Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Uyelik iptalleri ile ilgili

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Uyelik iptalleri ile ilgili

Sevgili uyelerimiz, kulup kurallari geregi uye olduktan sonra 3 ay boyunca kendini ve aracini tanitmamis uyelerimizin kayitlari silinecektir, bilginize sunulur.

Saygilarimizla

MINI Club TURKIYE Yonetimi
    LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Arkadaşlar şöyle bi ekleme yapmak istiyorum, kulübümüze mini sahibi olmayan arkadaşları kabul edemiyoruz. Bazen arkadaşlar bikaç gün içinde arabamı alıyorum dediklerinde kendilerini misafir konumuna alıp aracını aldığı zamanda normal üyemiz olarak devam etmektedirler bu konuda bizleri anlayışla karşılayıp yardımcı olan arkadaşlara ayrıca teşekkür ederim. Tüm kurallarımızı daha önce yaşayarak tecrübe ettiğimiz konulara göre düzenledik bu konularda bizlere lütfen yardımcı olunuz.
    Teşekkür ederim herkese iyi forumlar.
    IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

Gokhan bey 4 yil aradan sonra tekrar merhaba 😊
      bugun 2012 john cooper works ile tekrar bir mini sahibi oldum hayirlisi ile tekrar aranizda olmaktan mutluluk duyacagim uyeligimin aktif edilmesi durumunda simdiden tesekkurler

Yorum Yap

Aslı EMRE TURGUT tarafından gönderilmiş Mesajı göster
        Gokhan bey 4 yil aradan sonra tekrar merhaba [emoji4]
        bugun 2012 john cooper works ile tekrar bir mini sahibi oldum hayirlisi ile tekrar aranizda olmaktan mutluluk duyacagim uyeligimin aktif edilmesi durumunda simdiden tesekkurler
        Ailemize tekrardan hosgeldiniz Hayırlı olsun yeni araciniz. Garaj bölümünde aracınızı tanıtmanızı rica ederiz
        sigpic

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
        X