Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Beni yika yeni stil :)

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Beni yika yeni stil :)

Beni yika yazan gormustumde lutfen diyen gormemistim

Sent from my iPhone using Tapatalk

,.............
    2002 R53,AF 3343 - 2005 R53 MAB 93 - 2005 R53 CEY 48 - 2008 R56 FD0970 - 2006 R53 CCS 01

Yorum Yap

Yaw yalvartmısın sende arabayı katakunti yıka arabayı parlasın
      IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

Bu yazıyı yazanı görürsem net kafa atarım çiziyolar arabayı oh arabam hep temiz

Yorum Yap

Gokhan arabayi sali yada carsamba komple detayliycam arenimonun da belirttigi gibi yaziyi yazacam diye kaportayida cizdirdi buyuk ihtimal hayir nasil bir mini hayranligiysa kalp filan cizip bide kocaman yerim yazmis fotolarda net gozukmuyo olabilir

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Rica ediyorum felan
            Benim aracda ayni sekilde ancak malumunuz Erzurumda yasiyorum.Gunesli gunde yikatsam bile 10 dk sonra kapilar donuyor

Yorum Yap

Bende ilk araci aldigim zamanlar bi kiz not birakmisti.seni takib ettim yetisemedm,gorusmek uzr fln yazmisti mini de oluyo boyle seyler.normaldir.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
              sigpic

Yorum Yap

Aslı talha tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                Bende ilk araci aldigim zamanlar bi kiz not birakmisti.seni takib ettim yetisemedm,gorusmek uzr fln yazmisti mini de oluyo boyle seyler.normaldir.

Yok bana olmuyo Talha, uzaktan gorunce gozde bir parilti oluyo hissediyrum, ama yanina yaklasinca beni gorup 'puffff' dediklerini acikca duyabiliyorum. Hissetmeye bile gerek kalmiyooooo... Offf yaslilik bu mu demek?

Wishbugecemodudusukman

Yorum Yap

Aslı talha tarafından gönderilmiş Mesajı göster

Vay arkadas ne guzelmis o oyle daha bize nasip olmadi valla. Gerci arac surekli otoparkta diye usenip girmemislerdir not yazmaya

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                  X