Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

M.night black r56 s jcw factory (AYHAN)

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı ALIENLOVE tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    Ayhan bundan sonra bir Porsche carrera bekliyoruz senden
    Abi malesef anlasamadik bir seklide tam olucak oluyor bisey cikiyor ama carera modeli degildi almaya niyetlendigim
    Aslı Faruk'S tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    Muhteşem ya
    Tskler daha iyisi sizlere olsun.
    Aslı immo tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    Gerçekten son nokta. Koleksiyonluk bir araç bence.
    Tskler kolleksiyonluk olarak bunu siparis gecerken WC 50 yi sormama ragmen gelmeyecek demislerdi o zaman uretimi 250 adetti 500 cikinca 3 adet geldi bunu almis olmama ragmen showroomdakine talip oldum zarari goze alarak aracim daha 500km 800kmde falandi alali 4 /5 ay
    Olmustu galiba yalan olmasin korkunc asagi bir deger verdiler yari yariya dusus oldu geri alimlarinda hatta arkadaslarim benle dalga gectiler sana araba satmak istemiyorlar diye kisacasi o olsaydi kolleksiyonluk olurdu bunu kullaniyorum .(Ne yazmisim aklim galiba halen ordek yesilinde )

Bu arada icerdeki carbon isim dashboard ile bitti .Disarda bagaj citasi,carbon ayna caps,scoop icin gorus almak istiyorum .Siiyah olmasi sebebiyle yakisip yakismayacagian tam emin degilim ,bellii olup olmamasi umrumda degil siyahda nasil durur yakismasi onemli sizce .
    En son düzenleyen AYHAN; 09-03-13, 04:39.
    sigpic

Yorum Yap

Aslı AYHAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
      Abi malesef anlasamadik bir seklide tam olucak oluyor bisey cikiyor ama carera modeli degildi almaya niyetlendigim

Tskler daha iyisi sizlere olsun.

Tskler kolleksiyonluk olarak bunu siparis gecerken WC 50 yi sormama ragmen gelmeyecek demislerdi o zaman uretimi 250 adetti 500 cikinca 3 adet geldi bunu almis olmama ragmen showroomdakine talip oldum zarari goze alarak aracim daha 500km 800kmde falandi alali 4 /5 ay
      Olmustu galiba yalan olmasin korkunc asagi bir deger verdiler yari yariya dusus oldu geri alimlarinda hatta arkadaslarim benle dalga gectiler sana araba satmak istemiyorlar diye kisacasi o olsaydi kolleksiyonluk olurdu bunu kullaniyorum .(Ne yazmisim aklim galiba halen ordek yesilinde )

Bu arada icerdeki carbon isim dashboard ile bitti .Disarda bagaj citasi,carbon ayna caps,scoop icin gorus almak istiyorum .Siiyah olmasi sebebiyle yakisip yakismayacagian tam emin degilim ,bellii olup olmamasi umrumda degil siyahda nasil durur yakismasi onemli sizce .
      karbon en çok siyaha yakışıyor bence

Yorum Yap

@uzman:Aslinda siyahda cok asikar olarak patlamiyor bu hafta calismaya basliycam en ucuzu nerede bakalim malum kargodan bile para kazanan alisveris siteleri var.
        sigpic

Yorum Yap

@uzman:Aslinda siyahda cok asikar olarak patlamiyor bu hafta calismaya basliycam en ucuzu nerede bakalim malum kargodan bile para kazanan alisveris siteleri var.
          usps ile yollayan her yer makbuldur bence ebay den hepsini satan satıcı bulup pazarlık yapılabilir kargo da

Yorum Yap

Ayhan arabanin disinda cok fazla carvon bence boguyor acik renk veya kontrast olmadigi surece, bu arada senin araban zaten Nirvanaya ermis bence disinda yapacagin hersey fazlalik olacaktir ama zevk ve keyif senin istersen denersin begenmezsin geri takarsin ))
            LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Aslı uzman tarafından gönderilmiş Mesajı göster
              usps ile yollayan her yer makbuldur bence ebay den hepsini satan satıcı bulup pazarlık yapılabilir kargo da
              Usps harici alisveris yaptigim bir site bana urunu sanki cabuk gelsin diye extra para odememisim gibi usps ile yolladi para hop cebe ne geri bildirim ne para iade ebaydan almam sanirim .

Aslı ALIENLOVE tarafından gönderilmiş Mesajı göster
              Ayhan arabanin disinda cok fazla carvon bence boguyor acik renk veya kontrast olmadigi surece, bu arada senin araban zaten Nirvanaya ermis bence disinda yapacagin hersey fazlalik olacaktir ama zevk ve keyif senin istersen denersin begenmezsin geri takarsin ))
              Abi carbon isi cok fiyatli iyi karar vermek lazim (kendi adima )aldin bir daha baskasina satarim dersen hop yari fiyata gider karar asamasindayim .
              Hurmak gokhan abi carbonla ilgili keyifli bir anisi var 1500 tl carbon ayna kapaklari zor gidiyor diyor bir ara anlatsin dinle (katlanir olsaydi almistim ben cok iyi fiyata gittiler resmen bedavaya)
              sigpic

Yorum Yap

Carbonlari bugun siparis gectim .Bir carbon parcada cok harika bir calismam olucak o supriz ama fotografini cekicem .Sadece arka plakalik ile arka difuzeri ben temin edicem onlari daha uygun buldum .
                sigpic

Yorum Yap

Carbonlari bugun siparis gectim .Bir carbon parcada cok harika bir calismam olucak o supriz ama fotografini cekicem .Sadece arka plakalik ile arka difuzeri ben temin edicem onlari daha uygun buldum .
                  yeni gp kanadı almayı düşünüyormusun ayhan ? jcw den çok güzelde pahalı tabi

Yorum Yap

yeni gp kanadı almayı düşünüyormusun ayhan ? jcw den çok güzelde pahalı tabi
                    Yok hayir bu sira planlar arasinda yok ama zaman ne gosterir bilemem .Ilk etapda coilover almak istiyorum .
                    sigpic

Yorum Yap

Yok hayir bu sira planlar arasinda yok ama zaman ne gosterir bilemem .Ilk etapda coilover almak istiyorum .
                      o zaman sanada clubsport yakışır ama biraz konfordan feragat etmen lazım çok alçaltsanda az alçaltsanda her türlü beton gibi

öyle bir sıkıntı varsa v3 alınabilir

Yorum Yap

o zaman sanada clubsport yakışır ama biraz konfordan feragat etmen lazım çok alçaltsanda az alçaltsanda her türlü beton gibi

öyle bir sıkıntı varsa v3 alınabilir
                        Kesin bisey diyemiyorum Cem sgl tskler ..Konfor aramiyorum clubsport icin 1ay ortalama zaman verdiler . Parca tedarigi ve garantisi olanlara bakin acele etme seklinde iyi bisey al fazla gurcalama KW iyidir dusuncesi yerlesik kafamda .Clubsport u almak isterim yada KW versiyonlarindan .
                        sigpic

Yorum Yap

Çoook güzel kazasız belasız
                          www.omeronurates.com

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                          X