Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Arkadaslar, su anki standart avatar boyutunu buyutmemiz mumkun mu acaba? Benim eski infiniti forumunda 190x130 ya da 20Kb seklinde yapiliyordu ve cok guzel duruyor o sekilde.. Forum yeni iken sorayim dedim

hemen bakalım
    IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

Egecim avatar boyutu su anda 80x80 pixelde 190x130 yapabiliriz ama cok buyuk olup fazla sayfa cikmasindan cekiniyoruz. Ama deneyip bakacagiz.
      LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Aslı ALIENLOVE tarafından gönderilmiş Mesajı göster
        Egecim avatar boyutu su anda 80x80 pixelde 190x130 yapabiliriz ama cok buyuk olup fazla sayfa cikmasindan cekiniyoruz. Ama deneyip bakacagiz.
        80x80 boyutun yaninda bir o kadar da bosluk var abi. yani 190x130 buyuk mu olur bilmiyorum ama 160x100 veya 150x100 sanki guzel oturur.. 150x100 / 160x100 olursa zaten bir cok foto makinesinin standart cozunurlugune uyuyor (1.5 veya 1.6)

Yorum Yap

Ok deniycem söz
          LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Bu işlemi sitedeki sistem den mi yapacaz yoksa imageshack üzerinden felan mı ??

Yorum Yap

su anda max boyu 80x80 cemo. Alenler bir denesinler, eger uygunsa ve yapilabiliyorsa onlar max boyutu ayarlayacak, biz imageshack veya photoshop ile resimleri ayarlayip koyacagiz..

Yorum Yap

yaw image de belli oranlar var kafana göre bişi yapamıyorsun diye biliyorum ??

Yorum Yap

sen dert etme hallederiz

Yorum Yap

Eyi o zaman

Yorum Yap

Arkadaslar talebiniz uzere uye Avatar boyutunu 144 x 90'a getirmeyi uygun gordum. EG3'nin de dedigi gibi oran 1.6'da..
                      Avatarlarinizi guncellemenizi (aynisi da olsa yeniden yuklemenizi) istiyorum.

Tesekkurler..
                      www.haktankeskin.com

Yorum Yap

Super Tesekkurler sn admin

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                        X