Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Yurt dışından özel..

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Yurt dışından özel..

Adam yurt dışından MINI One 'ına özel dokunmatik ekran getirtmiş.. Heeyy sözüm ekranlı MINIsi olan arkadaşlara!! "Havanız kime?!"

ImageUploadedByTapatalk1383154535.485209.jpg
    ImageUploadedByTapatalk1383154546.891575.jpg
    ImageUploadedByTapatalk1383154561.757845.jpg

tooncay
    34 NIJ 84
    Tuncay Karaman

Malum araci biliyorum.
    Cok gereksiz bi islem bence, MINI'ye gitmemis,marka imaji zedelenmis..
    sigpic

IT'S TIME

Yorum Yap

[SIZE=3]gösterge ışıklandirmasinin içine etmiş. Yazık bencede pek gerekli değil.[/SIZE]

Yorum Yap

Aşırı kalitesiz duruyor maalesef Şimdi benim yeni bir projem var, gösterge yerine iPad mini, bitince paylaşırım
        [CENTER]
        VENI, VIDI, MINI.
        [/CENTER]

Yorum Yap

Aslı immo tarafından gönderilmiş Mesajı göster
          Aşırı kalitesiz duruyor maalesef Şimdi benim yeni bir projem var, gösterge yerine iPad mini, bitince paylaşırım
          Merakla bekliyoruz!!

tooncay
          34 NIJ 84
          Tuncay Karaman

Yorum Yap

iPhone 5, karanlıkta çekildiği için rezalet çıkmış fotolar, kusura bakmayın

Şimdi SSS'lara cevap verelim:

1. Ses gizli bölmede bulunan Pioneer DEH-X9550BT teyp ile, bluetooth aracılığıyla taşınıyor, ancak USB bağlantı seçeneği de mevcut.

2. Aracın park sensörleri, kendi teybine bağlı ve arka hoparlörlerden ses veriyor. Ben arka hoparlörleri Pioneer'a bağladığımdan park sensörleri iptal olmasın diye, boşta duran mid-range hoparlörleri orijinal teybin arka çıkışlarına bağladık.

3. Gösterge ve diğer tüm arızaları vs. OBDII portundan Dashcommand aplikasyonundan görebiliyorum, o yüzden orta göstergeye ihtiyacım yok

4. Söküp orijinal görüntüye dönmem 5sn. Aracın orijinalliğine kesinlikle dokunulmadı.

5. iPad'e kesinlikle Anti-glare ekran koruyucu film almam lazım. Güneşte vs. aşırı parlıyor, gündüz vakti kullanım biraz zulme dönüşüyor.

6. iPad'in oturduğu kasa, Speck'in deri kılıfından bozma, ancak iPad çıktığında da çirkin bir görüntü oluşmuyor. Arkasında bulunan vantuz ile orta göstergeye yapışıyor.

Bunun dışında merak ettikleriniz varsa seve seve cevaplarım.
            En son düzenleyen immo; 31-10-13, 20:12.
            [CENTER]
            VENI, VIDI, MINI.
            [/CENTER]

Yorum Yap

canli gormek lazim
              sigpic

IT'S TIME

Yorum Yap

Açıkçası bu sabah evden çıkarken aklımda böyle bir sonuç yoktu, orta göstergeyi tutan:

mmME3tGJM9gT35x4Agsr_2A.jpg

şu parçayı fiber dokunuşlarıyla, kesip biçip, iPad'i içine saklayacak şekilde bir çalışma planlıyordum, ama uzun vadede bu çözüm daha makul geldi.

Gelecek buluşmaya gelebilirsem şayet canlı da incelersiniz artık
                [CENTER]
                VENI, VIDI, MINI.
                [/CENTER]

Yorum Yap

Aslı immo tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                  Açıkçası bu sabah evden çıkarken aklımda böyle bir sonuç yoktu, orta göstergeyi tutan:

[ATTACH=CONFIG]2420[/ATTACH]

şu parçayı fiber dokunuşlarıyla, kesip biçip, iPad'i içine saklayacak şekilde bir çalışma planlıyordum, ama uzun vadede bu çözüm daha makul geldi.

Gelecek buluşmaya gelebilirsem şayet canlı da incelersiniz artık
                  pazar gunu bekliyooruus o zaman
                  sigpic

IT'S TIME

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                  X