

Forum kültürü bilen biriyim fakat başlıklar arasında spor görmediğim için onu yazdım, mevcut kategoriler arasında her başlığa hepimiz yorum yapıyoruz zaten fakat bunlar arasında Spor yoktu, hiç olmadı. Başlangıç böyle olunca bende fikirlerimi yazmak istedim.

Bir daha da yazmaya gerek duymuyorum bu konu altında sonuçta ne kadar ileri giderse yanlış anlaşılmalar insanların kırılmasına sebep olabilir, sanal ortam da bunlar deneyimledigimiz şeyler sonuçta

Saygılar, sevgiler herkese.

En son düzenleyen c.A.n; 22-10-12, 00:31.

Yorum Yap

Benim yazdığım ilk mesaj gördüğümü yorumlamamdır ama sen bunu 'ne oldu adamdınız' anlarsan o senın oraya cekmendendır sız adam degılsınız manasında bısey yazacak soyleyecek olsam benım tutmus oldugum takımın taraftarlarıda var adam sayamayacagımız. Baska baslıklarda spor bulamadıysan sadece bugune kadar yazılmamıs olmasındandır ama dedıgım gıbı araba ıle alakalı forum fakat ıcınde baska konularda oluyo ornek senınde bıcok kere yorum yaptıgın telefon sohbetımız.

Yazmamaya gelırsek eger ben yazılanları kınlenerek veya kotu nıyetlı olarak okumuyorum gayet normal sekılde okuyup yorumlarımıda o sekılde yapıyorum ozellıklede şahsen tanımadığım kişilerle karsılıklı yazısıyosam.
              IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

Konunun amacindan cok farkli yerlere gitmesinden dolayi, ustunun ortulmesinden yanayim. Herkes kendince dusunce ve yazilarinin aciklamasini da yapti.

Anlayisla karsilayacaginizi dusunuyorum.. Tesekkur ederim..

HK @ Galaxy Note via Tapatalk
                www.haktankeskin.com

Yorum Yap

Adamın arabasını biz yaptık gayet te güzel oldu

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                  X