Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

'stock' MINI'ler cirkin midir? by WISHMAN

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı JCW tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    Çookk iyi, hatırlayıp tekrar izlettiğin için teşekkürler

TB yorum : Yorumum Kötü mini yoktur

- Çok iyide oldu çok güzelde oldu taammı, şimdi meselam stock mini olayını çok karıştırdılar,
    ha aralarında bir fark kaldı o farklan çok güzel oldu, meselam herkesin minisine kimse karışamaz,
    haa nasıl karışamaz ben bu şekil mini severeim, bu bayan şu şekil mini sever, aha hiç kimse kimseye karışma hakkı yok, özgürlüğü bidir,
    Haa stock mini, BMW AG den gelebilir amma lakinki öyle değildir, euyurlanlaman bu kadar, hadi hayırlı işşşş

Haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahahahahhhha hhha naptın sen yaaa hahaha ha
    IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

- Çok iyide oldu çok güzelde oldu taammı, şimdi meselam stock mini olayını çok karıştırdılar,
      ha aralarında bir fark kaldı o farklan çok güzel oldu, meselam herkesin minisine kimse karışamaz,
      haa nasıl karışamaz ben bu şekil mini severeim, bu bayan şu şekil mini sever, aha hiç kimse kimseye karışma hakkı yok, özgürlüğü bidir,
      Haa stock mini, BMW AG den gelebilir amma lakinki öyle değildir, euyurlanlaman bu kadar, hadi hayırlı işşşş

Fena guldum)))))))

Yorum Yap

Bildigin kahkahadan ote krize girdim kopeklerde bu ruhmanyagina noldu yine diye bana bakti heralde komsularda Deno bu sefer delirdi falan dedi..

Sent from my Ericsson GH688 using Tapatalk UHF v2
        sigpic

IT'S TIME

Yorum Yap

Aslı Asil Yıldırım tarafından gönderilmiş Mesajı göster
          Nasıl bir cümle kullandıysak anket yapımıs çirkin mini yoktur .
          Sorma bana anket actırdı ya ben de en son çirkın MINI yoktur 4. Secenek de az vodka vardır diyecektim amma ve lakin sitemizdeki prensesler alınmasın diye yazmadım )))

Sent from my iPad using Tapatalk HD
          LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Aslı ALIENLOVE tarafından gönderilmiş Mesajı göster
            Sorma bana anket actırdı ya ben de en son çirkın MINI yoktur 4. Secenek de az vodka vardır diyecektim amma ve lakin sitemizdeki prensesler alınmasın diye yazmadım )))

Sent from my iPad using Tapatalk HD
            Ben mi actim anketi ??? :-)

Yorum Yap

Aslı WISHMAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
              Ben mi actim anketi ??? :-)
              Yok ben actım :P
              LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Renk önemli