Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Minilerimiz ile ilginç anılarımız (:

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı ÖzcanEresin tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    Gp lerdenserit kesinlikle olmali bence cok yakisiyo

Sent from my iPhone using Tapatalk
    koleksiyon degeri olmasa falcatayla dalicam da iste mecbur tutuyorum hahaha
    doayen!

1) 34 DOA 29 - R56 Midnight Black JCW '12
    2) 34 DOA 29 - R56 Thunder Gray GP2 '13
    3) DOAYENS - R56 Midnight Black Cooper S '13
    4) 7KVC909 - R53 Astro Black Cooper S '06
    5) 34 DOA 06 - R59 Midnight Black Cooper S Roadster '13
    6) 34 UT 5348 - R53 Thunder Blue GP '06
    7) 34 DOA 06 - R53 Cosmos Black Cooper S '05
    8) 34 DOA 90 - R59 White Silver JCW Roadster '14

Yorum Yap

Aslı DOA29 tarafından gönderilmiş Mesajı göster
      her turlusune karsiyim o kadar buyuk konusuyorumki bu konuda bidahaki minimin heryeri seritli falan olcak muhtemelen ki bunu gp alirken yasadim aslinda
      Sen belediye başkanı olsan,yoldaki şeritleride söktürürsün.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi
      2012 R56 Mini Cooper S

instagram \ drcapaburro

http://i.hizliresim.com/01rvlW.png

Yorum Yap

Bazi miniler seritsiz tuysuz gelincik gibi duruyo hic hos durmuyo

Yorum Yap

Aslı drcapaburro tarafından gönderilmiş Mesajı göster
          Sen belediye başkanı olsan,yoldaki şeritleride söktürürsün.

Hahaha gelince gizli bi grup kurcam "serit sokuculer"
          doayen!

1) 34 DOA 29 - R56 Midnight Black JCW '12
          2) 34 DOA 29 - R56 Thunder Gray GP2 '13
          3) DOAYENS - R56 Midnight Black Cooper S '13
          4) 7KVC909 - R53 Astro Black Cooper S '06
          5) 34 DOA 06 - R59 Midnight Black Cooper S Roadster '13
          6) 34 UT 5348 - R53 Thunder Blue GP '06
          7) 34 DOA 06 - R53 Cosmos Black Cooper S '05
          8) 34 DOA 90 - R59 White Silver JCW Roadster '14

Yorum Yap

Hahahahaha hızlı ve şeritsiz.... Her şerit getirene bi akçe

2012 R56 Mini Cooper S

instagram \ drcapaburro

http://i.hizliresim.com/01rvlW.png

Yorum Yap

Minilerimiz ile ilginç anılarımız (:

Bana seritlerden ceza kestiler gecenlerde 😄 Bende ugrasmamak icin sokmeye randevu aldim borusandan ( zaten yolcuydu bahane oldu) sonra ertesi gun bi daha tuttular seritleri yol ortasinda tek tek sokturdu kaput filmini bile yirttirdi cok sinirlendim ama ugrasmamak icin sert cikismadim plaka falanda takili degildi 😄 Cidden plaka olmadim mi fena takiyorlar bundan once 2 yildir seritle yakin kullaniyorum ilk defa taktilar boyle.

Yorum Yap

Aslı OGZ59 tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                Bana seritlerden ceza kestiler gecenlerde 😄 Bende ugrasmamak icin soktum ( zaten yolcuydu bahane oldu) sonra ertesi gun bi daha tuttular seritleri yol ortasinda tek tek sokturdu kaput filmini bile yirttirdi cok sinirlendim ama ugrasmamak icin sert cikismadim plaka falanda takili degildi 😄 Cidden plaka olmadim mi fena takiyorlar bundan once 2 yildir seritle yakin kullaniyorum ilk defa taktilar boyle.

Ruhsata cift renk kaydettikten sonra seritlerime bulasamiyolar surekli bi hayal kirikligiyla gonderiyolar beni

Yorum Yap

Aslı ÖzcanEresin tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                  Ruhsata cift renk kaydettikten sonra seritlerime bulasamiyolar surekli bi hayal kirikligiyla gonderiyolar beni

Aynen ama Borusanin bence islemesi lazim cikarken. aslinda onun belli bir siniri var %30 a kadar renk ayirirsa islenmesi zorunlu sanirim.Ugrasilmiyor tersi geldi mi gercekten gereksiz yere sacma sapan ters cikip ne geliyorsa yaziyor..

Yorum Yap

Aslı OGZ59 tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                    Aynen ama Borusanin bence islemesi lazim cikarken. aslinda onun belli bir siniri var %30 a kadar renk ayirirsa islenmesi zorunlu sanirim.Ugrasilmiyor tersi geldi mi gercekten gereksiz yere sacma sapan ters cikip ne geliyorsa yaziyor..

Borusana yaptirdim bende zaten fabrika cikisi seritli geliyo arac ama bunun yuzunden ceza yiyorum diyince 2 gun gecmedi ruhsati yenileyip geri gonderdiler

Yorum Yap

Benim mini ile komik bi anim yok daha ama bundan onceki arabamla bi kac hikayem var. O zamanlar aracim 2009 model honda city idi. Babannemin arabasiydi tabi cok kullanmadigi icin muanesi gecmis 2 ay. 3 sene onceydi bende arabayi sirketten aldim eve donerken polis cevirdi bi bana bakti bide arabaya (araba gayet temiz aile arabasi)
                      -ehliyet ruhsat dedi
                      (Bende binbir turlu aramadan sonra babannemi arayarak ruhsatin yerini ogrenip verdim)
                      -arabanin muanesi gecmis ceza yazmam gerekicek dedi.
                      (Bende salaga yatarak tiki ve sinir bozucu bi ses tonuyla)
                      +aaaaaay benim arabam hasta degil ki ne muanesi memur bey arabalarda mi muane oluyooooo dedim.
                      (Yaaaaag sabiiiir diyerek)
                      -simdi ben anlatsamda sen anlamicaksin git babana soyle benim dediklerimi onanlar o cok gezinme ortalarda dedi. Ehliyetimi ruhsatimi geri vererek gonderdi beni
                      Giderkende soyleniyodu "bunlarada araba veriyolarsa biz napalim."

Sent from my SM-G850FQ using Tapatalk

Yorum Yap

Aslı EkinKerimoglu tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                        Benim mini ile komik bi anim yok daha ama bundan onceki arabamla bi kac hikayem var. O zamanlar aracim 2009 model honda city idi. Babannemin arabasiydi tabi cok kullanmadigi icin muanesi gecmis 2 ay. 3 sene onceydi bende arabayi sirketten aldim eve donerken polis cevirdi bi bana bakti bide arabaya (araba gayet temiz aile arabasi)
                        -ehliyet ruhsat dedi
                        (Bende binbir turlu aramadan sonra babannemi arayarak ruhsatin yerini ogrenip verdim)
                        -arabanin muanesi gecmis ceza yazmam gerekicek dedi.
                        (Bende salaga yatarak tiki ve sinir bozucu bi ses tonuyla)
                        +aaaaaay benim arabam hasta degil ki ne muanesi memur bey arabalarda mi muane oluyooooo dedim.
                        (Yaaaaag sabiiiir diyerek)
                        -simdi ben anlatsamda sen anlamicaksin git babana soyle benim dediklerimi onanlar o cok gezinme ortalarda dedi. Ehliyetimi ruhsatimi geri vererek gonderdi beni
                        Giderkende soyleniyodu "bunlarada araba veriyolarsa biz napalim."

Sent from my SM-G850FQ using Tapatalk
                        Salağa yatmak da bazen ise yarıyor iyiymiş

https://instagram.com/minicooperaksesuar/
                        sigpic

Yorum Yap

Var mı yeni eklenen anılar
                          sigpic

Yorum Yap

Var mı yeni anılar
                            sigpic

Yorum Yap

Yeni bir üye olarak ben yeni bir anımı anlatayım. 2 hafta önce arabami yeni almıştım.( r50 cooper) öncesinde type-s var iyide yol tutardı. Neyse farkli ve özel bi araca sahip olmuşum, Tabi heyecanlıyım trafikte rahatca aralara çok rahat dalabilirim hep duyduğum "miniler efsane viraj alır" gibi duygularla ilerliyorum. Az ilerde genişçe bir göbek. Bu arada dipnot, Adanada göbekler, bulvarlar yolu keser etrafindan dolanirsiniz. Hızı arttırdım hondadan alışık olduğum limitlere. Dostlar girdim viraja hafif bi direksiyon hareketiyle araba bi girdi merkez kaça. dönüyor da dönüyor go kart gibi. 3.5 tur attım kendi etrafımda. Araba tam duracakken hafif frene dokunup dönmeyi sonlandirir sonlandirmaz hemen hemen hiç durmadan ters yone doğru olsam da yol ortasında u cekip yola devam ettim sanki özellikle yapmış gibi. Aynadan arkaya baktığımda her yer lastik izi ve dumanımsı iken ben yusuf yusuf ellerim titriyordu 😄 bilemedim esp vsa dsc vesaire olmadığını. İlk anım bu kötü şey oldu üstadlar..

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
                              En son düzenleyen megundogdu.meg; 16-02-17, 06:26.

Yorum Yap

Var mı yeni anılar ?
                                sigpic

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X