Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

satılıklar bölümü hakkında

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

satılıklar bölümü hakkında

haktan bugün ilan vermeye çalışırken senin ilanlar ile ilgili kurallarını okudum kafama yatmayan 1-2 şey oldu belki değiştirirsiniz diye konu açmak istedim

100 mesaj sayısı olmayan satılık ilanı açamıyor kuralı var fakat forum hem yeni olduğu için hemde modifiye harici ben pek yazmadığım için bnm bu sınırı aşmam yakın zamanda zor gözüküyor bu olayla ilgili yapılabilcek bir şey varsa sevinirim

herkse ii forumlar...

Uzman selam,

Ne yazikki kurallarda istisnai davranislarda bulunmak gecmiste yasadigimiz sorunlara sebebiyet verecegini dusundugumuzden 100 mesaj limitini tamamlaman gerekecek.

(Daha once bulundugumuz platformlardan birisinin kapanma sebebidir Satiliklar bolumu, biliyorsun)

Senden ricam forumumuzu sadece modifiye uzerine degerlendirmenin disinda bir kulup, sosyal paylasim sitesi olarak gorup sohbet, geyik gibi bircok bolumde aktif olman. Mesela illaki yasadigin sorun olmustur. Bunu ve cozumlerini bizimle paylasirsan hem mesaj sayin artar hemde bizleri bilgilendirmis olursun.

Durumu anlayisla karsilayacagini dusunuyorum.

Sent from Tapatalk for Galaxy Note
    www.haktankeskin.com

Yorum Yap

bencede tek bır markaya yönelık forum oldugu ıcın kitleside belli açılacak konu sayısıda..100 mesaj sayısı oldukça fazla 50 yapılması daha mantıklı olacaktır

Yorum Yap

100 sayısı aşağı inerse belli bir süre sonra burası sahibinden gibi olur arkadaşlar.Sizlerde göreceksiniz zaten

Yorum Yap

Sevgili üyelerimiz satılıklar konusundaki kurallar değişmeyecektir, anlayışınızdan dolayı tesekkur ederiz.
          LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Aslı ALIENLOVE tarafından gönderilmiş Mesajı göster
            Sevgili üyelerimiz satılıklar konusundaki kurallar değişmeyecektir, anlayışınızdan dolayı tesekkur ederiz.
            +1

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

acikcasi 100 msji beklerken satacak amma seyim varmis diye dusundum

bence de 100 msg kurali cok gorunse de foruma 1 msg atip sonra satis ilani verenlerin onune gececektir..

Yorum Yap

Daha önce karşılaşılmış durumlardan yola çıkarak 100 mesaj sınırı koyulması devamlılık açısından sağlıklıdır.Ancak diyelimki 100 mesaj atmış kişiler ilan/lar açmış ondan sonraki yazışmaları yine sadece ve sadece satılık alınık üzerine devam edecekse bu engellenecektir arkadaşlar tabiki forumumuz yoluyla alım satım olacaktır ama bi 'sahibinden' durumuna getirilmeyecektir.Alen abinin dediği gibi kurallarımız açık ve nettir anlayışınızdan dolayı herkese teşekkür ederiz.
                IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

Cok dogru bi davranis.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

birşey sorucam bu alınıklar kısmına jcw body kitle alakalı bir koun açmıştım herkes bana tavsiyelerde bulunuyor ama benim konuya cevap yazma yetkim yok

Yorum Yap

ben 100 mesajı gectim ama yine acamıyorum

Yorum Yap

Aslı serhan tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                        ben 100 mesajı gectim ama yine acamıyorum

ayarlarız sımdı baskan
                        IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

hala açamıyorum başkan sen aç bari benim yerime

Yorum Yap

Serhan satilik bolumu aktivasyonunuz yapilmistir tekrar dener misiniz?
                            LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Satılıklar bölümü altında ilan açmak istiyorum fakat ''konu aç'' butonu çıkmıyor. Sanırım benimde henüz yetkim yok fakat mesaj sayım vs. yetiyor diye biliyorum. Acaba sorun mu var yoksa ben mi yanlış biliyorum? Bir ilanım olacaktı da, yardımlarınız ricadır

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                              X